Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

...........

Do usunięcia.

Edytowane przez dudek81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawa posiadam konsole Playstation 3 i chcialbym podlaczyc do niej internet ale zupelnie niewiem jak ;/ Mam interent z kablówki a dokładnie taki modem Link do zdjęcia http://img26.imageshack.us/my.php?image=modem1.jpg Prosze o pomoc jaki kupić dokładnie router w miare tani a dobry i jak to podłączyć wszystko z góry thx... Jestem w tym kompletnie zielony i prosze o pomoc Pozdrawiam

post-8693-1235403777.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam identyczny modem. Dokupiłem do tego D-LINK 524.

W D-Linku ustawiłem MAC taki jaki mam w kompie i rozdzielam internet na stacjonarny, laptopa i PS3 bezprzewodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje zakup routerka do ps3. Mam netie i posiadam modem ADSL. Wiem że teraz musze dokupic router z ADSL.

Pytanie do was --> Jaki polecacie router adsl w rozsądnej cenie do 130-150 zł max

Myśle nad routerem D-link di-604. Co o nim sądzicie? A co byście wy polecili? Pozdrooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Miałem D-Linka dziłał przez miesiąc i zaczął przerywać internet. W necie jest dużo takich tematów o przerywających D-link'ach. Nie polecam :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAK

Powiem tak. Miałem D-Linka dziłał przez miesiąc i zaczął przerywać internet. W necie jest dużo takich tematów o przerywających D-link'ach. Nie polecam :yucky:

A ja mam D_Linka jak i wiele osób na tym forum i wszyscy sobie chwalimy. Zapodaj najnowszy firmware i nie będziesz miał najmniejszych problemów z tym routerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci D-Link przerywa polaczenie wifi to wgraj nowy firmware. Mi pomogl i teraz dziala jak ta lala juz od kilku lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania:

1) czy da sie podlaczyc PS3 do routera (bezprzewodowo) gdy router ma Automatic Configuration - DHCP

2) jak to jest z security, mozna wpisac w PS3 klucz WPA2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 2 pytania:

1) czy da sie podlaczyc PS3 do routera (bezprzewodowo) gdy router ma Automatic Configuration - DHCP

2) jak to jest z security, mozna wpisac w PS3 klucz WPA2?

1) oczywiście, że DHCP może być

2) tak, w PS3 są do wyboru trzy typy zabezpieczeń: brak, WEP i WPA-PSK/WPA2-PSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linksys wrt54g Firmware Version: v7.00.1

internet z upc 10 Mb/s

adres uzyskiwany przez dhcp na routerze

wlaczony filtr adresów mac i zabezpieczenie wpa

1. problem jest z pobieraniem poprawek do gier. przeleci parę procent i się zacina. raz 5% a raz 30%.

2. problem za każdym razem gdy uruchamiam jakaś grę bądź wyłączam ją rozlacza mi internet. Ale na chwile 10 sekund i pozniej działa normalnie. Jak ktos gra na kompie to jest to wkurzajace bo odrazu dostaje kicka z serwera.

Proszę o pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zacina sie PS3 czy caly router? Bo z tego co piszesz to router, a w takiej sytuacji mozesz sprobowac poszukac innego firmwaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam pytanko jak zmienic NAT 3 na NAT 2 lub 1.

Napisze ze juz staralem sie to zrobic lecz jakos mi nie wyszlo,robilem krok po kroku(wszystko z you tube) i nic wciaz pojawia mi sie:

UPnP : NOT AVAILABLE

NAT Type : Type 3

Prosze o pomoc i z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nam powiesz do czego Ci to potrzebne?

uPNP jest niedostępne bo może nie przekierowałeś portu albo usługę wyłączyłeś ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nam powiesz do czego Ci to potrzebne?

uPNP jest niedostępne bo może nie przekierowałeś portu albo usługę wyłączyłeś ..

Uwierz jest to bardzo potrzebne bo NAT 3 skutecznie uniemożliwia granie online. Jaki masz net? Osiedlówka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz nat nie jest niezbedne by szczesliwie grac online. Wiele osob z nat3 nie ma powodow do narzekan, oraz wiele osob z nat2 rwie wlosy z poirytowania czemu to gowno nie dziala jak trzeba.

