Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

czyli jak połączę za pomocą kabla (USB z końcówką "b") modem z PC, a Ethernet (prosty, nie krosowany) dam do połączenia modem-PS3 to będę miał dostęp do sieci równocześnie w obydwu urządzeniach? masz na myśli sterowniki od modemu?

naczytałem się trochę o tych wszystkich routerach i switchach, więc to rozwiązanie wydaje mi się jakieś za proste. =]

No bo to jest proste, tylko musisz posiadać sterowniki od tego modemu, zainstalować, podłączyć i tyle.

Będziesz mógł korzystać z PS3 i kompa jednocześnie.

Pozdrawiam Screen-PL

Edytowane przez Screen-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo to jest proste, tylko musisz posiadać sterowniki od tego modemu, zainstalować, podłączyć i tyle.

Będziesz mógł korzystać z PS3 i kompa jednocześnie.

Pozdrawiam Screen-PL

Znalazłem sterowniki do modemu, a przy okazji kabel USB typu B, który był razemw zestawie.

zainstalowałem sterowniki, podłączyłem USB (bez kabla Ethernet), ale niestety sieci nie mam. Internet działa tylko poprzez Ethernet. Jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sterowniki do modemu, a przy okazji kabel USB typu B, który był razemw zestawie.

zainstalowałem sterowniki, podłączyłem USB (bez kabla Ethernet), ale niestety sieci nie mam. Internet działa tylko poprzez Ethernet. Jakieś rady?

Tak, coś źle zrobiłeś. Instrukcja, odpowiednie sterowniki? Zresztą po zainstalowaniu należy wpisać login, hasło w programie, który łączy Cię z netem.

Zresztą możesz podać szczegóły dlaczego nie działa?

Pozdrawiam Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skonfigurowac router D-link Dir 300 i porty pod ps3 ?? Ktoś pomoże ?? Zrywa mi połaczenie z konsolą dość często ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skonfigurowac router D-link Dir 300 i porty pod ps3 ?? Ktoś pomoże ?? Zrywa mi połaczenie z konsolą dość często ;/

A w innych urządzeniach masz tak samo czy tylko z PS3?

Spróbuj przez kabel jeżeli łączysz się przez WiFi.

Jeżeli masz dostęp panelu router'a to włącz UPnP i dodaj adres konsoli do strefy DMZ.

Pozdrawiam Screen-PL

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w innych urządzeniach masz tak samo czy tylko z PS3?

Spróbuj przez kabel jeżeli łączysz się przez WiFi.

Jeżeli masz dostęp panelu router'a to włącz UPnP i dodaj adres konsoli do strefy DMZ.

Pozdrawiam Screen-PL

Tylko w ps3 niestety ;/ UPnP mam włączone , adres konsoli dodany do DMZ i lipka dalej , nawet na kablu rwie połaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Czytałem na necie na temat tego router'a i podobno są problemy ze współpracowaniem z PS3 i pomogła jedynie zmiana router'a. Spróbuj zaktualizować firmware router'a? Czy jak na przykład podłączysz komputer lub laptopa pod to nadal masz ten problem?

Pozdrawiam Screen-PL

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Czytałem na necie na temat tego router'a i podobno są problemy ze współpracowaniem z PS3 i pomogła jedynie zmiana router'a. Spróbuj zaktualizować firmware router'a? Czy jak na przykład podłączysz komputer lub laptopa pod to nadal masz ten problem?

Pozdrawiam Screen-PL

Mam najnowsza aktualizacje routera, tylko problem jest z ps3 ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem ze stabilnoscia polaczenia w grach sieciowych. Problem polega na tym ze co jakis czas (srednio po 15-20min) wywala mnie z gry(sesjii),jednak z psnem polaczenie sie nie zrywa. Gdy gram po.sieci nie ma prawie zadnych widocznych lagow, tylko czasem sa pojedynczy gracze u ktorych widac latane samochodu itp(dirt3). Moj router to TPLINK W8910G, neostrada 2mb, ps podlaczony rzez wif(sygnal 100%) bez szyfrowania, firewall wylaczony upnp wlaczony. Probowalem polaczenia kablem - rowniez wywalalo mnie z gry po jakims czasie. Na komputerze grajac w gry sieciowe nie ma zadnych problemow.

