Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Adasiulko mam nadzieje ze nie byles jednym z tych kretynow ktory zaczynaja spamowac na PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, mianowicie: mam w domu wi-fi. w jaki sposób mam je podłączyć. Kompletnie się na tym nie znam, i mało co rozumiem z tego co tu pisaliście. Konsola wyłapuje mi sieć, lecz po wpisaniu hasła wyskakuje jakiś błąd. Co trzeba teraz zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, mianowicie: mam w domu wi-fi. w jaki sposób mam je podłączyć. Kompletnie się na tym nie znam, i mało co rozumiem z tego co tu pisaliście. Konsola wyłapuje mi sieć, lecz po wpisaniu hasła wyskakuje jakiś błąd. Co trzeba teraz zrobić?

a nie masz jeszcze wlaczonego filtrowania po adresach MAC??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry,

kupilem lifeboxa no ii na kompie (laptop wi fi)smiga ale na ps3 oczywisce nie , daje automatycznie to nic nie wykrywa a jak manualnie to wpisuje ten jakis adres wap (ktory byl na lifebocie) i nic , nie laczy nic prosze pomozciiie pijanmeu koledze ;( chodzi o polaczenie wi fi ofc

Edytowane przez Bazgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry,

kupilem lifeboxa no ii na kompie (laptop wi fi)smiga ale na ps3 oczywisce nie , daje automatycznie to nic nie wykrywa a jak manualnie to wpisuje ten jakis adres wap (ktory byl na lifebocie) i nic , nie laczy nic prosze pomozciiie pijanmeu koledze ;( chodzi o polaczenie wi fi ofc

a jestes pewien ze ps3 ma w zasiegu modem liveboxa? bo laptop moze ma lepsza karte sieciowa i dlatego "lapie" sygnal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Jak podłaczyć ps3 do neta po przez kabel krosowany z laptopa do ps3?

Mój internet to neostrada.Liveboxa niestety ps3 nie łapie-pozostaje mi kabel.

Jak to wsztystko ustawić?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem taki ze chcąc zagrać z kuzynem np w cod 4 czy Little big planet nie możemy się połączyć. Z czatem w xmb jest tak samo.

Wydaje mi się ze problem leży po mojej stronie bo kuzyn normalnie łączył się ze znajomymi.

Posiadam router Netopia 3347NWG i łącze Neo 6mb. W sieci jest PC(zawsze włączony) i 2 laptopy

Internet w ps3 jest i działa bez zarzutu (po za drobnymi błędami DNS) Gry online chodzą super bez lagow i tym podobnych. Problem jest wtedy gdy chce połączyć się ze znajomym na czacie lub z nim zagrać.

Połączenie przez wifi jak i przez kabel nie rozwiązuje problemu. Próbowałem już chyba wszystkiego łącznie z odblokowaniem portów. W konsoli mam NAT Type 2

Mam nadzieje ze znajdzie się ktoś kto pomoże mi rozwiązać ten problem.

Jeśli trzeba to wkleję screeny z każdej zakładki z routera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chcę udostępnić połączenie do PS3 przez laptopa kablem skrosowanym. Do lapka mam podpięty internet pod USB z Orange(CDMA). Na lapku włączam program "FreeProxy". Na konsoli internet chodzi.. tzn. mogę wchodzić na NIEKTÓRE strony,i ściągać łatki do gier ale nie mogę się zalogować do PSN i grać online. O co chodzi? Może potrzeba zmienić ustawienia we FreeProxy?

Ustawienia połączenia konsoli:

152hkj4.jpg

Ustawienia laptopa:

nc17k7.jpg

Proszę pomóżcie.

Edytowane przez Unbaned

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli mozesz sciagac latki i chodzi internet w konsoli to znaczy ze z tymi ustawieniami co wkleiles jest wszystko ok. Prawdopodobnie program proxy filtruje nie ktore adresy, albo jakis firewall w windowsie. Sprobuj powylaczac wszelkiego rodzaju zapory i wtedy sprobowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu coś zmienić może? Nie znam się na proxy. Zaporę mam wyłączoną.

ma9lxt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Jak podłaczyć ps3 do neta po przez kabel krosowany z laptopa do ps3?

Mój internet to neostrada.Liveboxa niestety ps3 nie łapie-pozostaje mi kabel.

