Skocz do zawartości
karol2984

PS3 MegaBox

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny krok do rzadszego włączania pc, ktoś już tego używa? Ja dopiero dziś będę mieć klawiature na usb bo bez tego nic nie zrobimy. Mnie najbardziej interesuje p2p, współpraca z zewnętrzną nagrywarka i firefox może będzie flash9 już działać wreszcie, zawsze to coś nowego i bliższego do stworzenia z ps3 centrum domowej rozrywki, co sądzicie o tym projekcie, może już ktoś z tym sie dobrze zapoznał, temat był ale powstał z niego offtop i został zamknięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wiesz... na PS3 nie zaprojektuję serwisu www/sklepu, nie sprawdzę sprzętu klienta typu drukarka, nie sprawdzę co piszczy na serwerze itd... więc są osoby które używają PCta do gier a sa osoby które grają czasami a częściej na nim pracują!!...

Ja od kiedy mam PS3 nie gram na PC i grać już nie bedę, mój PC ma zarabiać na siebie i na mnie a nie bawić się ze mną!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem , ale co ma projektowanie serwisu do domowej rozrywki typu oglądanie filmów, muzyki, neta i gier, niektórzy używają pc tylko do neta, gg i divix-ów i nie mają pojęcia jak wygląda strona www w notatniku ( w pliku .txt) bo im to do niczego nie jest potrzebne, poza tym znowu robi sie offtopa nie chce żeby zamknięto ten temat bo moim zdaniem jest to dość ciekawy wątek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

prawie wszystko zostało powiedziane w ostatnim temacie ja osobiście narazie tego nie używam czekam na finalną wersje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×