Edytowane przez emis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@emis W każdej grze tak masz ?

Edyt:

Zrób to co zaproponowałem dla "bemol400"

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem dottyczacy gier na przegladarce internetowej lub aplikacji, np na facebook llub innej stronie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj kable Ethernet podpiąłem do komputera i do konsoli i nadal nie wykrywa połączenia. Komputer odbiera sygnał przez wifi, a ja chcę go przesłać dalej do konsoli kablem. Jak to zrobić, jest to w ogóle możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze napiszesz jaki to problem ?

chodzi o to ze wogole nie wyswietla tych gier , strona sie zaladuje poprawnie a w miejscu gdzie ma byc gra nic nie ma.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, już mi się udało wszystko działa i śmiga. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!Dopiero zaczynam przgodę z PS3 wcześniej miałem x-kloca a teraz jedzie do mnie kurierem ps3 i mam kilka pytań.Mianowicie,ile kont można założyć na konsoli nieograniczenie wiele i każda bedzie miała dostęp do PSN?Poza tym czy to prawda ze konsola PS3 Slim jest mniej awaryjna od classica?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można mieć wiele kont, a co do classic , chodzi ci pewnie o FAT'a :) 60GB jest bardziej awaryjna, reszta jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie a zarazem problem :] Odrazu przepraszam za zły dział ale gdy pytam w pytajniku moich tematów niestety nie ma nie wiem dlaczego :( Mój problem to podłączenie ps3 do sieci, internet mam od miejscowego dostawcy i nie wie jak mam podłączyć internet do ps3 tzn. internet jest chyba radiowy mam zamontowaną koło okna antenkę ;> Obejrzałem filmik jak podłączyć ps3 bezprzewodowo robiłem tak jak należy i ku mojemu zdziwiniu wyszukało mój internet, mojego sąsiada i pare innych są one o różnym natęzeniu ale żaden nie jest 100 %-ntowy najwyższy ma 85 % mojego sąsiada 27 % na filmiku jest pokazane żebym dalej galką w prawo jechal gdy to zrobie mam ekran z napisaem ustawienia zabezpiczen sieci WLAN i moge wybrac- brak,web,wpa-psk gdy dam brak bo takie są zabezpieczenia w mojej sieci to pisze ze sprawdza konfigurację sieciową i tak sprawdza i sprawdza i wywala komunikat że uplynol dozwolony czas na proby uzyskania adresu ip ja ten adres mam i nie wiem jak go recznie wprowadzic :] Pomozecie ? :))) Wiem ze to bardzo chaotyczne ale nie znam sie na tym jesli nie wiecie o co mi chdzi to trudno jakos postaram sie sobie poradzic :]

Nikt nie jest w stanie mi pomóc ? :( dowiedziałem się że mam internet bezprzewodowy xd

Edytowane przez Miedziany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz swojego punktu dostępowego (wi-fi), to musisz podłączyć konsolę przewodowo kablem Ethernet z jakiegoś switcha/routera do którego idzie kabel z tej "antenki za oknem", a nie bezprzewodowo - podkradanie Internetu sąsiadom, nawet jeśli jest niezabezpieczony, jest nielegalne.

Końcówka tego kabla wygląda tak:

rj45.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odrazu przepraszam za zły dział ale gdy pytam w pytajniku moich tematów niestety nie ma nie wiem dlaczego

Wystarczy przyglądnąć się opisom działów, są miejsca w których posty/tematy wymagają akceptacji moda. A ty piszesz swoje wypociny gdzie popadnie zamiast napisać w temacie ogólnym o sieci. Przeprosiny nic nie pomogą, REGULAMIN RZECZ ŚWIĘTA!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przepraszam za zły dział a co do internetu to poszedłem po prostu do sklepu z którego mam neta i facet mówił że po prostu router trzeba kupić i on mi go skonfiguruje :] po 12 powiem czy działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×