Jak to wsztystko ustawić?

Z góry dzięki za pomoc.

podlaczasz kablem ps3 do laptopa

w laptopie wchodzisz we wlasciwosci polaczenia sieciowego i tam zaznaczasz "ptaszki" przy opcjach zwiazanych z udostepnianiem

w ps3 dajesz auto i powinno zatrybic

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podlaczasz kablem ps3 do laptopa

w laptopie wchodzisz we wlasciwosci polaczenia sieciowego i tam zaznaczasz "ptaszki" przy opcjach zwiazanych z udostepnianiem

w ps3 dajesz auto i powinno zatrybic

Poznaznaczałem co mogłem i dalej jest internet w konsoli ale za nic nie chce się połączyć z PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poznaznaczałem co mogłem i dalej jest internet w konsoli ale za nic nie chce się połączyć z PSN.

a jaki nat type masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki nat type masz?

Gdzie mam to sprawdzić?

Na konsoli przy testowaniu połaczenia jest tak:

IP adress: Succeed

Internet Conection: Succeed

PSN: Failed

Edytowane przez Unbaned

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam jesli juz był podobny temat. Mam nastepujacy problem, dzis po dluzszym pobycie konsoli w mojej rodzinnej miejscowosci gdzie mialem podlaczona konsole przez liveboxa, przyjechalem w inna miejsce i chce aby ponownie net mi smigl przez kabel enthernet. Mozecie mi powiedziec jak mam to teraz zrobic? bardzo mi zalezy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przepraszam jesli juz był podobny temat. Mam nastepujacy problem, dzis po dluzszym pobycie konsoli w mojej rodzinnej miejscowosci gdzie mialem podlaczona konsole przez liveboxa, przyjechalem w inna miejsce i chce aby ponownie net mi smigl przez kabel enthernet. Mozecie mi powiedziec jak mam to teraz zrobic? bardzo mi zalezy...

podepnij kabelek, internet conetion na auto daj i powinno dzialac, a jak nie to daj custom i wired

Gdzie mam to sprawdzić?

Na konsoli przy testowaniu połaczenia jest tak:

IP adress: Succeed

Internet Conection: Succeed

PSN: Failed

w test conetion na samym dole powinno byc

moze masz w laptopie jakies zapory, firewalle powlaczane i one blokuja konsoli dostep do psn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!<br>Witam profesorów:)

Mam pytanie, prośbę o pomoc:P

Kilka dni temu zakupiłem wymażoną konsolkę ps3 i nieśmiało, tak bez wiary podłączyłem do niej neta bezpośrednio z modemu (multimedia 1mb) i o dziwo wszystko działało! Pościągałem parę demek z PSS, pograłem w shifta przez sieć, a potem wszystko padło....;(

Wyskakuje ten słynny error DNS 807-10-102.

Wprowadziłem ręcznie ip różniące się o 1 od tego z kompa i przy sprawdzaniu wyszło, że ip jest ok, ale potem wyskakiwał niżej już błąd internet connection, coś takiego.

Inna sprawa, żę był taki moment, że na PSS nie mogłem się wbić, ani w Shifta grać, a przeglądarka działała. Podawało info, że problem z Playstation network. 

Nic już nie czaję. Najpierw wszystko działa, a potem nagle nic...

Czy ktoś ma jakąś podpowiedź? Kurczę skoro działało to pewnie da się coś zrobić. Z tym DNS?? Może muszę wprowadzić jakieś nry dla dns1, 2, to jest pod IP. ?? <br>Muszę sie martwić na przyszłość, czy jak kupię sobie jakiś router to będzie cacy? Jakbyście mogli mi jakiś polecić? Najlepiej plug and play:D Od grudnia net będzie 2 mb lub więcej.

Pozdrawiam! a taki mam modem.

post-16616-1256655411,6994.jpg

Edytowane przez Bartłomiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam dosc wkurzajacy problem. Rozlacza mnie ciagle z internetem...

Wczesniej nie gralem wiele online na ps3. Zaczalem od niedawna gdy kupilem U2 i fife10. W Fife nie moge zagrac jednego calego meczu online (utraciles polaczenie z przeciwnikiem) a i w U2 czesto mnie rozlacza.

