Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Moja konsola znajduje się metr od routera. Zastanawiam się czy lepiej podłączyć ją wifi czy lanem? Czy na lanie konsola mniej będzie się nagrzewać? Pobieram dużo gier za pomocą PS Store. Co o tym sądzicie?
Jesli masz stabilne łącze to nie bedzie żadnej różnicy miedzy wifi a kablem w pobieraniu. Ja mam ok 3 metry od routera i jest git.

Wysłane z mojej Nokii 3310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Sieć PSN jest jakoś przeciążona dzisiaj? Długo się wpisuje do psn, znajomi mi się w ogóle nie wczytują, a jak wczytują to tylko 1/10 z nich i to bardzo powoli. Znajomy miał dzisiaj to samo. Ale u niego teraz jest normalnie, a u mnie nadal to występuje. Nie wiem czy mi coś konsola pada bo jakbym odczuł takie spowolnienie działania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.

Sieć PSN jest jakoś przeciążona dzisiaj? Długo się wpisuje do psn, znajomi mi się w ogóle nie wczytują, a jak wczytują to tylko 1/10 z nich i to bardzo powoli. Znajomy miał dzisiaj to samo. Ale u niego teraz jest normalnie, a u mnie nadal to występuje. Nie wiem czy mi coś konsola pada bo jakbym odczuł takie spowolnienie działania...

U mnie teraz to samo :( wiec konsola ci nie pada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo zamula jak nic cala lista moich znajomych sie tak dlugo laduje ze masakra avatary tez co jest grane jaka komuna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja mam tak samo już myslalem że mi się coś z netem zrobiło ale jak widać mam tak samo jak kilku tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam u mnie to samo , sprawdzałem na dwóch różnych łączach i ten sam problem występuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uff mam to samo strasznie wolno chula wszystko,kor odinstalowalem re5 hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem !

Otóż jak wchodzę na PS3 i chce zagrać ONLINE od razu mówię że wszystko 4 dni temu było OK mogłem grać itd...

Od 30 paz do dziś mam problem bo nie mogę się połączyć z internetem na PS3 w ogóle nie mogę zagrać online i to mnie wkurza już bo nie poto kupowałem rok temu

PS3 po to żeby nie mieć internetu i nic nie robić na nim pomocy co mam zrobić wszystko już próbowałem mam jakiś problem z IP też ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne problemem jest fakt, że wchodzisz na PS3, i Twój ciężar psuje internet...

---

Napisz po ludzku - w jaki sposób masz podłączony internet do konsoli i jak masz ustawioną samą konsolę. Jakiś inny sprzęt korzysta z tego samego łącza, czy tylko sama PS3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś ostatnio jest nie halo z netem w PS3.

Włączyłem ściąganie dwóch gier na noc - Okami HD i Dead Rising 2 OTR. Najpierw leciało DR, potem Okami. Wstałem rano, a konsola dalej chodzi - gry jeszcze się nie ściągnęły :blink: W dodatku, DR przestało się ściągać, a zaczęło Okami. WTF ? Kolejna noc, tym razem najpierw Okami potem DR. Ta sama sytuacja - Okami zatrzymało się na 70%, a DR pobrało się do końca. Co jest grane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ostatnio problem,dziś rano nie mogłem się połączyć z psn,sprawdzałem połączenie i pokazuje że nie można uzyskać ip,a w systemie pokazuje moje ip i niżej napisane jest (Tylko Sieci Prywatne)?

