Skocz do zawartości
Gość

Capcom do domu.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Ludzie słyszeliście o Lost Planet na PS3? Nie, nie chodzi mi o to że grę zapowiedzieli,to wiemy od dawna.Ostatnimi czasy czytałem że wersja na PS3 ma tekstury w niższej rozdzielczości i mniej stabilny framerate,ale to jeszcze nic, dzisiaj zobaczyłem njusa że Lost Planet,podobnie jak DMC4 aka "5GB mniej na dysku" też ma konieczną instalkę i teź jest to 5GB!! Czy w Capcomie robi się gry czy hoduję buraki!? Co o tym myślicie? Petycja? Chłopi z pochodniami? Przestałem lubić Capcom po tym jak DMC4 przestało być exclusivem na PS3,ale teraz to bym ich #!##$@@%$^$%$^!!!!!!!!

capcom-srapcom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hot shots golf 5 też ma tyle instalować

Narodziła się nowa świecka tradycja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To się robi chore,mam PS3 40GB i co?Zainstaluje 6 gier? Na szczęście są to niechlubne wyjątki,taki Drake's Fortune,zero instalki a jak śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedne słowo: IDIOCI / IDIOTYCZNE / I....

naprawdę to jest śmieszne, jakoś za littlebigplanet nie przepadam i nie wyczekuje tej gry, ale za to na dm4 czekałem z wielkim jęzorem, okazało się że gra najlepiej wyszła na pc, później x360 a na końcu ps3... Masakra? PFff...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się robi chore,mam PS3 40GB i co?Zainstaluje 6 gier? Na szczęście są to niechlubne wyjątki,taki Drake's Fortune,zero instalki a jak śmiga.

Czas na większy dysk ;p Ja też mam 40GB i jakoś nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czas na większy dysk ;p Ja też mam 40GB i jakoś nie narzekam.

Tak niestety Ale wyobraźmy sobie sytuacje że co druga gra na PS3 ma instalke w przedziale 2-5GB i co wtedy? Wtedy Capcom wydaję gre z instalką 10 GB!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze sie tak zapytam ...co wy pierdo... mialem przyjemnosc grac w dmc4 na xboxie u sasiada i powiedzcie mi, gdzie wy widzicie roznice? poza tym ze cutscenki na xboxie maja mniejszy FR niz reszta gry. Co z tego ze gry zrzucaja dane na dysk? Gracie w 10 gier naraz? przeciez te dane mozna w kazdym momencie usunac. A jezeli przyspiesza to dzialanie gry (loadingi etc) to tylko lepiej dla nas. Loadingi np, w dmc4 sa duzo krotsze niz na Xboxie (nie wiem czemu niektorzy twierdza, ze to tylko 3 sec roznicy... bo jest duuuzo szybciej).

Oblivion tez instalowal 4gb na dysk..ale gdy w niego nie gram, to usuwam dane. Robicie z igly widly, naprawde. Jak widac mozna zrobic gre z piekna grafika i bez loadingow (U:DF) ale to exclusive.. Capcom widac ma problemy z pisaniem gier na ps3, dlatego ulatwia sobie sprawe zrzutem czesci danych na dysk, kiedy rozgryza ps3..bardziej, pewnie zrzut bedzie opcjonalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ze sie tak zapytam ...co wy pierdo... mialem przyjemnosc grac w dmc4 na xboxie u sasiada i powiedzcie mi, gdzie wy widzicie roznice? poza tym ze cutscenki na xboxie maja mniejszy FR niz reszta gry. Co z tego ze gry zrzucaja dane na dysk? Gracie w 10 gier naraz? przeciez te dane mozna w kazdym momencie usunac. A jezeli przyspiesza to dzialanie gry (loadingi etc) to tylko lepiej dla nas. Loadingi np, w dmc4 sa duzo krotsze niz na Xboxie (nie wiem czemu niektorzy twierdza, ze to tylko 3 sec roznicy... bo jest duuuzo szybciej).

