Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie z tego co widze to w KZ2 sa problemy z graniem za sprawa przeciazonych serwerkow. Losowo co kilka minut wywala z sieci KZ (nie PSN) roznymi, losowymi numerami bledu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych sterownikow to nie bylem pewny. Ale tak slyszalem ze cos sie wpisuje w ustawienia. Nie mam kontaktu z tym znajomym wiec nie mam jak sie upewnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kazdym routerze przynajmniej w uk jest napisane(o2 router) o2wirellesbox.lan(prosze wpisac to w przegladarce)(oczywiscie wpiszcie to co wy macie do ustawien swojego routera)Nastepnie wystarczy tylko wlaczyc NPNP i NAT 3 zmieni sie na NAT 2 .Nie wiem czy za to sa pobierane jakie kolwiek oplaty,jezeli zas to naprawde zyjemy w dziwny kraju :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy różnica między NAT-TYPE1 a NAT-TYPE2 jest bardzo duża? Posiadam osobiście NAT-TYPE2 i jak gram powiedzmy w Tekkena to czasem tnie, natomiast w PES'a to się spokojnie grać nie da :( Internet własny (12-14mbit, UK), router NETGEAR (uPNP włączone), konsola podpięta kablem bezpośrednio do routera. Próbowałem ustawić w routerze IP konsoli na DMZ ale dalej jest NAT-TYPE2 :/

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica jest duza i bylo pisane juz nie raz. Jezeli internet dziala ale sie tnie to znaczy ze wszystko jest w porzadku i nat1 nic nie poprawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Roznica jest duza i bylo pisane juz nie raz. Jezeli internet dziala ale sie tnie to znaczy ze wszystko jest w porzadku i nat1 nic nie poprawi.

Dziękuje za odpowiedź. No nic jakoś trzeba to przeboleć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .

Zakupiłem wczoraj PS3 z Killzone 2:), niestety podłączam ją kablem sieciowym do routera ( Internet mam z Astera) i wyskakuje mi błąd 80028ea8, router jest firmy Terayon Ta 202,

Miał ktos może taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam .

Zakupiłem wczoraj PS3 z Killzone 2:), niestety podłączam ją kablem sieciowym do routera ( Internet mam z Astera) i wyskakuje mi błąd 80028ea8, router jest firmy Terayon Ta 202,

Miał ktos może taki problem?

W tym temacie jest dużo o tym problemie... Wystarczy poszukać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terayon Ta 202 - to nie jest router tylko modem. A co do rozwiazania bylo pisane dziesiatki razy co poradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terayon Ta 202 - to nie jest router tylko modem. A co do rozwiazania bylo pisane dziesiatki razy co poradzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam i nie znalazłem, dlatego bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj dokladnie ten watek. Dlugi ale bylo pisane juz o asterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam internet radiowy. I jedno pytanko, dlaczego jak wyciągne kabel internetowy z kompa i podłącze pod konsole. na stronki da sie wejsc ale niepotrafie sie zarejestrowac ?? ciągle pisze prosze czekac i nic sie niedzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam internet radiowy. I jedno pytanko, dlaczego jak wyciągne kabel internetowy z kompa i podłącze pod konsole. na stronki da sie wejsc ale niepotrafie sie zarejestrowac ?? ciągle pisze prosze czekac i nic sie niedzieje.

Ale jak masz kabel podłączony do PC to wszystko ładnie, pięknie chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak masz kabel podłączony do PC to wszystko ładnie, pięknie chodzi ?

no jasne jak mam podpiety do pc to internet smiga git majonez:) , w konsoli niby da sie wejsc na te stronki, ale nieda sie zarejestrowac zebym mógł popykac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze napisz jak ty probujesz sie zarejestrowac? Moze zle dane podajesz przy rejestracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie fajnie by było ,gdybym wogole umiał sie zarejestrowac , bo chce ale ciagle pisze ze mam czekac i niechce wogole tam wejsc , niemam pojęcia oco chodzi:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry bedzie router D-LINK DI-524 WIRELESS G ROUTER pod internet z kablówki? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ten router D-LINK DI-524 WIRELESS G ROUTER bylby dobry pod internet z kablówki?? Modem Motorola SB5101E

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam czy ten router D-LINK DI-524 WIRELESS G ROUTER bylby dobry pod internet z kablówki?? Modem Motorola SB5101E

Pozdrawiam

Wogóle czytasz to forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam mam internet radiowy. I jedno pytanko, dlaczego jak wyciągne kabel internetowy z kompa i podłącze pod konsole. na stronki da sie wejsc ale niepotrafie sie zarejestrowac ?? ciągle pisze prosze czekac i nic sie niedzieje.

Witam.Mam ten sam problem.Czy ktos pomoze?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A macie ip publiczne czy prywatne? A moze w ogole jest to jakas siec osiedlowa? Tak czy inaczej, jedyna logiczna mysl jaka przychodzi do glowy to poblokowane porty.

Edytowane przez qgar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A macie ip publiczne czy prywatne? A moze w ogole jest to jakas siec osiedlowa? Tak czy inaczej, jedyna logiczna mysl jaka przychodzi do glowy to poblokowane porty.

Ip mam prywatne i jesto siec radiowa na wiosce.Znajomy ma konsole i odbiera bez problemu przez ta sama siec radiowa.A jak odblokowac te porty???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×