Co mogło się zepsuć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z odnajdywanie sieci na PS3. Otóż mam routera z siecią. Na konsoli sieć mi łapie tylko o pewnych porach dniach i to o słabym natężeniu. Na komputerze net bardzo dobrze mi chodzi ale na PS3 nie jest już tak kolorowo :/. Natężenie sygnału mam najczęściej 50% i mnie co chwile rozłącza. Mój sąsiad ma sieć mieszka obok mnie i jego sieć zawsze mi się wyświetla i zawsze natężenie 100%. Bardzo proszę o pomoc jak zrobić aby wykrywało sieć zawsze i o dobrym natężeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z odnajdywanie sieci na PS3. Otóż mam routera z siecią. Na konsoli sieć mi łapie tylko o pewnych porach dniach i to o słabym natężeniu. Na komputerze net bardzo dobrze mi chodzi ale na PS3 nie jest już tak kolorowo :/. Natężenie sygnału mam najczęściej 50% i mnie co chwile rozłącza. Mój sąsiad ma sieć mieszka obok mnie i jego sieć zawsze mi się wyświetla i zawsze natężenie 100%. Bardzo proszę o pomoc jak zrobić aby wykrywało sieć zawsze i o dobrym natężeniu.

Czy przypadkiem sąsiad, nie nadaje na tym samym kanale co Ty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba masz rozwiązanie Twojego problemu ;) zmień kanał (w routerze) na inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z internetem w PS3 tzn. gdy chcę stworzyć nową sieć i wybieram opcję "łatwe" pokazuje mi się za chwilę, że jest błąd z adresem IP. Gdy natomiast próbuję ustawić sieć przez opcję "niestandardowe" i wprowadzić IP, DNS itd. ręcznie, podczas sprawdzania łącza IP pokazuje że "powodzenie", natomiast wyskakuje błąd DNS-a. Próbowałem szukać różnych tych numerów DNS, parę znalazłem, ale wciąż ten sam błąd. Może źle szukałem? Dodam że jest to połączenie wi-fi i mój router to ZTE ZXV10 W300 Series a internet od T-Mobile. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam taki problem a , mianowice strasznie wolno mi się pobierają łatki do gier tzn. łatka 16 mb 10 min , Neta mam 6 mb . Co dziwne gry normalnie pobierają mi się z tą prędkością co mam łącze .

Zauważyłem to dopiero przed wczoraj , internet mam po kablu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z internetem w PS3 tzn. gdy chcę stworzyć nową sieć i wybieram opcję "łatwe" pokazuje mi się za chwilę, że jest błąd z adresem IP. Gdy natomiast próbuję ustawić sieć przez opcję "niestandardowe" i wprowadzić IP, DNS itd. ręcznie, podczas sprawdzania łącza IP pokazuje że "powodzenie", natomiast wyskakuje błąd DNS-a. Próbowałem szukać różnych tych numerów DNS, parę znalazłem, ale wciąż ten sam błąd. Może źle szukałem? Dodam że jest to połączenie wi-fi i mój router to ZTE ZXV10 W300 Series a internet od T-Mobile. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Jakie DNS'su wpisujesz ? Porty albo UPnP masz ustawione (aktywne) ?

Witam , mam taki problem a , mianowice strasznie wolno mi się pobierają łatki do gier tzn. łatka 16 mb 10 min , Neta mam 6 mb . Co dziwne gry normalnie pobierają mi się z tą prędkością co mam łącze .

Zauważyłem to dopiero przed wczoraj , internet mam po kablu .

Dużo zależy też od serwera z którego pobierasz patche...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok , dzięki za odp.

Tak też myślałem , ale zrobiłem mały test . Mam w domu 2 łacza jedno 6 mb neostrada i 30 mb lokalny dostawca i na łączu lokalnego dostawcy patche pobierają się szybciej , ale z neo jak dla mnie jest lepsze stabilniejsz . Muszę teraz żąglować kablami .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie DNS'su wpisujesz ? Porty albo UPnP masz ustawione (aktywne) ?

Odnośnie pierwszego to takie próbowałem: 192.168.1.1, 192.168.1.2, 213.158.199.1, 213.158.199.5i jak dobrze pamiętam to tyle. Co do drugiego pytania to... nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... ;)

Albo: 8.8.8.8 i 8.8.4.4, albo 208.67.222.222 i 208.67.220.220...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×