Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Testował ktoś tą przestrzeń EA Sports? Jak wrażenia?

No miejscówka w sumie fajna. Duża, dwupoziomowa, pełno plakatów, trailerów i ludzi :P Marne szanse na dopchanie się do gry, Stoły od pokera obstawione tłumem i każdy sępi :P

Żeby tylko każda firma robiła takie swoje lobby, byłoby naprawdę extra.

P.S. Ktoś wie co trzeba zrobić, żeby wejść do kanałów z głównego placu? Stoję nad tym wejściem i nic nie reaguje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Testował ktoś tą przestrzeń EA Sports? Jak wrażenia?

Pomijając fakt że ta lokacja jest jedną wielką reklamą to, dzięki wyścigom "F1" jest nawet fajna (czysty arcade, dopalacz, hamulec niepotrzebny :) ).

Pokera nie sprawdzałem (nie interesuje mnie to), ale jest także golf - a raczej ma być (na razie zamknięty).

ps. Kill, jakie znowu kanały ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ps. Kill, jakie znowu kanały ?

No właśnie olałem ta całą zabawę z Xi czy cuś :P W każdym razie jest wejście do specjalnej lokacji na "głównym rynku", koło tych zamkniętych wiecznie szklanych drzwi z prawej strony. Wejście do kanałów no, wejdź i sam zobacz. Jest tam podobno jakiś kolo, który daje zadania do wykonania. Jest to część większej gry jaka odbywa się w Home, niestety przegapiłem początek i teraz nie bardzo wiem jak zacząć/dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ten symbol na ścianie ? Jakiś projekt z jakąś kobitką ? Czy dobrze myślę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie olałem ta całą zabawę z Xi czy cuś :P W każdym razie jest wejście do specjalnej lokacji na "głównym rynku", koło tych zamkniętych wiecznie szklanych drzwi z prawej strony. Wejście do kanałów no, wejdź i sam zobacz. Jest tam podobno jakiś kolo, który daje zadania do wykonania. Jest to część większej gry jaka odbywa się w Home, niestety przegapiłem początek i teraz nie bardzo wiem jak zacząć/dołączyć.

A ja głupi szukałem pośrodku lokacji EA Sports jakiejś klapy od studzienki :) (bo niby kanał).

Teraz najlepsze, zrozumiałem że chodziło ci o Home Square (gdzie opisałeś).

Jestem na Home Square, patrzę a tam ... klapa od studzienki :woot:

Wchodzę i ... "visual secruity check failed - Avatar not recognised (jest tam na podłodze list).

Żeby WEJŚĆ trzeba Avatara swojego upodobnić do zdjęcia faceta z szafki (uchylona na "północy" pokoju) i wchodzimy. :yes:

W pokoju dalej można się zarejestrować w systemie, a obok wyławiać części robota z pomiędzy starych akumulatorów (mini-gra).

Dalej są nieczynne windy (wszystko).

Edytowane przez andrzej001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie olałem ta całą zabawę z Xi czy cuś :P W każdym razie jest wejście do specjalnej lokacji na "głównym rynku", koło tych zamkniętych wiecznie szklanych drzwi z prawej strony. Wejście do kanałów no, wejdź i sam zobacz. Jest tam podobno jakiś kolo, który daje zadania do wykonania. Jest to część większej gry jaka odbywa się w Home, niestety przegapiłem początek i teraz nie bardzo wiem jak zacząć/dołączyć.

Ew. możesz zrobić tak, jak ja - teleportować się do znajomego, który jest w środku...

Edytowane przez Accoun

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie to warto wspomnieć że na Home JP (1 piętro, kino) Sony pokazuje serial anmie (odc.2 aktualnie).

Polecam. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos jest na home ,zapraszajcie mój PSN ziomek24 ,mozna by pyknoc partyjke w bilarda tam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie to warto wspomnieć że na Home JP (1 piętro, kino) Sony pokazuje serial anmie (odc.2 aktualnie).

