Skocz do zawartości
Allu

flOw

Rekomendowane odpowiedzi

A czy pomyślałeś kiedyś żeby się w takiego jedno komórkowca wcielić? Tak? To świetnie się składa gdyż za pośrednictwem PSS masz szansę zrealizować swoje sny [/b]

GRA

Gra (chociaż może to za dużo powiedziane... gierka) flOw jest rewelacyjną i cholernie wciągającą zabawką udostępnioną nam poprzez PSS. Nie jest to produkcja nowa gdyż miałem okazję zagrać w nią na PC na długo przed premierą PS3. Jednak to wcale nie umniejsza jej rewelacyjnego magnetyzmu.

Ale o co chodzi? Można by to określić jako grę z gatunku biologiczno-gangsterskiego. Zaczynasz jako małe świadome żyjątko na samym dnie "prehistorycznej zupy" i aby wznieść się na wyższy stopień ewolucji musisz pożerać. Co? Najpierw będą to malutkie składniki odżywcze, później mniejsze lub większe komórkowce a potem nawet boss'owie.

Do sterowanie używamy tilta i muszę przyznać że po chwili gra się już płynnie (w wersji PC sterowaliśmy myszką... było to na tyle nienaturalnie zrobione że nie dałem rady pograć długo...). Gra ma duży minus - jest krótka i to bardzo... Ot 2h i pęka (jest dodatek który z tego jednak co czytałem daje nam ok. 30 min). Jednak tu wychodzi pierwszy ogromny plus - nie jest to produkcji na raz! Jeśli podejdzie Ci klimat to na pewno powrócisz żeby jeszcze trochę poewoluować.

Coś tam w tle leci jednak nie ma się nad czym rozwodzić... Ubogość muzyczna gry nie psuje jednak zabawy, wręcz przeciwnie! W jakiś pokrętny sposób pasuje do całości dodając smaku...

[/b]

Mnie samemu przypasowała prostotą i ilością dawanego czystego zadowolenia. Fajnie jest pierw uciekać przed boss'em by po kilkunastu minutach wrócić tak wzmocnionym by łyknąć go "na raz"

Ma też fajną cechę - bardzo relaksuje.[/b]

GRAFIKA - 7+/10

DŹWIĘK - 6+/10

GAMEPLAY - 7/10

MIODNOŚĆ - 8/10

CAŁOŚĆ - 7+/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham stylistycznie tą grę. Dobra recka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×