Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

To ja nie mam żadnych szans, ja mam kres możliwości samochodu xD

LSD duzo zmniejszyłem na 9|12|20 co dało poł sekundy,

zawieszenie -10 przód i tył

twardosc 14,7 | 12,7

rozprezanie 1|1

i stabilizatory 1|1

skrzynia 270 z wydłuzoną czwórka

Pewnie Mato ma inaczej, bo ja w ogóle nie umiem ustawiac samochodów :D

odpowie ktos na pytanie ostatniego postu z 22 strony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LSD duzo zmniejszyłem na 9|12|20 co dało poł sekundy,

zawieszenie -10 przód i tył

twardosc 14,7 | 12,7

rozprezanie 1|1

i stabilizatory 1|1

skrzynia 270 z wydłuzoną czwórka

Pewnie Mato ma inaczej, bo ja w ogóle nie umiem ustawiac samochodów :D

odpowie ktos na pytanie ostatniego postu z 22 strony?

Ja przed chwilą przejechałem 15 okrążeń i udało mi się zejść do 1:08:900 :) CLK- LSD 15,15,35

Ciężko mi jest ogarnąć trzeci zakręt- wjazd do tunelu i ostatni :( W ogóle na większości zakrętów pali się gumy, więc pewnie będą z trzy wizyty w pitstopie na wymianę ogumienia :D

Jeśli chodzi o ścinanie to myślę, że będziemy jechać jak gra pozwala, i tak dużo się nie zyska, a jeśli wszyscy będą poinformowani o tym, że można to będzie sprawiedliwie. Gdybyśmy zakazali to jedni ścinaliby inni nie, co wiąże się potem z analizą kto jak jechał= dodatkowe przeglądanie, a samo przeglądanie incydentów i tak jest czasochłonne, prawda Gawron? :)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po betonie mozna jechac ,tam nie ma co ciac wiecej,Watson ,ja tez 1;09 robie heheh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też własnie chciałbym zadać to samo pytanie co machina, jak z tym cięciem? Dzisiaj nagminnie ścinałem, ale nie wiem czy gra nie nałoży kary za to i czy będzie to fair w stosunku do innych.

Gra żadnej kary Ci nie nałoży bo... kary będą wyłączone. Gawron też nie, więc jedziemy po betonie! :laugh:

Sumo, te autka chciałeś sprawdzić na tym torze zapewne , znalazłeś coś , testowałeś ?

W wtcc chyba nie da rady dobić do 460KM ... ktoś potwierdzi, zaprzeczy ?

Dopiero teraz odebrałem swoją Hanie - te co mi ukradłeś :laugh:

S Honda INTEGRA TYPE R Touring Car :sweat:

ale czas na testy będę miał po 20:00 dopiero <_<

Jest gdzieś jakaś Lista Startowa na dzisiejszy wyścig? :unsure:

Bo hakky78 się chciał zapisać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napiszesz , że masz żółto / złotą to bedą dwie :D

Na moje ogłoszenie matrymonialne dwie osoby odpowiedziały i mam teraz nawet dwie Hondzie - żółto/złotą i czerwoną :laugh: i nie wiem, którą jechać teraz :sweat: ale jak Ty masz złotą to ja czerwną pojadę. :laugh:

Ale wracając do listy na dzisiaj jest jakaś? :unsure:

Czwartkowa wyglądała tak:

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4. Papay1ek

5.valhalem

6.arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11..sandalboss

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16.bolo_2010

Rezerwa ====

17. zibikiel

18. sztiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest chyba zła lista bo ja też jechałem w czwartek :D ... więc jak coś to ja też +

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczołem taki czas : 1:07:832

troche mozna zejsc ale takie normalne tempo to idzie w granicach minuty osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zabrać głos na temat ścinania, wiem że główny organizator ma trochę odmienne zdanie w tej kwesti i część z Was także zna moje podejscie do tej sprawy. Gawron przystał na moje warunki, ja oczywiście zaakceptuję jego, tylko chciałbym żeby z wyprzedzeniem było jasne wcześniej.

Otóż ja jestem zwolennikiem pkt z większości serii wyścigowych (nie tylko w GT) - " Zawodnicy są zobowiązani do jazdy po torze minimum dwoma kołami. Za tor uznaje się obszar asfaltu ograniczony białą linią lub krawężnikami, przy czym obszar białej linii uznaje się za tor, krawężniki (tarki, kerby) natomiast do toru nie należą."

Egzekwowanie tego pkt opiera się na zaufaniu i na szacunku do przeciwników, jeździmy z wyłączonymi karami, będziemy jeździć tory na których cięcie może dać 5sekund na sektorze :) (pzdr Jack...) lub szerokie wyjazdy poza tor dla zyskania większej prędkości na prostej też jest kilka takich miejsc gdzie zyskuje się min. sekundę. 

