Skocz do zawartości
Gość drypsiak

Konwersja MKV

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem Ci też, że czasem sam mam problemy z filmami pod mkv2vob. Pc przyjmie wszystko. Nawet sam dopasuję lektora nie pasującego do ilości klatek. A jaki wynikowy plik powstaję na płycie BD?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci też, że czasem sam mam problemy z filmami pod mkv2vob. Pc przyjmie wszystko. Nawet sam dopasuję lektora nie pasującego do ilości klatek. A jaki wynikowy plik powstaję na płycie BD?

wynikowy plik na plycie wychodzi taki jak bys otworzył plyte blu-ray czyli pelno folderkow z plikami ;) jk chcesz to moge Ci dokladnie nazwy podac plikow i folderow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to mi chodziło, czyli nie jest to czysty mkv. Masz po prostu strukturę BD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i to mi chodziło, czyli nie jest to czysty mkv. Masz po prostu strukturę BD.

hmm to gdzie mam zadac pytanie zeby uzyskac odpowiedz bo mamkilka filmow a nie moge ich nagrac bo jak sprawdzamw nero visio to lektor polski leci za szybko a na komputerze dziala poprawnie tylko w nero vision jak leci to juz, jest problem i sadze ze jak bym to nagral to bedzie tak samo na plycie :sweat: juz nie mam pojecia co zrobic i gdzie szukac pomocy czytalem rozne artykul i posty ale nigdzie nie spotkalem sie z takim problemem :unsure:.moze ktosporadzi cos co zrobic lub gdzie szukac pomocy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisać możesz wszędzie. Pisałem Ci, że istnieje możliwość, że ktoś wrzucił sztucznie lektora z dvd i on ma inna ilość klatek. Trzeba wyłuskać lektora z pliku mkv, jeżeli jest inny to go poprawić i ponownie wrzucić do mkv. Nie pamiętam nazwy programu ale na pewno znajdziesz :). Przerabiałeś nie działające filmy mkv2vob?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie,

mam mały problem z programem mkv2vob. Otóż mam film 1080p który waży jakieś 11 GB.

I po przerobieniu i wklejeniu napisów tym programem traci on na wadze i waży tylko 3GB z hakiem a ponadto został on skrócony o półtorej godziny <_<

Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Da radę w tym programie bądź innym przerobić film wraz z dodaniem napisów bez straty jakości?

Dziękuję za pomoc :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie,

mam mały problem z programem mkv2vob. Otóż mam film 1080p który waży jakieś 11 GB.

I po przerobieniu i wklejeniu napisów tym programem traci on na wadze i waży tylko 3GB z hakiem a ponadto został on skrócony o półtorej godziny <_<

Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Da radę w tym programie bądź innym przerobić film wraz z dodaniem napisów bez straty jakości?

Dziękuję za pomoc :smile:

witam da rade ja innym przerabiałem ale jak przerabiasz to na jaki format chcesz zapisac?ja tez walcze z plikami mkv i jak narazie nic nie wyyslilem jeszcze, ale chociaz moze tobie pomogę.napisz na pv do mnie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie panowie,

mam mały problem z programem mkv2vob. Otóż mam film 1080p który waży jakieś 11 GB.

I po przerobieniu i wklejeniu napisów tym programem traci on na wadze i waży tylko 3GB z hakiem a ponadto został on skrócony o półtorej godziny <_<

Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Da radę w tym programie bądź innym przerobić film wraz z dodaniem napisów bez straty jakości?

Dziękuję za pomoc :smile:

Wróć do wersji 2.4.7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×