Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od kilku dni nie mogę dostać się na Homa ponieważ pojawia się jakiś komunikat "Network error The connection to the server was lost Z(9,-2)".Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi?Z góry dzięki.

Miałem to samo. Kilka restartów konsoli, routera i nic.. Wystarczyło.. odczekać ;) Jeszcze wczoraj w nocy wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się że to jakaś awari tylko nie wiem czy routera czy konsoli bo nadal mam ten sam problem ciągle wyskakuje mi ten komunikat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo u mnie, juz z tydzien to mam... Przeczekac to? Wiem ze formatowanie dysku i zainstalowanie homa na nowo nic nie daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakaś możliwość aby zmienić avatara? Pytam bo nie wiem czemu ale mój jest kobietą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na Home nie bardzo siedzicie, a szkoda bo czasami w grupie Znajomych z PL można się dobrze pobawić i popisać o pierdołach. Na oficjalnym forum Playstation organizowane są nawet wspólne imprezy. Jeśli ktoś chce niech doda mnie do znajomych :wink:,ale jako ze sam jestem z rocznika 81 proszę tylko o osoby min. powyżej 18 roku życia.

Przy okazji mogę spróbować odpowiedzieć na pytania poprzedników:

Witam

Od kilku dni nie mogę dostać się na Homa ponieważ pojawia się jakiś komunikat "Network error The connection to the server was lost Z(9,-2)".Może ktoś wytłumaczyć o co chodzi?Z góry dzięki.

Taką sytuację miałem kilka razy, zostawiałem konsolkę podłączoną do neta, kilka razy wychodziłem i wchodziłam ponownie aż załączyło..ostatnio u mnie brak tego typu problemów.

Czy jest jakaś możliwość aby zmienić avatara? Pytam bo nie wiem czemu ale mój jest kobietą...

Naciśnij START jak już będziesz aktywny w Home, masz tam możliwość zmiany ciuszków, płci itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak piszesz że można zaprosić Cię do znajomych to tak też zrobiłem. :)(Tylko nie wiem czy nie dodałem Cię do grupy tylko w PSNH) Nick taki sam jak na forum. Panowie i Panie w jaki sposób można zdobyć różne ubiory?:) bo zauwazylem ze są ala predatorzy itd.:rolleyes:

Jak już tak piszesz że można zaprosić Cię do znajomych to tak też zrobiłem. :)(Tylko nie wiem czy nie dodałem Cię do grupy tylko w PSNH) Nick taki sam jak na forum. Panowie i Panie w jaki sposób można zdobyć różne ubiory?:) bo zauwazylem ze są ala predatorzy itd.:rolleyes:

Dobra juz jarze z tymi ciuchami :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może jak zdobyć jakieś fajne gadżety dla naszego avatara? Ogólnie jak zdobywać nowe ciuchy... Coś kiedys czytałem że można było mieć katane, dziś widziałem w kantynie star wars gościa z mieczem świetlnym ;P Jak narazie to mam tylko jedną koszulkę dodatkową skądśtam... :P Tak wogóle to to fajne jest. Dziś weszłem pierwszy raz i polatałem samolotem w RedBull itp. itd tylko jakoś polaków znaleźć nie mogę ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie wiecie może jak zdobyć jakieś fajne gadżety dla naszego avatara? Ogólnie jak zdobywać nowe ciuchy... Coś kiedys czytałem że można było mieć katane, dziś widziałem w kantynie star wars gościa z mieczem świetlnym ;P Jak narazie to mam tylko jedną koszulkę dodatkową skądśtam... :P Tak wogóle to to fajne jest. Dziś weszłem pierwszy raz i polatałem samolotem w RedBull itp. itd tylko jakoś polaków znaleźć nie mogę ;(

1. http://www.alphazone...m/store#cat1348 - Strona, na której masz podane itemy, które można wygrać. Musisz tylko kliknąć w wybraną przestrzeń (np. Audi) i kliknąć na itema, który Ci się spodoba. W opisie przedmiotu jest instrukcja jak go zdobyć.

2. http://www.alphazone...tore#freebiesEU - Lista itemów za free. Tu klikasz od razu w przedmiot. W jego opisie masz napisane, w którym sklepie można go znaleźć.

