Skocz do zawartości
ONE

Call Of Juarez: The Cartel

Rekomendowane odpowiedzi

Wolałbym dalej klasyczny Dziki Zachód. Trochę szkoda :)

Jestem zainteresowany The Cartel, czekamy trailery... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Techland mistrzoswko spier... dobrze zapowiadajaca sie gierke

Videogamer 5/10

Eurogamer 6/10

Game Boyz 4,8/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, wyszedł typowy średniak. Podobno fabuła jest dobra, to mały plus, ale wg. mnie jedno z największych rozczarowań tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się, że oceny będą aż tak słabe. Gra jest ze strefy budżetowej 130-140 zł, ale myślałem że chociaż dociągną do poziomu poprzedniczki czyli z 7-7,5/10, a tu taki zonk.

IGN 4,5/10. Współczuje tym co połaszczyli się na tanie preordery. Jednak trzeba uważać na takie "okazje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógł się Techland trzymać "starego" Dzikiego Zachodu...

P.S: Gdzie temat o nowym Driverze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie spodziewałem się, że oceny będą aż tak słabe. Gra jest ze strefy budżetowej 130-140 zł, ale myślałem że chociaż dociągną do poziomu poprzedniczki czyli z 7-7,5/10, a tu taki zonk.

IGN 4,5/10. Współczuje tym co połaszczyli się na tanie preordery. Jednak trzeba uważać na takie "okazje"

IGN to chyba najgorszy serwis, z możliwych... Mi tam się The Cartel póki co podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IGN to chyba najgorszy serwis, z możliwych... Mi tam się The Cartel póki co podoba.

Kazda potwora znajdzie swojego amatora :pardon:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocena jest zawyżona z racji że to polska produkcja, inne portale są bardziej surowe, na grze nie pozostawiają suchej nitki. Typowy chwyt by na wyrobionej marce zarobić łatwo kasę. Techland zapomniał tylko ze za kilka miesięcy wydają Dead Island, i że przez spartaczenie sprawy z Cartel stracą jakiś procent potencjalnych klientów, szkoda ale to było do przewidzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno to być w FPSach - inne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wstęp tej "recenzji" zniechęcił mnie do czytania dalej. Nie dlatego, że Gueger(czy jak mu tam) od samego początku jęczy, ale też z jego nieznajomości...

Chciał się pochwalić swoją znajomością gier, ale jak zwykle mu to nie wyszło... Porażka te jego recenzje, a raczej teksty je imitujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co są te działy na forum, skoro ten FPS jest w zwykłych grach, a SOCOM 4 (TPS) jest w FPSach?

EOT: Widzę że Techland się nie popisał, gra kosi recenzje na poziomie Terrorist Takedown. Oby Dead Island nie zawiodło tak jak CoJ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu chcieli zarobić na marce. Zarówno jedynka jak i dwójka zbierała bardzo dobre edycje i były de facto bardzo dobrymi grami. Techland pomyślał "ach, przecież zrobiliśmy takie super fps'y to jak zrobimy nowego, zmienimy czas to będzie łatwa kasa. Dla pewności zmniejszymy cenę. Aha i wyrzucimy genialny cover system z dwójki bo jednak był głupawy. W końcu ludzie lubią się bawić w Rambo. I KONIEC Z ELEMENTAMI SKRADANIA"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość paweliwa

Witam.

Mam problem z dołączeniem do kogoś w trybie kooperacji. W zasadzie mogę tylko utworzyć własną grę i czekać na innych. Wiecie może gdzie w lobby gry jest opcja wyszukiwania graczy?

Może też jest ktoś chętny na zrobienie kooperacyjnych trofeów? Mój ID - paweliwa

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

czy nikt już nie gra w Call Of Juarez :The Cartel??Może to nie jest wysokich lotów produkt,jednak po przymrużeniu oczu (niestety,nie po raz pierwszy...) na kilka niedociągnięć ,można się nieźle wkręcić w fabułę.Gram co prawda dopiero może ze 2 godziny,ale ten czas uważam za miło spędzony przy tym tytule.Owszem, gra czasem wygląda jak budżetówka,jednak ma zalążki klimatu,bynajmniej w takich ilościach,które dla mnie są wystarczające.Nawet nie wiem czy gdzieś nie wyszukać ,jak będzie za grosze,edycji kolekcjonerskiej ,hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to jeszcze ?

Kupiłem za śmieszne pieniądze wersje kolekcjonerską z wszystkimi DLC ;D Schodzi jak ciepłe bułeczki.

Potrzebuję jakiegoś kompana do co-op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge zagrac w coopa w pelnym skladzie najlepiej psnid : diolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Może jest ktoś chętny do zrobienia trofików co-op?(najlepiej dwie osoby) chętni pisać psn: sawikola

Edytowane przez sawikola

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×