Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moje konto PSN jest zarejestrowane na UK, wiec jak np sciagam dema to mam je po angielsku(np LitteBigPlanet) MOja pytanie brzmi czy moge jakos to zmienic nie tracąc przy tym swoich trofeów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem , kiedyś kupiłem od jednego kolesia z Allegro grę Burnout Paradise na Allegro , grę przesłał mi w taki sposób że podał mi email i hasło a grę ściągłem z tego podanego konta . No i mam taki problem , kupiłem sobie nowy TV i kabel HDMi , no i miałem problem z kablem bo na rozdzielczości 1080p (full HD) obraz się o drazu stracił i i przytrzymałem przycisk power dłużej no i pokazał mi się obraz z opcjami mi do wyboru , ja wybrałem opcje przywracanie domyślne ps3 no i teraz tej gry nie umiem odpalić i niema danego ID a koleś który mi to podał mówi ze muszę mu podać ten adres ID bo inaczej mi tego jeszcze raz nie prześle . Mam prośbę czy jest jeszcze jakiś sposób odzyskanie tego adresu ID albo inny sposób odpalenia tej gry. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie bawi slotami to juz tak jest. tak jak ci napisal. muisisz podac mu id na ktorym byla kupiona gra

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy n/w gry posiadają jakieś KODY dostępu do PSN (dostępu do bonusów PSN) i czy te kody są wymagane do grania w PSN.

Uncharted: Drake's Fortune

Uncharted 2: Among Thieves

God of War Collection

COD: Modern Warfare 2

Battlefield: Bad Company 2

Castlevania; Lords of shadow

Drugie pytanie to: czy te gry kupione jako używane będą normalnie funkcjonować w PSN? Ewentualnie, które warto by było kupić jako nowe..

Pozdrawiam i dzieki z góry za informacje.

ps: użyłem "szukajki", ale nie znalazłem konkretnej odpowiedzi dotyczącej tych gier o które pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uncharted: Drake's Fortune - nie ma multi

Uncharted 2: Among Thieves - nie ma

God of War Collection - nie ma multi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem, że mój email, na którym miałem założone konto w necie na ps3 został zhakowany i nie mogę go już odzyskać. No i jak się spodziewacie też nie mogę się zalogować do neta ps3 na użytkowniku na którym mam dużo save'ów z gier a nie chce mi się ich od nowa przechodzić :// Więc co mam zrobić? Jak zrobiłem nowe konto na 2 użytkowniku i chciałem zalogować tam gdzie mam save to pisało, że nie mogę się logować na konto innego uzytkownika. Więc co teraz? Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

crx Battlefield: Bad Company 2 ma kod (w pudełku), który odblokowuje Ci jedną albo kilka mapek w multi, ale oczywiście można grać bez nich I tak najbardziej popularne i najfajniejsze mapki są od początku. Mam nadzieję, że o to chodziło. ;D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwosc zmiany lub edycji NICK/ nazwy użytkownika w PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki problem, że mój email, na którym miałem założone konto w necie na ps3 został zhakowany i nie mogę go już odzyskać. No i jak się spodziewacie też nie mogę się zalogować do neta ps3 na użytkowniku na którym mam dużo save'ów z gier a nie chce mi się ich od nowa przechodzić :// Więc co mam zrobić? Jak zrobiłem nowe konto na 2 użytkowniku i chciałem zalogować tam gdzie mam save to pisało, że nie mogę się logować na konto innego uzytkownika. Więc co teraz? Bardzo proszę o pomoc!

PS. email'a już nie odzyskam, bo ten ktoś zmienił pytanie pomocnicze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

mam problem z zalogowanie sie na PSN.

wyglada to tak:

wpisuje maila ponizej haslo. w prawym gornym rogu jest moj nick ale jest na stronie komunikat : Przenies informacje z mojego starego konta. nizej sa pola do logowania

i tam wpisuje maila i haslo no i wyskakuje cos takiego :

Co najmniej jedno wymagane pole nie zostało wypełnione. Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone *

Logowanie nie powiodło się. Sprawdź adres e-mail i hasło.

a wpisuje poprawne dane.

o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj koles o ID ZOMBIEPL ukradl konto mojemu kumplowi czy jest jakis sposob by je odzyskac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj koles o ID ZOMBIEPL ukradl konto mojemu kumplowi czy jest jakis sposob by je odzyskac?

