Skocz do zawartości
Kovalov

G T Racing

Rekomendowane odpowiedzi

Lista startowa na 25.02.2011 r.

01. Kovalov

02. skret_kiszek (host)

03. zibikiel

04. denon-75

05. kobas_248

06. Storczycki_pl

07. Gucio1979

08. Kupczyk

09. Ksawery

10.

11. Gumek

12. Robert_vti

13.

14.

15.

16.

Mnie niestety nie będzie. Wracam do domu na weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie wyszedł następny patch (1.07). Co prawda ma tylko 47 MB, ale z GT i PSN różnie bywa więc odpalcie gierkę wcześniej żeby później nie było pasztetu :)

Lista startowa na 25.02.2011 r.

01. Kovalov

02. skret_kiszek (host)

03. zibikiel

04. denon-75

05. kobas_248

06. Storczycki_pl

07. Gucio1979

08. Kupczyk

09. Ksawery

10.

11. Gumek

12. Robert_vti

13.

14.

15.

16.

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie wyszedł następny patch (1.07). Co prawda ma tylko 47 MB, ale z GT i PSN różnie bywa więc odpalcie gierkę wcześniej żeby później nie było pasztetu :)

UWAGA !!!

W związku ze zmianami sposobu wyliczania PUNKTÓW OSIĄGÓW (PO) wprowadzonymi przez patch 1.07 zmieniony na dziś zostaje ich limit.

Obecnie PO wynosi max. 615

Lista startowa na 25.02.2011 r.

01. Kovalov

02. skret_kiszek (host)

03. zibikiel

04. denon-75

05. kobas_248

06. Storczycki_pl

07. Gucio1979

08. Kupczyk

09. Ksawery

10.

11. Gumek

12. Robert_vti

13.

14.

15.

16.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ja mogę pohostować ale nie wiem czy łącze wystarczy ma 10/1m ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niestety nie będzie. Wracam do domu na weekend.

ok. dzięki za info.

Aktualna lista poniżej, proszę tylko ją kopiować i się dopisywać.

Lista startowa na 25.02.2011 r.

01. Kovalov

02. skret_kiszek (host)

03. zibikiel

04. denon-75

05. kobas_248

06. Storczycki_pl

07. Gucio1979

08. Kupczyk

09. Ksawery

10. Gumek

11. Robert_vti

12.

13.

14.

15.

16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może ja mogę pohostować ale nie wiem czy łącze wystarczy ma 10/1m ?

Dzięki za info i chęci, w chwili obecnej Skret odzyskał pełną funkcjonalność netu, więc jest ok. Dodatkowo zapowiada się na dziś mniejsza liczba uczestników, więc nie powinno być problemów z ogarnięciem całości. Przed założeniem pokoju ustalę na ile osób będzie otwarty (obcym wstęp wzbroniony) biggrin.gif. Lista zostanie zamknięta o 20:15, a o 20:30 Skret otworzy pokój z ograniczeniem liczby zawodników. Tradycyjnie czas na pojawienie się w pokoju do 20:55. Do zobaczenia na torze. thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa na 25.02.2011 r.

01. Kovalov

02. skret_kiszek (host)

03. zibikiel

04. denon-75

05. kobas_248

06. Storczycki_pl

07. Gucio1979

08. Kupczyk

09. Ksawery

10. Gumek

11. Robert_vti

12. NPK_PACMAN

13.

14.

15.

16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa na 25.02.2011 r.

01. Kovalov

02. skret_kiszek (host)

03. zibikiel

04. denon-75

05. kobas_248

06. Storczycki_pl

07. Gucio1979

08. Kupczyk

09. Ksawery

10. Gumek

11. Robert_vti

12. NPK_PACMAN

13. NERVUS_PL

14.

15.

16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa na 25.02.2011 r.

01. Kovalov

02. skret_kiszek (host)

03. zibikiel

04. denon-75

05. kobas_248

06. Storczycki_pl

07. Gucio1979

08. Kupczyk

09. Ksawery

10. Gumek

11. Robert_vti

12. NPK_PACMAN

13. NERVUS_PL

14. Keilone

15.

16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01. Kovalov

02. skret_kiszek (host)

03. zibikiel

04. denon-75

05. kobas_248

06. Storczycki_pl

07. Gucio1979

08. Kupczyk

09. Ksawery

10. Gumek

11. Robert_vti

12. NPK_PACMAN

13. NERVUS_PL

14. Keilone

15. sorlagy

16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista startowa na 25.02.2011 r.