Oblivion tez instalowal 4gb na dysk..ale gdy w niego nie gram, to usuwam dane. Robicie z igly widly, naprawde. Jak widac mozna zrobic gre z piekna grafika i bez loadingow (U:DF) ale to exclusive.. Capcom widac ma problemy z pisaniem gier na ps3, dlatego ulatwia sobie sprawe zrzutem czesci danych na dysk, kiedy rozgryza ps3..bardziej, pewnie zrzut bedzie opcjonalny.

Dobrze wiem co ja ...pier,papier Panie. Obowiązkowy loading 5GB to skandal.Jasne,można usunąć dane,a jak mi się zachce pograć to poczekam 20 minut,i może przez ten czas zrobię sobie kanapkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, masz racje, przez te 20 min to mozna ksiazke napisac....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no tak, masz racje, przez te 20 min to mozna ksiazke napisac....

Może dla Ciebie 20min to mało, ale np. dla mnie to bardzo dużo. Ja sam nie mam czasu na granie w gry cały dzień, bo mam pracę, swoje obowiązki w domu i czasami po prostu lubię załączyć grę na 30min i przejść jeden poziom czy tam po prostu zagrać jedną grę w Cod4. Jestem dziwny? Inaczej grać nie mogę, a kiedy pomyślę, że musiałbym czekać 20min na to aby sobie załączyć dm4 to mnie po prostu bierze... Tak aktualnie nie mam tyle gier aby narzekać, ale przecież ta liczba będzie rosła i zapewne w pewnej chwili pomyślę sobie 'gdzie są te gb?!'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
no tak, masz racje, przez te 20 min to mozna ksiazke napisac....

Na PS2 mam kilkanaście tytułów,czasami lubię pograć tak w kilka gier pod rząd,nie przechodzić całych,tylko włączyć;na 20 minut DOA2,na pół godziny FFX,na godzinke GT4, itp,itd. I teraz analogiczna sytuacja na PS3 mam kilkanaście gier i ochotę żeby włączyć konsole i kilka gierek,każdą na kilkanaście-kilkadziesiąt minut. Naprawdę nie chciałbym czekać na instalację żadnej z nich ani co chwile wywalać z dysku danych,to nie jest komfortowe,tu nie PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja nie widzę w tym nic nienormalnego. Co prawda to prawda, że 20 minutek to trwa i wkurzy troszkę, ale da się przecież wytrzymać, a jeżeli chodzi o miejsce... To przecież jak gra się znudzi to się ją usunie, jeżeli kupimy nową a miejsca na nią nie starczy. Nie ma problemu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Inaczej grać nie mogę, a kiedy pomyślę, że musiałbym czekać 20min na to aby sobie załączyć dm4 to mnie po prostu bierze...

Jeden jedyny raz. Nie zawsze. Wystarczy wsadzić płytkę, dodatkowo ściąganie dema i przez noc się samo zrobi nawet nie zauważysz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg... ja tez siedze w pracy 8/9h na dzien, pozniej tez nie moge caly czas siedziec i grac..ale nie biadole z tego powodu na forum, ze gra instaluje sie 20 min... RAZ.

Po to jest ten dysk w ps3, zeby developerzy mogli z nich korzystac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że gry się instalują to wina wolnego BD. Capcom jest jednym z najlepszych producentów gier. Nie psioczyć tylko się zastanówcie... Nikt wam nie każe tych gier kupować. Fanem LP nie jestem, ale mimo, że port jest kiepski to gra nadal trzyma poziom. Sprawa z demem jest niejasna... Ja nie miałem z podłączeniem się ani jednego problemu.

Capcom - best forever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ze 5GB przy DMC4 kopiuje sie z 20 minut wynika z tego, ze nie kopiuje sie 1 plik o rozmiarze 5GB tylko tysiace mniejszych sklada sie na calosc i zapamietajcie - jest to tylko z korzyscia dla NAS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wina Sony bo ponieważ że?

Zaznaczam, że pełnej wersji nie mam, więc nie wiem jak to wygląda ale w demie DMC4 wkurzające było, że przy każdym otwarciu drzwi nawet do jakiegoś mikroskopijnego pokoju widziałem czarny ekran i loading.