Tak. Zgłosić złodzieja, adminom PSN.

https://secure.eu.pl...rief-reporting/

No i skorzystać z opcji przypomnienia hasła ;)

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wczoraj koles o ID ZOMBIEPL ukradl konto mojemu kumplowi czy jest jakis sposob by je odzyskac?

A w jaki sposób mu ukradł?

Na 28 stronie jest numer podany.

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie glupote zrobil bo niby znal kolesia dobrze i dogadali sie o udostepnieniu swoich kont i tamten mu taki numer wycial paranoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To hu..wo. Daj znać czy dało radę odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam taki problem, mianowicie dzisiaj chcialem kupic gre ale mam nowa karte i musze wpisac nowe dane, niestety po wybraniu

opcji Zarzadzanie kontem z zakladki Play Station Network nie ma opcji Zarządzanie kontem podrzędnym !!

Wszystkie opcje sa oprocz tej i mam problem. Prosze o pomoc.

Dodam ze mam aktualizacje systemu do wersji 3.55 - inaczej zreszta bym sie nie zalogowal do PSN 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Billing Information zmień dane karty i już. Chyba, że Ci chodzi o subkonto to niewiem ale to i tak bez różnicy na którym koncie grę kupisz, pozostali użytkownicy będą mogli w nią grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie glupote zrobil bo niby znal kolesia dobrze i dogadali sie o udostepnieniu swoich kont i tamten mu taki numer wycial paranoja

Trzeba być skończonym DEBILEM żeby udostępniać passy do konta przypadkowym ludziom. Sorry ale wszyscy dilerzy slotów powinni tak skończyć, przynajmniej by ich to czegoś nauczyło ...

Niech to będzie przestroga dla nowych użytkowników sieci PSN; kolejny z wielu przypadków gdzie ktoś stracił konto, trofea, save'y i pewnie jeszcze część gier kupionych z PsStore <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jak grałem w RDR to jakiś gość napisał mi, żeby mu konto udostępnić na dlc UN. Typ nie dawał spokoju, musiałem go do zablokowanych dać, bo skrzynkę miałem cały czas zawaloną. Pierwszy raz z takim przypadkiem się spotkałem, koleś był tak upierdliwy, że wszyscy go kickowali później z gry, widocznie wszystkim wysyłał wiadomości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy w przypadku kupienia dlc na 2 osoby to obydwie osoby moga grac online na swoich kontach po zainstalowaniu na dysku map?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy w przypadku kupienia dlc na 2 osoby to obydwie osoby moga grac online na swoich kontach po zainstalowaniu na dysku map?

Choc jest to niezgodne z postanowieniami, ktore akceptujesz jako uzytkownik psn - tak, mozna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakładać nowego tematu dla tego pozwólcie że napiszę w tym.

Prosiłbym tylko o odpowiedź Tak Lub NIe ;)

Otóż mam jedno konto głównie na Wielką Brytanię, Gry z reguły mam po angielsku, Mam BBC2 i chciałbym zakupić dlc Vietnam ale z polskiego PSN za złotówki, i moje pytanie jest takie czy tak można zrobić kupić dlc na innym koncie, i grać na koncie Brytyjskim ? Czy to zadziała i czy będę miał to dlc po polsku ?? Z góry chce podziękowac za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chce zakładać nowego tematu dla tego pozwólcie że napiszę w tym.

Prosiłbym tylko o odpowiedź Tak Lub NIe ;)

Otóż mam jedno konto głównie na Wielką Brytanię, Gry z reguły mam po angielsku, Mam BBC2 i chciałbym zakupić dlc Vietnam ale z polskiego PSN za złotówki, i moje pytanie jest takie czy tak można zrobić kupić dlc na innym koncie, i grać na koncie Brytyjskim ? Czy to zadziała i czy będę miał to dlc po polsku ?? Z góry chce podziękowac za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam !

Jeżeli na pudełku z gry (na grzbiecie) będzie napisane np. BLES i dodatek też będzie BLES, to powinno działać bez problemu.

To czy będzie po polsku, to zależy od gry (w google napewno znajdziesz takie info).

W sumie niektóre gry działały tylko na jednym koncie, czyli na tym, na którym były ściągnięte ale to tylko w kilku przypadkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×