Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Caly internet jest oparty na routerach. Twoj router w pokoju to nie jedyny router na swiecie. Jezeli ktos mowi o przekierowaniu portow, to tu nie chodzi o sama czynnosc, ale o to, zeby pewne porty TCP/IP na twojej konsoli byly osiagalne z internetu. A ile routerow masz po drodze to juz twoj problem, i musisz postarac sie o przekierowanie portow na wszystkich z nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

Mam problem z połączeniem bezprzewodowym ps3. Mam neostrade 6Mb i router linksysa. Wszystkie ustawienia(odblokowanie portów) zrobiłem jak w którymś temacie na forum. Udostępniłem też DMZ dla pleja. Pobieranie plików działa bez zarzutu- ściąga z pełną prędkością. Jednak nie mogę grać online- teraz w killzone cały czas mnie wyrzuca i pisze- błąd 8013, wcześniej w LBP miałem podobnie. Co mogę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wcześniej w LBP miałem podobnie. Co mogę zrobić?

Wcześniej to znaczy, że teraz LBP chodzi bez zarzutu online ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, dalej jest problem- szczerze mówiąc to nawet nie wiem co to jest granie W LBP online- bo zawsze miałem disconnect albo przyspieszone tempo i koniec, ale nie chciało mi sie z tym nic robić bo nie zajawiłem sie jakoś mega na LBP, no ale teraz w killzona to bym se pograł i nie wiem co robić (a tak wogóle to pozdro- też jestem fanem Arsenalu ;p)

Edit: zresetowałem całkowicie ustawienia routera- usunąłem połączenie sieciowe i zainstalowałem na nowo- teraz wszystko jest na ustawieniach fabrycznych linksysa- żadnych portów itp, na plejku wszystko ustawione na automatic- i śmiga elegancko :) w końcu :D

Edytowane przez orak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam robiłem sobie test połączenia ponieważ jak grałem w singla i multi w Killzona i singla Motorstorma to mi się rozłącza połączenie z internetem dodam, że jak ściągałem update to się nic nie rozłączało. Dodam, że posiadam kablówkę 512kb/s. Proszę o pomoc. Wyniki testu połączenia:

Obtain IP Address Succeeded

Internet Connection Succeeded

PlayStation Network Succeeded

UPnP Not Available

NAT Type Type 1

Czy to dobry wynik czy czegoś brakuje? Dodam jeszcze, że konsole z modemem od neta mam połączoną tym samym kabelkiem co łącze modem z komputerem i nie posiadam routera tylko bezpośrednio konsola jest do modemu podpinana.

Edytowane przez Flovver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli jest NAT1 to wszystko powinno byc gitara. Przedzwon do ISP i powiedz ze masz problemy. Placisz, wymagasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam mały problem i chciałbym aby mi ktoś fachowo na niego odpowiedział.

Korzystając z Tego FAQ napisanego przez Hadesa, zrobilem wszystko tak jak nalezy , przydzieliłem sobie statyczne IP do konsoli itp. i gitaraa , od tego momentu ani razy mnie nie wywaliło z PSN. Ale zauważylem że jakby mam gorszą jakość grania on-line , np. gry gram w Pes'a 2009 mam widoczne przycięcia , nie ma należytej płynnosci gry :/ cczy jest mozliwe przez przez statyczne IP tak sie własnie dzieje :/ ??? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie jest to wina przypisania statycznego adresu IP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:/ to juz niewiem co to moze byc , bo zaczeło mi sie do dziac dokładnie kiedy przypisałem statyczne ip :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , mam mały problem i chciałbym aby mi ktoś fachowo na niego odpowiedział.

Korzystając z Tego FAQ napisanego przez Hadesa, zrobilem wszystko tak jak nalezy , przydzieliłem sobie statyczne IP do konsoli itp. i gitaraa , od tego momentu ani razy mnie nie wywaliło z PSN. Ale zauważylem że jakby mam gorszą jakość grania on-line , np. gry gram w Pes'a 2009 mam widoczne przycięcia , nie ma należytej płynnosci gry :/ cczy jest mozliwe przez przez statyczne IP tak sie własnie dzieje :/ ???

To znaczy, że ciągle sie przycina, czy tylko w pewnych momentach grania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w pewnych momentach grania , ale w miare czesto , i ludzie którzy ze mna grają tez mowią ze mają nieznaczne lagi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam taki problem, mianowicie, dzisiaj podłączyłem neta do ps3 i na początku wszystko śmigało jak należy po 30 min wyskoczyło mi "sign out" czyli, że mnie rozłączyło, a jak wszedłem potem w logowanie to normalnie wszystko śmiga. I tak co 5-10 min rozłącza. Nieraz uda mi się włączyć mecz w Fife 09 to mam następujący problem, gram mecz online do tak ok. 20 minuty potem wyskakuje, że stracono łączność z serwerem EA, a internet dalej działał ... ocb...

Mam internet Chello 10mb. Z modemu idzie kabel do routera, a z routera jeden do PC drugi do PS3...

Co wy na to ?? Pozdrawiam

Edytowane przez noise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moglby mi ktos wytlumaczyc jak podlonczyc ps3 do neta... przez kompa ?. Mam net neostrady (nazywa sie to szybki internet czy cos takiego) 1mb, modem sagem F@ast 800, mam kabel RJ, w tym momencie brak kasy na router, i kompletnie sie na tym nie znam... moglby ktos pomoc =) z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory.... nie zwrocilem na to uwagi... dysleksja straszna rzecz... ale wiem ze to nieczego nie usprawiedliwia... serio nie da sie tak podlaczyc przez kompa ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie ale to juz bylo pisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... domyśliłem się że ktoś już o tym pisał... ale nie mogę tego znaleźc... napisałem że jestem w tej sprawie zielony... i dlatego napisałem prośbę o pomoc.... gdybym to znalazł to bym wam głowy nie zawracał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi ktos pomoze @6 wyzej pisalem ocb... rano tak do godziny 16.30 bylo gitara, potem zaczelo rozlanczac, jak sie zaloguje to jest dobrze przez te 10 min i potem w kolko to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może coś kombinują z PSN. U mnie też dzisiaj wywalało z PSN, ale przy tym miałem rozłączenia neta - czyli u mnie wina kochanej Neostrady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh ale u mnie nigdy nie rozlancza... :biggrin: w tamtym roku ( przez caly rok) rozlaczylo 2 razy :teehee: wiec wina neta raczej nie jest... czyli mzoe tak jak mowisz cos kombinowali i dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hi, mam nadzieję że ktoś będzie mi w stanie pomóc. Chciałbym się zapytać czy dobrze przekierowałem porty :

15qaqzt.jpg

Posiadam router belkin'a jak widać na screenie. Wireless channel mam ustawiony na 2 zauważyłem że mam najlepsze pingi na tym ustawieniu, ale w teście połączenia pokazuje mi NAT 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje kulawe oko nie za dobrze przekierowales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×