01. Kovalov

02. skret_kiszek (host)

03. zibikiel

04. denon-75

05. kobas_248

06. Storczycki_pl

07. Gucio1979

08. Kupczyk

09. Ksawery

10. Gumek

11. Robert_vti

12. NPK_PACMAN

13. NERVUS_PL

14. Keilone

15. sorlagy

16. szymon999

W koncu trzeba spróbować trybu online w GT5 :). Jestem "prawiczkiem" jesli o to chodzi takze mnie nie bic ;)

@ sorlagy: zrobione, sry razem posta pisalismy.

Edytowane przez simon999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety miałem problemy z netem i mnie wywaliło :/ . Kto w końcu wygrał? Początek był straszny, ktoś wiechał we mnie na pierwszym zakręcie i od razu musiałem się kierować do boksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi wyścig znowy wygrał szymon. ja odwiedziłem pit 4 razy. Sory Robert_vti za incydent na wyjsciu z pętli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Spróbuję dzisiaj pod wieczór udostępnić wam filmik z jazd na cape ringu ;)

Pozdrawiam

Edytowane przez POWER1995

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że to jest szkółka, ale poobijać mi furę z każdej możliwej strony już na pierwszym kółku... rekord. Pierwszy zakręt wyglądał jak armagedon. Koval gada, gada, a i tak większość chce wygrać na pierwszym zakręcie. Mi już szkoda czasu na takie ściganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu trzeba spróbować trybu online w GT5 :). Jestem "prawiczkiem" jesli o to chodzi takze mnie nie bic ;)

Jak na debiut to było mocne wejście biggrin.gif, dwa wyścigi wygrane shok.gif. Gratulacje.

Ja wiem, że to jest szkółka, ale poobijać mi furę z każdej możliwej strony już na pierwszym kółku... rekord. Pierwszy zakręt wyglądał jak armagedon. Koval gada, gada, a i tak większość chce wygrać na pierwszym zakręcie. Mi już szkoda czasu na takie ściganie.

Dokładnie, pierwsze okrążenie to była parodia wyścigu. Większość samochodów była uszkodzona. Obejrzę powtórkę i posypią się flagi.

Od następnych wyścigów pierwsze okrążenia będą analizowane z urzędu pardon.gif i taka jazda będzie odpowiednio nagradzana. Mam już dość gadania o zasadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki Panowie za wyscig. Dla mnie GT5 online to nowosc. Przy dublach nawet nie wiedzialem, ze mozna przez nie przenikac :laugh:. 9 okrazen jechalem ze skrecona kiera 90*, ale dla mnie to nie nowosc, w rF potrafilo sie tak jechac 2h :biggrin:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcy, powiem szczerze że w dniu wczorajszym był poza moim zasięgiem, próbując go gonić zjadałem niemiłosiernie opony a i tak kręciłem kółka w okolicach czasów prowadzącego. Więc najlepsze co mogłem osiągnąć to drugie miejsce. Co do kolizji na pierwszym zakręcie to startowałem z końcówki stawki i faktycznie przyszło mi tylko omijać poobracane auta.

Jeszcze taka mała uwaga do kolegi Storczycki_pl który zarzucał mi "chamskie" spychanie na drugim zakręcie, z mojego punktu widzenia wyglądało to tak że czułem jak co chwilę mnie pukałeś w bok a ja jechałem swoim właściwym torem jazdy i byłem już przed Tobą w pewnym momencie przesadziłeś z gazem i wyniosło Cie z zakrętu. Nic Ci nie zrobiłem, mam nadzieję że obejżysz powtórkę i obiektywnie stwierdzisz że mojej winy tam nie było. Z resztą, nikt nie chce używać swojego auta jako tarana do przepychania mając w perspektywie poważne uszkodzenia! Ścigam się z w szkółce prawie od początku i nikt mi nie zarzucił "chamskiej" jazdy, jak coś "niechcący" zrobie koledze na torze to zaraz przepraszam ale w tej sytuacji po prostu nie mam za co!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem powtórki, jechałem w tedy z połowicznym gazem a ty mnie jednak dotknąłes moze nie chamsko jak to wtedy ująłem ale jednak doprowadziło do obrócenia , ale zamknijmy temat, to tylko jazda bez stresu. I też jezdze w szkółce od początku. Gratuluje zwycięzcy, któy był nie do pokonania, i miał tak przygotowane auto że przyśpieszeniu niemiłosiernie ode mnie odchodził, jeszcze raz gratuluję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś zaproponować to:

