Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

No ja też teraz z ciekawości wszedłem i mnie za pierwszym razem zalogowało ,zapraszajcie kuchar95

monek1995@wp.pl.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten club ci sie raczej wyzeruje jak wszystko inne za ok. tydzine (podobno) gdy wyrownaja wszystkie wersje (US-EU-JAP). Bo na razie jestesmy w tyle. A pozniej zeby zalozyc club trzeba bedzie wykupic taka mozliwosc, jak ktos sie lapnie to wtedy chetnie dolacze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tym HOME mam tak, ze jak juz wejde to po chwili ''grania'' wywala mnie i pokazuje mi blad: d4152

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh..nie mialem jeszcze przyjemnosci zobaczyc co to jest te cale Home.Od wczoraj probuje soe dobic i wiecznie ten sam error 901c czy jakos tak.No nic plakal nie bede :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci ktorzy wbic nie moga, niech wejda na US Home, nie dosc ze duzo do przudu przed wersja EU to jeszcze nie ma problemow z loginem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość zmiany wyglądu postaci? Bo ja juz sobie sworzyłem ludka na szybkości bo chciałem widziec co to HOME i teraz chciał bym zmienic, da sie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszych nieudanych próbach logowania. Dzisiaj postanowiłem dac Home ostatnią szansę;) I po 3 próbach się zalogowałem. Fajna rzecz z tym home ciekawe czy jak się teraz wyloguję to potem problemów z zalogowaniem nie będzie ;)

Czy jest możliwość zmiany wyglądu postaci? Bo ja juz sobie sworzyłem ludka na szybkości bo chciałem widziec co to HOME i teraz chciał bym zmienic, da sie?

Da się z mienić musisz "wejść" do szafy "wardrobe" i sobie zmienić co tam chcesz ;) Poza tym chyba na postacie jest 7 czy 9 slotów nie pamiętam już ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klub mi sie nie wyzeruje bo jest zalozony na us(zaplacony takze jak wyzeruja to niech mi kase oddadza :)). Zreszta nie wiedzialem ze sa rozne wersje na us i eu.

Tak czy inaczej zapraszam.

Wiecie czy sa jakies limity w ilosci members??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sa limity nie pamietam na ile os, co do twojego clubu to (przyznaje nie jestem pewien) ale chyba ludzie z EU nie wbija, bo jest regionalizacja serwerów. Do domu cie zaprosze ale ze mna po Home Square(EU)/Central Park(US) nie pochadzasz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ale bym sobie pograł:( a ciągle ten sam błąd mi wyskakuje powoli trace wiare że szybko Home zobacze, przeinstalowuje gre może to coś pomoże i spróboje wejść US Home, ale czy będzie z kimś z forum w tedy można grać?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amozebystakzaczaluzywacspacjiboniedasietegoczytac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w końcu działa , cholerstwo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie to samo :/ ciągle ten błąd C391 czy jakoś tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

c931;P ale jakis postep jest bo do signing in dochodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wczoraj ok 1 w nocy udało :D Zrobiłem se postać, brzydką ale jest, byłem w sklepach, w kręgielni, tylko tam wszystko jest oblegane, bilard, szachy, a gdzie są te warcaby? :D A i czy w Home nie ma nic darmowego?? Czym ja mam sobie dom wystroić skoro wszystko 3 zł kosztuje :( żal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warcaby masz w home square obok szachow.Draughts sie nazywaja;Pja wczoraj pare godzin pogralem ale teraz nie moge...;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi się wczoraj ok 1 w nocy udało :D Zrobiłem se postać, brzydką ale jest, byłem w sklepach, w kręgielni, tylko tam wszystko jest oblegane, bilard, szachy, a gdzie są te warcaby? :D A i czy w Home nie ma nic darmowego?? Czym ja mam sobie dom wystroić skoro wszystko 3 zł kosztuje :( żal

Warcaby sa na placu w takim jakby "parku" :). Ja teraz rano zalogowalem sie za drugim razem no i powiem, ze opcji jest b. wiele, zaczynajac od postaci, poprzez gre w kregle, bilard, warcaby, automaty, jest tez teatr no po prostu cholernie tego duzo. Az slinka cieknie na mysl o pelnej wersji :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm sluchajcie od paru dni wogole sie nie moge zalogowac wyskakuje blad. Przeinstalowalem i to samo. Ktos ma podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam ze na US trochę innaczej wszystko wygląda ;P i fajna jest taka gra z latającymi spodkami :D na Central Plaza ;P a jak ktoś chcę się poszwędac na US luB EU to Dodawac PSNID: Fuviks EU , US Fuvix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakies zdjecia z tej japonskiej wersji home? Mi dzisiaj udalo sie w koncu zalogowac i zabawa jest przednia tylko ze musze sie jeszcze w tym wszystkim polapac co i jak. Czemu niektóre nicki osob są napisane czerwonym kolorem? To jacys moderatorzy czy co? Wiadomo juz cos jak bedzie wygladala pelna wersja home? Z balkonu mam taki ladny widok na przystan. Myslalem, ze moge tam zejsc ale z tego całego square ni jak sie nie da wyjsc. Jak duzy bedzie swiat w finalnej wersji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na youtubie są filmiki z HOME jp.Nasz HOME wyglada przy nim jak jakas marna wieś;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×