Zeby miec nat1 musisz podlaczyc bezposrednio konsole do internetu, do IP publicznego, bez zadnych firewali routerow itd. NAT2 osiagniesz podlaczajac PS3 do routera i przekierowujac na konsole wskazane porty lub ustawiajac dmz, ale nalezy nadmienic, ze adres ktory otrzymujesz od ISP musi byc z puli publicznej, a nie prywatnej. Nat 3 pojawia sie jak konsola jest za routerem oraz nie przekierowano portow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz ze wlasnie jest np do PES 09 i juz sobie to zrobilem:)

A przy okazji trzeba wejsc w ustawienia routera i wlaczyc tylko upnp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektorzy radza wylaczyc upnp na rotuerze, aby usunac problem regularnego wywalania z PSN. Nie mialem z tym nigdy problemu, tylko tak wyczytalem takze na naszym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niektorzy radza wylaczyc upnp na rotuerze, aby usunac problem regularnego wywalania z PSN. Nie mialem z tym nigdy problemu, tylko tak wyczytalem takze na naszym forum.

Linksys WAG200G.

Połączone - Mój komp, kabel

PS3 - Kabel

Komp Starszej - Wi-Fi.

Czyli podpinam się pod temat z pytaniem, jeżeli będzie mnie wywalać z psn lub problemy będę mieć w grach, najpierw ustawić DMZ dla konsolki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany nata to musisz zadzwonic do swojego operatora i spytac. Osobiscie mam nat 1, ale kolega chcial zmienic na 1 to skontaktowal sie ze swoim operatorem. A ten powiedzial ze jest to mozliwe ale trzeba doplacic. Niestety nie wiem czy ta doplata jest doliczana co miesiac do rachunku czy jednorazowo przy zmianie. Podobno cala zmiana nata opiera sie na tym ze dostejemy jakies sterowniki do modemu, routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Co do zmiany nata to musisz zadzwonic do swojego operatora i spytac. Osobiscie mam nat 1, ale kolega chcial zmienic na 1 to skontaktowal sie ze swoim operatorem. A ten powiedzial ze jest to mozliwe ale trzeba doplacic. Niestety nie wiem czy ta doplata jest doliczana co miesiac do rachunku czy jednorazowo przy zmianie. Podobno cala zmiana nata opiera sie na tym ze dostejemy jakies sterowniki do modemu, routera.

Sterowniki do routera?? Przecież router ma oddzielny system. Chyba, że chodzi o jakiś firmowy. A jak ktoś nie posiada firmowego ?? Wyłączyłem NAT, ale niestety, komputery podłączone przez wi-fi i po kablu utraciły połączenie z internetem

Edytowane przez Reven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadne sterowniki do routera. A do PS3 nie dorzuca sterownikow w bonusie? Zapewne chodzi o to ze operator chce zmienic ip z klasy prywatnej na publiczna, ale jak to jest wyceniane to zalezy indywidualnie od ISP. Niektorzy zadaja zaplaty tylko za fakt zmiany, inny dodatkowo chca 10zl miesiedznie albo cos w tym stylu. Na ip z klasy prywatnej moze byc niemozliwe uzyskanie NAT1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zadne sterowniki do routera. A do PS3 nie dorzuca sterownikow w bonusie? Zapewne chodzi o to ze operator chce zmienic ip z klasy prywatnej na publiczna, ale jak to jest wyceniane to zalezy indywidualnie od ISP. Niektorzy zadaja zaplaty tylko za fakt zmiany, inny dodatkowo chca 10zl miesiedznie albo cos w tym stylu. Na ip z klasy prywatnej moze byc niemozliwe uzyskanie NAT1.

Jest dokładnie tak jak piszesz. U mnie ISP zyczy sobie +10zł co miesiąc do rachunku.

Zobacze czy KZ2 działa na NAT3 ;). Jak tak - to olewam sprawę, jak nie - trzeba będzie płacić więcej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×