Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam takie pytanko kiedy kupilem konsole zalozylem 2 nicki- kopek_polska i kopek_pl. Po szybkim czasie stwierdzilem, ze ten 1szy jest troche kiepski do grania online wiec uzywalem tylko kopek_pl. Problem w tym, ze jak ostatnio zrobilem przez przypadek cos w stylu ustawien fabrycznych musialem sie ponownie zalogowac. Ku memu zdziwieniu gdy wpisalem meila ktorego uzywalem caly czas jako "sign in" zalogowalo mnie na kopek_polska a nie _pl. Pytanko czy jest jakas mozliwosc przypomnienia jaki podalem meil podczas rejestracji do konta kopek_pl? Jestem pewnien na 99%, ze do tego mialem meila kopek_pl@yahoo.pl no ale juz sam sie w tym pogubilem o loguje mnie na ten z koncowka _polska.Dodam, ze mieszkam w irlandii. Z gory dzieki za jakakolwiek pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przywrócenie hasła czy inne działania na koncie poprzez stronę WWW wymagają zweryfikowania poprzez e-mail więc wydaje mi się ze wiele nie zdziałasz. Zadzwoń na infolinię SONY być może coś pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Do tej pory byłem właścicielem xpudła 360, a na dodatek przerobionego. Jednak po 5 RRoD'zie postanowiłem przejść na ciemną stronę mocy :smile: . Jestem nastawiony na kupno PS3, ale jedna rzecz nie daje mi spokoju. Chciałem zarejestrować się na PSN, ale wyskoczyło mi że jestem nieletni ( 15 lat ), i tylko master account może stworzyć mi sub account. W sumie okej: zmobilizuje tatę żeby takowe założył i będzie gites. Tyle że lubię raczej grać w gry niekoniecznie dla mnie odpowiednie wg. PEGI ( patrz -> GoW3, Heavy Rain, Uncharted, Killzone itd.).

I tu mam pytanie: Czy mając podkonto będę mógł spokojnie grać i ściągać DLC do gier 18+ ? Jeśli nie to co mam zrobić? Będę wdzięczny za pomoc.

p.s. wiem że mogę zawyższyć swój wiek, ale wole mieć prawdziwe informacje w rejestrze

p.p.s. rodzice wiedzą że gram w brutalne tytuły i akceptują to :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdy próbowałem założyć konto na PSN to podczas wpisywania ID(E-mail) i hasła wyskoczyło że któreś z nich jest nieprawidłowe.Proszę o pomoc,a jeśli temat już był to serdecznie przepraszam.A tutaj utykam ; https://store.playstation.com/accounts/register/beginSubRegistrationFlow.action

Edytowane przez owerfull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdy próbowałem założyć konto na PSN to podczas wpisywania ID(E-mail) i hasła wyskoczyło że któreś z nich jest nieprawidłowe.Proszę o pomoc,a jeśli temat już był  to serdecznie przepraszam.A tutaj utykam ; https://store.playst...tionFlow.action

tu wprowadzasz dane założonego już master konta, które będzie połączone z sub contem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam pytanko.A mianowicie ,czy gdy utworze drugiego użytkownika to będzie on zdobywał osobno trofea,miał swój motyw itd(Chodzi o to że brat chciałby też pozbierać pucharki ;) ) i pobrane dema są dla wszystkich użytkowników konsoli czy tylko dla tego co je pobrał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi użytkownik zbiera wszystko dla siebie. Do multi też będzie musiał zarejestrować się oddzielnie. I z tego co się orientuję dema też będzie musiał ściągać swoje. Wynika to z tego, że jeden użytkownik może mieć 15 lat, drugi 20 i ograniczenia wieku są przypisane do użytkownika. Tzn jak użytkownik określi wiek na np 15 lat to nie będzie mógł ściągać dem od 18.

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...I z tego co się orientuję dema też będzie musiał ściągać swoje. Wynika to z tego, że jeden użytkownik może mieć 15 lat, drugi 20 i ograniczenia wieku są przypisane do użytkownika. Tzn jak użytkownik określi wiek na np 15 lat to nie będzie mógł ściągać dem od 18.

nic bardziej mylnego. Dema ściągnięte przez jednego użytkownika będą dostępne dla pozostałych ( i nie ma tu nawet znaczenia czy ściągane z eu pss czy us pss ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu wprowadzasz dane założonego już master konta, które będzie połączone z sub contem

Dalej wyskakuje mi coś takiego "The sing -in ID (e-mail address) or password is incorrect" A tak w ogóle to wcześniej co wpisywałem na początku dane to ma być wpisane w tym co teraz wpisuje ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic bardziej mylnego. Dema ściągnięte przez jednego użytkownika będą dostępne dla pozostałych ( i nie ma tu nawet znaczenia czy ściągane z eu pss czy us pss ).

