Skocz do zawartości
Hades26

Spadek klatek/s w grze, poważne zwolnienie...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Może to i nie powód aby zaraz zakładać nowy temat ale wolę dmuchać na gorące...

Zauważyłem że podczas grania, czasami np w Tekken 5 DR Online miałem spadek szybkości gry do takiego że widać było spowolnienie... wczoraj np grałem w Assassina kończąc pierwsze z submisji które nie wiedziałem jak wykonać... po wykonaniu kilku misji przyszła kolej na główny cel (pierwsza misja w Damaszku) po zabiciu kolesia przy 'fontannie' zacząłem uciekać i... szybkość gry spadła do takiego stopnia że jeden krok bohatera trwał około 2s

Co prawda doczłapałem się do punktu docelowego gdzie miałem iść, po drodze zabijając 5 przeciwników (reset gry wiązał się z zaczynaniem all od początku) ale trwało to hoho i troszke dłużej... po autosave i 'załadowaniu' filmiku z rozmową z mistrzem wszystko wróciło do normy!!

Czy to normalne? Zaznaczę że nie ściągałem dema, nie miałem w PS3 nic co mogłoby ja obciążać poza grą! zaczynam się martwić że konsola zrobi bźuuu...

Jeśli temat jest 'błahy' to do kosza z nim!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Mnie w AC nigdy takie spadki się nie przytrafiły. Długo grałeś przedtem ? Bo może coś się w konsoli za bardzo nagrzało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"wolę dmuchać na gorące" H@des kolejny raz dmuchasz nie tam gdzie trzeba jezeli to mialo byc popularne polskie przyslowie. Chyba ze miales na mysli swoja mocno eksploatowana czarnulke, ktora sie az poci z wysilku Sory nie gralem w AC (mam mocna alergie na ubisoft) wiec nie doswiadczylem tego problemu, a jedyne mocno rzucajace sie spadki FPS to tylko oblivion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie TEZ sie zdarzaja takie artefakty i to w CoD4 na OnLine podczas rozgrywki jak i w LOBBY, ale to wina chyba nie stabilnego lacza w moim przypadku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Raczej nie przejmował bym się na twoim miejscu tym zdarzeniem na razie , jednak grałem tą misje Assassin's Creed na dwóch konsolach ps3 i na żadnej nie było nigdzie takiego spowolnienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Podobny efekt tez przy Assasin's Creed, ale nie az do takiego stopnia. Ja mialem zwolnienie na miare Maxa Payne'a ale on/off konsoli z twardego guzika wszystko naprawil. Dodam, ze bylo to na poczatku uzytkowania konsoli, gdzie z mojego punktu widzenia musiala sie pewnie dotrzec

Moze nowy update usunie ten blad? A moze po prostu Hades pada Ci "chlebak"

Pozdrawiam

Devcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choroba... tyle wpisów juz a mi nic nie doszło że ktoś pisał :|

No więc, przytrafiło mi się to raz tylko i tylko w Assassin, co prawda w T5DR online są zwolnienia czasami ale nie aż takie..., druga sprawa że nie grałem długo, wszystko około 25min - max 30min!!

Narazie nic się nie stalo takiego drugi raz, mam nadzieję że będzie grac jak należy!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wygląda na to że masz wyjątkowego pecha :/

Jako posiadacz AC też muszę nadmienić ze mi sie nic złego z grą w sensie zamulania nie działo, może to kwestia podłączenia konsoli do netu? Na logike to spadek klatek moze byc np. jesli konsola nie wyrabia sie z obliczaniem/wgrywaniem czegoś, no ale problem dziwny najlepiej jak byś skonsultował to z kimś "w realu"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekiedy w codzię 4, podczas gry online(w lobby dokładnie) mam "zacinke" na 5-7sec, potem już wszystko ok.

Trzeba się z tym pogodzić i poczekać aż programiści podniosą jakość swoich produktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Choroba... tyle wpisów juz a mi nic nie doszło że ktoś pisał :|

No więc, przytrafiło mi się to raz tylko i tylko w Assassin, co prawda w T5DR online są zwolnienia czasami ale nie aż takie..., druga sprawa że nie grałem długo, wszystko około 25min - max 30min!!

Narazie nic się nie stalo takiego drugi raz, mam nadzieję że będzie grac jak należy!!

Aż głupio się pytać, ale... masz wgranego patcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Może to i nie powód aby zaraz zakładać nowy temat ale wolę dmuchać na gorące...

Zauważyłem że podczas grania, czasami np w Tekken 5 DR Online miałem spadek szybkości gry do takiego że widać było spowolnienie... wczoraj np grałem w Assassina kończąc pierwsze z submisji które nie wiedziałem jak wykonać... po wykonaniu kilku misji przyszła kolej na główny cel (pierwsza misja w Damaszku) po zabiciu kolesia przy 'fontannie' zacząłem uciekać i... szybkość gry spadła do takiego stopnia że jeden krok bohatera trwał około 2s

Co prawda doczłapałem się do punktu docelowego gdzie miałem iść, po drodze zabijając 5 przeciwników (reset gry wiązał się z zaczynaniem all od początku) ale trwało to hoho i troszke dłużej... po autosave i 'załadowaniu' filmiku z rozmową z mistrzem wszystko wróciło do normy!!

Czy to normalne? Zaznaczę że nie ściągałem dema, nie miałem w PS3 nic co mogłoby ja obciążać poza grą! zaczynam się martwić że konsola zrobi bźuuu...

Jeśli temat jest 'błahy' to do kosza z nim!!

H@des26 Jaka masz wersje ps3 i kiedy kupiles????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam patcha, zaraz po włożeniu gry mi zassało... co do samej konsoli to mam v60GB, kupowałem w sklepie w Wawie (nie MM ani inne pierdoły)... normalny sklep ze sprzetem PC i konsolowym a kupowałem jakoś w październiku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sciagnales patcha to juz nic innego nie da sie zrobic z bledami w grze hmm mysle ze to wina zle wypalonej plytki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam... źle wypalona płytka...

Przeszedłem cały 'epizod' raz jeszcze i po raz kolejny i tak w sumie 4 razy i ani razu już się nic nie zacięło... zatem to pojedynczy przypadek, dajmy na to że się nic więcej nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak tak to ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×