Watpie aby to byl problem z dostawca internetu (juz sie z nimi kontaktowalem) ani routera (probowalem grac na bezposrednim polaczeniu ps kablem do gniazdka).

Pytanie brzmi : czy jest cos co moze miec na to wplyw w samej konsoli? Oczywiscie karta sieciowa...ale chodzi mi o oprogramowanie itp...??

Czesto po wlaczeniu konsoli wyskakuje mi komunikat : error cos tam i ... zostales wylogowany z psn.

Jeszcze zauwazylem, ze w U2 w zwyklym deathmatch nie chce mi ludzi wyszukiwac. W innych trybach owszem ale nie w tym jednym....nie wiem czy to ma jakies powiazanie z ww problemem. Moze ktos z was wie.

Co moze byc grane?

Z gory dzieki wielkie za pomoc.

Edytowane przez alle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Swój problem już opisywałem tutaj Link lecz nikt nie odpowiedział jak widać zresztą.

Może ktoś pomoże mi to rozwiązać.

Mam jeszcze jedno pytanko

9tpohy.jpg

Chciałem skonfigurować neta z tego poradnika LINK ale nie wiem czemu IP Peceta jest z końcówką 9 a nie po kolei tak jak jest reszta.

Jak to zmienić? Resetowałem już router 2 razy próbowałem ustawiać i nic. podlaczalem najpierw ps3, pc , lap 1, lap 2 i psp

Ręce mi już opadają z tą konfiguracja neta z ps3 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bartłomiej

Mozliwe ze masz zmieniany adres IP co jakis czas. Nie ustawiaj go na sztywno. Najlepiej daj w konsoli na auto. Jak raz zadzialalo to powinno i pozniej dzialac. Bron boze nie zmieniaj sobie adresu na chybil trafil jeden numer w gore albo w dol. To nie na tym polega.

@Tadek

Adresy w sieci domowej moga byc dowolne, moze byc 9, 99 199 itd. Ten numer nie powinien miec wplywu na dzialanie/niedzialanie sieci, chyba ze masz poustawianie roznego rodzaju reguly w firewallu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem jak mowiles i nic..

Przy tescie ustawien nawet ip nie moze rozpoznac.

I wogole jest internet connection failed - gdy mam recznie wprowadzone ip.

ehh...

a mialo byc tak pieknie:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie:)

od dziś jestem nieszczęśliwym posiadaczem liveboxa...no i nie mogę uruchomić netu w PS3.

Wcześniej miałem net przez router linksysa. próbowałem przewodowo, bezprzewodowo i nic. Już nie wiem co mam robić. Przeryłem temat na forum, pogrzebałem w ustawieniach i nadal nic.

Podpiąłem 'czerwony' kabelek do peceta i działa net...'żółty' do konsoli i dupa.

Macie jakieś pomysły?

podłączyłem żółty kabelek do routera i czyta adresIP (succeeded) i dalej Failed. A jak podłączyłem bezpośrednio żółty kabel do konsoli to nawet IP nie czytało... nie wiem co dalej robić:/ błąd 80710102

podczas ustawień robię na easy i wyskakuje ww błąd. moze mam cos zrobić w PROXY SERVER?

Edytowane przez Ajwer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi kabelkami to jest jeszcze tak ze jak masz aktywna telewizje internetowa w liveboxie to tylko jednym idzie internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokładnie tak jak napisał kolega wyżej. Wejdź w konfiguracje liveboxa (login i hasło - admin) i tam wybierz: telewizja internetowa - nieaktywna i ZAPISZ ustawienia. Potem na PS3 dajesz wired connection i auto i będzie "banglać" :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy na tym forum i na samym początku mówię wszystkim wielkie hello.

Mam pytanie dotyczące grania on-line. Otóż, czy istnieje możliwość ustawienia w konsoli lub w samej grze niedopuszczania graczy z wolnym łączem internetowym? Głównie chodzi mi o grę Pro Evolution Soccer 2009. Czasami, zacina tak mocno, że odechciewa się grania.

Jeszcze jedno pytanie dotyczące tej gry. Wiem, że istnieje wątek do tej gry lecz ma ponad 50 stron i ciężko jest cokolwiek tam znaleźć. Czy ktoś z was może mi wrzucić jakiś dobry opis, jak grać z klawiszologią?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×