Polecam. :thumbsup:

Znaczy chciałem wbić na JP mam nawet konto PSN ale te ślaczki mnie męczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie, że 7 maja mają dać w HOME narzędzie do nagrywania filmów. Może zrobimy jakiś serial czy coś? :P

@down

o lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie olałem ta całą zabawę z Xi czy cuś :P W każdym razie jest wejście do specjalnej lokacji na "głównym rynku", koło tych zamkniętych wiecznie szklanych drzwi z prawej strony. Wejście do kanałów no, wejdź i sam zobacz. Jest tam podobno jakiś kolo, który daje zadania do wykonania. Jest to część większej gry jaka odbywa się w Home, niestety przegapiłem początek i teraz nie bardzo wiem jak zacząć/dołączyć.

Jak na moj gust to strata czasu... Masz wirtualna kafejke internetowa, robot daje Ci zadanie, a ty lecisz do "kompa" i szukasz odp w internecie, potem do jakies konsoli i dostajemy... tadam... motylka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałem sobie, że 7 maja mają dać w HOME narzędzie do nagrywania filmów. Może zrobimy jakiś serial czy coś? :P

@down

o lol

Możemy zrobić ...

Tylko na US PSN ...

Polski jest zbyt nudny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł. Zróbmy brazylijską telenowelę o zakupach w Home. Też się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze ... ;)

Już nie mogę się doczekać ...

tj. Jutro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to taki maly robaczek chcialem napisac ze ten pshome to mnie zawiodl troche tam przeciez nic sie niedzieje nuda totalna gram od paru lat w mmorpg na pc i mialem nadzieje ze ten home bedzie czyms co mnie wciagnie na dlugie lata, niestety przynajmniej narazie to takie zbiegowisko jest i tyle. BARDZO czekam na rozwiniecie tego pomyslu szukam czegos co bedzie zzerac mi czas ale albo nierozumiem ps home albo poprostu niejest to ten tytul z ktorym powinienem wiazac tak ambitne nadzieje, uwazam ze ps3 musi zrobic tytul dla no liferow a takiego jak narzie nieznalazlem, wiem jednak ze taki sie pojawic musi! ale czy to bedzie home ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś może jak można pobrać tą nową strefę z PSS? Szukam już 30 min w Polsce i nie ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znalazł ktoś może jak można pobrać tą nową strefę z PSS? Szukam już 30 min w Polsce i nie ma...

chyba tylko w USA na razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja to taki maly robaczek chcialem napisac ze ten pshome to mnie zawiodl troche tam przeciez nic sie niedzieje nuda totalna gram od paru lat w mmorpg na pc i mialem nadzieje ze ten home bedzie czyms co mnie wciagnie na dlugie lata, niestety przynajmniej narazie to takie zbiegowisko jest i tyle. BARDZO czekam na rozwiniecie tego pomyslu szukam czegos co bedzie zzerac mi czas ale albo nierozumiem ps home albo poprostu niejest to ten tytul z ktorym powinienem wiazac tak ambitne nadzieje, uwazam ze ps3 musi zrobic tytul dla no liferow a takiego jak narzie nieznalazlem, wiem jednak ze taki sie pojawic musi! ale czy to bedzie home ?

A niby czym PSHome ma cię wciągnąć na "długie lata" o.O? Nie taka jest idea tego projektu. To nie Wow, w którym idziesz nabić level. Zadaniem Home jest dać ludziom, którzy na co dzień ze sobą grają, możliwość spotkania się "face2face".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie jesli gracie w HOME to spotykacie tam sjakies polki?jesli tak to zaproscie mnie do friendlisty gdyz troszku nudnawe jest to grywanie z plecia meska:D psn ID DaArCiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostępna jest nowa łatka do Home (64MB) która to zmieniła to i owo. :)

Doszły też nowe lokacje jak np. z Resistance (mini gra tam jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dostępna jest nowa łatka do Home (64MB) która to zmieniła to i owo. :)

Doszły też nowe lokacje jak np. z Resistance (mini gra tam jest).

gdzie niby są te pokoje resa 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze by zrobic niedlugo jakies "spotkanie" w home? np. sobota godz.17? w parku, pododawalibysmy sie do znajomych... to jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, a moze ktos jest chetny teraz, w parku, moje ID arti_P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×