To dziwna sprawa. Ja mam u siebie tylko 1 użytkownika bo sam korzystam, ale miałem styczność z konsolą (pomagałem młodszemu bratu z połączeniem do netu itd. ) gdzie po zarejestrowaniu go w psn na jego dane wszystkich dem nie było. Później założyłem 2giego użytkownika i tam można było ściągać dema wszystkie i grać na nich tylko na tym użytkowniku 2gim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kpt.Bomba

Zapewne brat swoim wiekiem nie spełniał kryteriów PEGI wybranych tytułów i te właśnie nie były dla niego dostępne ... nic dziwnego w tym nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomo

No wg mnie też nic dziwnego w tym nie było ale z tego co napisał awierone wynika, że napisałem coś nieprawdziwego. To że brat nie spełniał ograniczenia wiekowego PEGI jest "oczywistą oczywistością" ;) bo ma 12 lat (i m.in. dlatego ja mu wszystko podłączałem, bo on nie potrafił).

Edytowane przez Kpt.Bomba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica wynika z tego iż: awierone piszę o dostępności do dem już pobranych i zapisanych na konsoli, a Ty piszesz o dostępności tych materiałów w PsStore - jeszcze przed ich ściągnięciem ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica wynika z tego iż: awierone piszę o dostępności do dem już pobranych i zapisanych na konsoli, a Ty piszesz o dostępności tych materiałów w PsStore - jeszcze przed ich ściągnięciem ...

dokładnie o to mi chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może w ostatnich dniach problem z odświeżaniem przenośnego identyfikatora (tego oficjalnego) ?

Dziwna sprawa, po zalogowaniu na stronie w sekcji "moje trofea" wszystko jest ok (zaktualizowane) natomiast identyfikator nie chce zaciągnąć danych - próbuję od rana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z psn otóż codziennie ok godziny 24 rozłącza mnie z psn i tak co chwila , normalnie przeglądarka wszystko działa poza psn.

Internet neostrada 2mb/s stałe łącze , router belkin F5D8633-4

Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie może w ostatnich dniach problem z odświeżaniem przenośnego identyfikatora (tego oficjalnego) ? ...

Tak, również zauważyłem problem. Odświeżanie nic nie pomaga, wystarczy wejść w edytuj kartę i zmienić cokolwiek; choćby opis z optymistycznego na zadowolony czy coś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o grę przez sieć.Pisaliście że użytkownicy muszą rejestrować się osobno do gier przez internet.Rozumiem,że w grach na ps3 jest też coś takiego jak cd-key ?Jeśli tak to czy drugi użytkownik też da rade pobawić się w multi czy wyskoczy komunikat że klucz jest używany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o grę przez sieć.Pisaliście że użytkownicy muszą rejestrować się osobno do gier przez internet.Rozumiem,że w grach na ps3 jest też coś takiego jak cd-key ?Jeśli tak to czy drugi użytkownik też da rade pobawić się w multi czy wyskoczy komunikat że klucz jest używany?

Osobno w sensie różnych ID. Nie ma żadnych Cd keyów, ale w niektórych grach są kody do gry online (nie miałem z taką styczności) ale w kodach do onine chodzi o różne konsole, nie o użytkownika. ale jak już wspomniałem nie miałem takiej gry więc dokładnie nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem jest np. z BF: Bad Company 2 - w pudełku z gra masz coś takiego jak Vip Pass, która daje darmowy dostęp do nowych trybów i map. Gra będzie działała na 2 kontach ale do darmowej zawartości będzie miała dostęp tylko ta osoba, która pierwsza użyje kodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatm serdecznie mam wazne pytanie czy jest mozliwosc zmiany nazwy ID wywietlanej w PSN ? Niby mozna to zrobic ale zmiana nazwy jest widoczna tylko przy logowaniu a gdy juz sie polaczymy widnieje stary login. I ostatnie jesli mozna zmienic nazwe to czy zostja przepisane wszystkie trofea i downloady czy trzeba zaczynac od poczatku ? Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się zmienić loginu PSNetwork. Trofea są przypisane do loginu więc utworzenie nowego konta spowoduje że będzie trzeba zaczynać od nowa. Co do save'ów to niektóre może zadziałają inne nie - do sprawdzenia.

Co do nazwy samego profilu w konsoli to możesz go nazwać jak chcesz i zmieniać - to jednak widoczne tylko z poziomu twojej konsoli, wszędzie na zewnątrz i w rankingach będzie identyfikowany po loginie PsNetwork - wybranym przy zakładaniu konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok wpisałem wpisałem trochę starszą datę urodzenia i tworzę konto dla starszych :D Teraz już nie ma problemów jak przy tamtym koncie :P

Edytowane przez owerfull

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Jak próbuje zagrać online w Fifach to mi pokazuje, że muszę uzyskać zgodę rodzicielską.

Zrobiłem nowe konto, ustawiłem starszy wiek i wszystko działa dobrze.

Czy jest jakiś sposób na podciągnięcie wieku , abym na pierwszym profilu mógł normalnie grać?

pawbar.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Jak próbuje zagrać online w Fifach to mi pokazuje, że muszę uzyskać zgodę rodzicielską.

Zrobiłem nowe konto, ustawiłem starszy wiek i wszystko działa dobrze.

Czy jest jakiś sposób na podciągnięcie wieku , abym na pierwszym profilu mógł normalnie grać?

pawbar.png

Niestety na dzien dzisiejszy daty urodzenia, a nawet nicku nie mozna zmienic.

kamil354.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×