Ani w Uncharted ani w Burnoucie czegoś takiego nie ma. Więc to chyba wina koderów a nie Sony.

W każdym razie tak mi się wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wina Sony a nie Capcomu

Bo dali wolny naped BD taaaak.....?

Racja. Powinni dać szybkie i megapojemne DVD.

To by miało klimat ^^ MGS4 na 10 płytach.. oh yeahhh....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To wina Sony a nie Capcomu

Tak!!! YEAH!!! Brawa dla tego Pana!! On wie co dobre!!

Co do instalek od capcomu to nie lapie tego

Jakos uncharted ktory jest duzo ladniejszy od dmc4 potrafi chodzic bez instalek a dmc4 musi ja miec i to jeszcze instalujaca sie 20min :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że klimat to jak by ślicznie na półce wyglądało!!

Cala półka dla MGS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w późniejszych grach trzeba by co chwila zmieniać płyte

Wii Fit wymięka

....juz koniec OT ode mnie xP

co do loadingów to akurat w DMC mi nie przeszkadzją, ale w takim MGS4 to mogliby je usunąć :/ Juz w 3 miała być otwarta dżungla bez loadingów...

ahh gdyby DMC4 był ex. dla PS3... żadnych 5GB na dysku...

chociaż mnie np. te 20 min i 5gb nie boli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas instalacji wam przeszkadza? Przecież to jednorazowa operacja, ja nie miałem z nią problemu, ale skoro nie ma się do czego czepić to macie rację! Czepiajcie się byle śmiecia... Przy DMC4 napis z loadingiem pojawia się na max 2 sekundy, często tylko mignie... Uncharted może i nie instaluje tylu GB na dysku, ale też czasu loadingów są dłuższe i nudzi mnie już gadanie, że ta plastelinowa gra ma najładniejszą grafikę na PS3... Może DMC4 graficznym asem nie jest, ale na pewno nie jest nim Uncharted... Ma piękną grafikę, to fakt, ale ostatni raz tak rozjechaną plastelinę widziałem w Gears of War! Czy to już będzie tradycja, że gry okrzyknięte mianem "najładniejszej gry roku" są plastelinowe??!!

Wracając do tematu. 5GB na HDD tak jak poprzednik napisał instaluje się 20 minut, bo nie jest to 1 plik, a setki mniejszych. Przy okazji instalacji miałem wspaniały pokaz przeszłości DMC, a gdy zaczął się zapętlać zrobiłem sobie kanapkę i zaparzyłem kawę. Był problem??

Wina tu nie lezy po żadnej stronie. Capcom wielkiego wyboru nie ma, albo loadingi jak w Motorstormie (co przy np. DMC4 zabiłoby tą grę), albo kilka GB na dysku. Ja osobiście wolę drugą opcję i wcale mi to nie przeszkadza. Sony również nie ma tu winy, BD w momencie wprowadzenia go do PS3 było bardzo wolne. Podobno nowa, tańsza jego wersja, która ma być montowana w nowych modelach PS3 będzie szybsza. Ja osobiście inwestuję w większy HDD i afery z tego nie robię. Nie chcesz? Nie graj! Kup inną grę! Proste!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nie kupuje ale mamy tu rozmawiac o tym dlaczego konieczne sa instalki, a nie czy chce kupowac czy nie.

Nie mam DMC4 dlatego zapytam

Jest to konieczne (instalacja) zeby odpalic gre?

Jezeli tak to...

Ok przyjmijmy ze 2s loadingi sa rekompenstata za 20min instalacji

Ale szczerze powiedziawszy wole rozwiazanie jak w uncharted (loadingi podczas cutscenek) lub takie jak w HS-2GB instalki instalujace sie w mig i loadingi do 10s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dante ... w UDF loading jest tylko jak wlaczasz gre i pojawia sie menu, pozniej wlaczasz juz sama gre...i to wszystko, nie ma zadnych loadingow, gre od poczatku do konca przechodzisz bez nich.

Frosty, cutscenki mozesz w kazdej chwili wylaczyc i grasz dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×