Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Fajny ten HOME :d jaja są jak leci reklama PSP z wesołą muzyczką, wtedy jak ludzie zaczna tańczyć to mi sie tak wesoło robi że o ja pierdziu:P

Home jest podzielony na regiony (kontynenty). Moje pytanie brzmi co w tych regionach jest jeszcze jakeis grupowanie graczy? Bo polaków jeszcze nei spotkałem i tych ludzi też dużo nie widziałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że wcisną trochę gierek oprócz kręgli , fajnie jest zagadać do kogoś i wyskoczyć na partyjkę , wiem że od tego są gry Online ale w Home czuję większy klimat to tak jakby z braku gotówki nie ruszając się z domu wyskoczyć gdzieś z kolesiami, poderwać laskę bo trochę ich tam łazi , mam żonkę której jestem wierny to tylko to mi zostało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem mianowicie włączam home ładuje się i :

Network Error

The connection to the server was lost

C-931

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie kiedy bedzie ten Red Bull x fighter czy coś w home ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

mam problem mianowicie włączam home ładuje się i :

Network Error

The connection to the server was lost

C-931

Ja mam ten sam problem, ale słyszałem, że trzeba się ciągle łączyć aż się połączy, tak jak kolega wyżej napisał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony pracuje nad tym. Jak widać opóźnienie. Dali troszkę ciała bo obiecali pokoje tematyczne itp a USA ma już wszystko tylko nie My. I brama ciągle zamknięta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proponuje spotkanie o 20:P na głównym placu przy moscie nad woda:P Ktos chetny???

Moj nick Forty89PL

Sory, ale nei przy moscie bo tam ciagle pelno ludzi, przy wielkim plakacie LBP :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po godzinie prób udało mi się wbić i o dziwo potem  nie wywaliło mnie ani razu. Całkiem fajny ten domek, ale ceny w sklepach są astronomiczne. 4 zł za parę pikseli?... Kiedyś słyszałem o planie wykorzystywania trofeów jako waluty, to nadal aktualne? :P.

@UP

Jak mi się uda wbić to przyjdę :3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuje spotkanie o 20:P na głównym placu przy moscie nad woda:P Ktos chetny???

Moj nick Forty89PL

Sory, ale nei przy moscie bo tam ciagle pelno ludzi, przy wielkim plakacie LBP :D

To tak jak bys sie chcial umowic w CoD4 online na jakiejs mapie... To jest tylko wirtualny plac tak samo jak Twoj pokoj, jest ich tysiace i raczej malo prawdopodobne, zebys kogos znajomego spotkal przypadkiem. Zeby z kims sie spotkac w PSHome musisz miec go we frinedsliscie i musicie sie zaprosic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nigdy nie wiesz kto jest za ścianą :D

Czy od razu ktoś musi podciąć skrzydła...?

Może się uda może nie i tka nie mam nic innego do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem chętny...jak mi się uda w końcu wbic;PP    psnid:cwirekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może wbija jak się zaloguje!!! Ale prędzej żyłka mi chyba pęknie ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja urządzę dom schadzek i rozpusty, największą melinę w całym Home. Wstęp wolny, zapraszam wszystkich, można w moim "domu" propagować wszelkie używki i prostytucję aż mnie zbanują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też, ale próbowałem jużtyle razy i dalej nie wchodzi mi :(  - przez to się zniechęciłem..

dobra spróbuję teraz jak mamy o 20.00 sie spotkać: mierzej_pl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołkej caballero to podaj godzine o,której zacznie sięęę biiiba !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuje od wczoraj się zalogować - myślę, że miałem już ponad 700 prób połączenia i ANI RAZU powtarzam ANI RAZU się nie połączyłem ... Restart konsoli, routera nic nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ja mam takie stwierdzenie jak myślicie czemu sony udostępnił wersje beta dla wszystkich po to by wszystkim jak narazie zadkać buzie bo pewnie jak narazie niewyjdzie pełna wersja jak dlamnie po tym co sony zrobiło wypyściło pod koniec roku bete przecież pod koniec roku miała wyjśc pełna wersja i niezgodze sie tym że sony chce sprawdzić servery jak bedą pracowały jak bedzie tysiące użytkowników przeciesz na to powinni być przygotowani od począdku twożenia playstation home a to że ktoś niemoże sie teraz połączyć to nie wina home tylko samego psn na full wersje home bedzie trzeba poczekać jeszcze z pół roku pewnie albo i lepiej,zdenerwowało mnie sony po tym jak chce by mu płacić w wersji beta za otworzenie klubu np 18zł.Bez sęsu jak dlamnie jak miałem wcześniej bete to niebyto tego i niepowinno być w wersji beta!!!

Pozdrawiam wszystkich i przepraszam za błędy o ort jeżeli takowe wystąpiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli takowe wystąpiły!? Tego się chłopie czytać nie da :D Bety są po to, aby wyłapać błędy, potem użytkownicy je zgłaszają, a twórcy je poprawiają... Chcesz mieć produkt pozbawiony wad? To już wiesz po co to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kurde z pol gdziny proboje i nie da rady sie zalogowac :P raczej nie bedzie mnie o 20 kolo reklamy LBP :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wchodze... i wchodze... i wchodze ale nie dochodze...;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja wchodze... i wchodze... i wchodze ale nie dochodze...;P

Dobrze to podsumowales :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tera se tak patrze na konto U.S.A wchodze (oczywiście 0 lagów) i kurde z UNCHARTED jest tawerna i z Far Cry 2 ;] :(( a u nas bidą wieje xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że świat Home to nie jedno miejsce.

Logujemy się do różnych równoległych światów.

Możecie być w 10, każdy koło reklamy a siebie nie widzieć.

Aby się zobaczyć trzeba się teleportować do świata w którym jest kolega albo go zaprosić do swojego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×