3. Żeby znaleźć Polaków wystarczy tylko dobrze poszukać :)

Edytowane przez timetoshake
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem dość początkujący w tej usłudze ale interesuje mnie jak i czy można kupować / dodawać meble do swojego apartamentu? bo niestety nic z tych opcji nie umiem znaleźć

I jeszcze co do ubrań jak można nabyć nowe? Bo dość skompy wybór co prawda przybyło mi kilka koszul po odpaleniu Tekkena i Motorstorm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idziesz do tego miasta jak wychodzisz z apartamentu i szukasz centrum handlowego oznaczonego taką torebeczką.Pobierze ci się one,gdzieś z 25mb.Jeśli nie szkoda ci kasy tam możesz kupować sobie różne mebelki,koszulki i inne rzeczy.

Podobno jak PSN nie działał mówili że dadzą jakieś free ubrania jaj już napisałem w tym topicu to się spytam,to prawda?

Edytowane przez Asull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:

W związku z tym,że trzeba zmienić HASŁO na PSN store to czy jest szansa ze odzyskam stare konto do którego nie pamietam hasla?

Nie znam daty ur,więc nie moge sobie "przypomnieć" na e-mail.

Jedno konto już zrobil,tzn znałem stare hasło i poprostu zmieniłem bo przyszedł mi link na e-mail.

Czy musze znać stare hasło,żeby zmienić je na nowe?

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie:

W związku z tym,że trzeba zmienić HASŁO na PSN store to czy jest szansa ze odzyskam stare konto do którego nie pamietam hasla?

Nie znam daty ur,więc nie moge sobie "przypomnieć" na e-mail.

Jedno konto już zrobil,tzn znałem stare hasło i poprostu zmieniłem bo przyszedł mi link na e-mail.

Czy musze znać stare hasło,żeby zmienić je na nowe?

POZDRAWIAM

Jak wpisałeś wymyśloną datę, której teraz nie pamiętasz to pozdro. Raczej nie odzyskasz konta, no chyba że sprawdzisz wszystkie 365 dni roku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data jest wymyślona,imię i nazwisko też.

Jedynie co mam prawdziwe to nr konta,także tylko TU obawiam się włamu hackerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Data jest wymyślona,imię i nazwisko też.

Jedynie co mam prawdziwe to nr konta,także tylko TU obawiam się włamu hackerów.

Jak już było wcześniej mówione bez daty urodzenia nie dasz rady odzyskać hasła do konta. Jedyne co możesz zrobić w takej sytuacji to dzwonić do centrum obsługi klienta ( 0801 230 000 ).

Włam hakerów? Twoje konto jest raczej bezpieczne jeżeli o to chodzi. Rzadko zdarzają się przypadki "hackowania" pojedynczych kont graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś dokładnie wytłumaczyć gdzie są darmowe przedmioty z programu Welcome Back w PS Home?

W necie znalazłem, że w kiosku na Central Plaza.

W menu Navigator nie widzę nigdzie "Central Plaza"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

proszę o informację gdzie mogę się zarejestrować w ps network? nie mogę się zarejestrować przez www a z poziomu konsoli nie bardzo wiem jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam problem

czy zalozyc konto na PSN mozna z poziomu konsoli ps3 -ikona na koncu zaloz konto w psn?

klikajac ja prosi o aktualizacje systemu (softu) i jest tylko opcja wroc?

konieczna jest aktualizacja aby zalozyc konto na psn?

mam soft 3.50 obecnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prosi o aktualizacje, to pewnie nie bez powodu ;p Najnowszy soft to chyba 3.72 o ile sie nie mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Home ?

Może sprawia tylko takie wrażenie.

Gra jak gra, tyle, że ta nie ma określonego celu, a zjada czas jak mało która.

Ja gram na amerykańskich serwerach, o wiele lepiej to wszystko wygląda niż na europejskich, a tamtejsza Central Plaza, jest po prostu genialna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rzadko kiedy odwiedzam świat PlayStation Home, ale czasami mnie nawiedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami wejdę na PS Home i pobiegam sobie po tych światach,zagram w jakąś mini-gierkę i to wszystko - w PS Home bardzo wieje nudą,mogli by to jakoś urozmaicić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×