uważam, że w tej szkółce większość z nas (w tym i ja) nie jeździ tak jak powinno się jeździć. Duży stres jest na samym starcie, bo każdy chce zająć dobrą pozycję po starcie, a w konsekwencji kończy się tak jak zawsze, czyli dzwony na pierwszym zakręcie i nerwami.

Może zróbmy inaczej. Skoro on-line nie ma startu lotnego, to zróbmy go sobie sami. Pierwsze kółko będzie rozgrzewkowe, jedziemy w pozycjach startowych, spokojne a następnie na drugim kółku zaczynamy z tzw startu lotnego. Oczywiście takie rozwiązanie może tylko być wtedy, kiedy będziemy sobie ufać i nikt nie będzie się starał być cwańszy od cwańszego :)

Co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko nic się nie stało bo i tak bym nie zmienił swojej pozycji bo to chyba było ostatnie kółko

Drugi wyścig znowy wygrał szymon. ja odwiedziłem pit 4 razy. Sory Robert_vti za incydent na wyjsciu z pętli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś zaproponować to:

uważam, że w tej szkółce większość z nas (w tym i ja) nie jeździ tak jak powinno się jeździć. Duży stres jest na samym starcie, bo każdy chce zająć dobrą pozycję po starcie, a w konsekwencji kończy się tak jak zawsze, czyli dzwony na pierwszym zakręcie i nerwami.

Może zróbmy inaczej. Skoro on-line nie ma startu lotnego, to zróbmy go sobie sami. Pierwsze kółko będzie rozgrzewkowe, jedziemy w pozycjach startowych, spokojne a następnie na drugim kółku zaczynamy z tzw startu lotnego. Oczywiście takie rozwiązanie może tylko być wtedy, kiedy będziemy sobie ufać i nikt nie będzie się starał być cwańszy od cwańszego :)

Co Wy na to?

Nie wiem czy jest to realne do przeprowadzenia, ale możemy kiedyś spróbować takiego rozwiązania w dodatkowych wyścigach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@ storczycki

duża prośba o nie wyprzedzanie w pit stopie:

wbiłeś mi się w tył jak rakieta jak już byłem w alei pit stop nie wiem co ci dał ten manewr

i bardziej spokojną jazdę

/zaliczyłem od Ciebie dwa uderzenia w tył jeden w alei pit stop a drugi a torze/

pozdrawiam Wszystkich

bardzo fajnie się z Wami jeździ ;-)

Edytowane przez denon75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obejrzałem powtórki, jechałem w tedy z połowicznym gazem a ty mnie jednak dotknąłes moze nie chamsko jak to wtedy ująłem ale jednak doprowadziło do obrócenia , ale zamknijmy temat, to tylko jazda bez stresu. I też jezdze w szkółce od początku. Gratuluje zwycięzcy, któy był nie do pokonania, i miał tak przygotowane auto że przyśpieszeniu niemiłosiernie ode mnie odchodził, jeszcze raz gratuluję ;)

Ja też obejrzałem, faulowałeś Gucia na początku zakrętu, a późniejszy kontakt był już tylko tego wynikiem. pardon.gif

Co do reszty fauli:

Gumek, Storczycki_pl, Denon-75, Robert_vti, Kupczyk. Panowie zbyt ostro, więcej rozwagi verymad.gif.

Ksawery ładny powrót na tor wacko.gif

Skret_kiszek jak to tak pod prąd ?blink.gif

Pozostałe osoby z małymi grzeszkami, więc wymienię tylko dwa incydenty: Gucio trochę ostro potraktowałeś Ksawerego, Zibikiel zbyt optymistycznie w pierwszym zakręcie.

Jedna zasadnicza uwaga do większości zawodników, dlaczego ścigacie się poważnie uszkodzonymi samochodami ???

W takich sytuacjach należy oddać pozycje szybszemu kierowcy i grzecznie jechać do pitstopu, a nie próbować wyprzedzać rywali zajmując przy tym całą szerokość toru.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×