Akurat jeśli chodzi o cięcie na deep forest po betonie, bądź szykane w monaco to akurat miejsca na które można przymknąć oko.

Chciałbym poznać ostateczne stanowisko organizatorów w tej sprawie, albo wprowadzcie ten punkt i na niektóre tory wyjątki jak np. beton na deep forest czy szykana na monaco, albo pełna dowolność i na niektórych torach będzie dochodziło do niedorzecznych sytuacji :) 

Moim zdaniem łatwiej jest wprowadzić ww pkt. i wyjątki na niektórych torach, niż pozwolić na dowolność a jako wyjątki zakazywać cięcia  np. na nurbie, le mans bądź monzy.

Wraca Gawron więc chyba straciłem miejsce w szesnastce :) pozwolę sobie na małą manipulacje przy liście, ponieważ w podstawowej szesnastce widnieje dwóch kierowców którzy nie startowali w dwóch pierwszych wyścigach, ani nie widać ich aktywności w temacie, postanowił samowolnie przerzucić ich do rezerwy i zająć miejsce jednego z nich :) jeśli posunąłem się za daleko to przepraszam i proszę mnie dopisać gdzieś :)

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4.GTPL_hardgib ++++

5. valhalem +++++++++++++++++++

6. arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11.

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16.bolo_2010

Rezerwa ====

17. zibikiel

18. sztiff

19..sandalboss

20. Papay1ek

Edytowane przez hardgib

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez potwierdzam swoją obecność dzisiaj xD Watson, nie pisz do mnie więcej, była sobota i wiesz w jakim byłem stanie xD Dziwię się wam, że kręcicie takie czasy, może poszperam coś jeszcze w ustawieniach jak będzie mi się chciało xD

Oglądałem film Salt i niewiele z niego zrozumiałem xD nie polecam oglądać na bani xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zabrać głos na temat ścinania, wiem że główny organizator ma trochę odmienne zdanie w tej kwesti i część z Was także zna moje podejscie do tej sprawy. Gawron przystał na moje warunki, ja oczywiście zaakceptuję jego, tylko chciałbym żeby z wyprzedzeniem było jasne wcześniej.

Otóż ja jestem zwolennikiem pkt z większości serii wyścigowych (nie tylko w GT) - " Zawodnicy są zobowiązani do jazdy po torze minimum dwoma kołami. Za tor uznaje się obszar asfaltu ograniczony białą linią lub krawężnikami, przy czym obszar białej linii uznaje się za tor, krawężniki (tarki, kerby) natomiast do toru nie należą."

Egzekwowanie tego pkt opiera się na zaufaniu i na szacunku do przeciwników, jeździmy z wyłączonymi karami, będziemy jeździć tory na których cięcie może dać 5sekund na sektorze :) (pzdr Jack...) lub szerokie wyjazdy poza tor dla zyskania większej prędkości na prostej też jest kilka takich miejsc gdzie zyskuje się min. sekundę. 

Akurat jeśli chodzi o cięcie na deep forest po betonie, bądź szykane w monaco to akurat miejsca na które można przymknąć oko.

Chciałbym poznać ostateczne stanowisko organizatorów w tej sprawie, albo wprowadzcie ten punkt i na niektóre tory wyjątki jak np. beton na deep forest czy szykana na monaco, albo pełna dowolność i na niektórych torach będzie dochodziło do niedorzecznych sytuacji :) 

Moim zdaniem łatwiej jest wprowadzić ww pkt. i wyjątki na niektórych torach, niż pozwolić na dowolność a jako wyjątki zakazywać cięcia  np. na nurbie, le mans bądź monzy.

Wraca Gawron więc chyba straciłem miejsce w szesnastce :) pozwolę sobie na małą manipulacje przy liście, ponieważ w podstawowej szesnastce widnieje dwóch kierowców którzy nie startowali w dwóch pierwszych wyścigach, ani nie widać ich aktywności w temacie, postanowił samowolnie przerzucić ich do rezerwy i zająć miejsce jednego z nich :) jeśli posunąłem się za daleko to przepraszam i proszę mnie dopisać gdzieś :)

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4.GTPL_hardgib ++++

5. valhalem +++++++++++++++++++

6. arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11.

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16.bolo_2010

Rezerwa ====

17. zibikiel

18. sztiff

19..sandalboss

20. Papay1ek

A co z X-Mato bo miałem nie go naliscie. Bo jak nie bedzie jechał to sie załamie :dry:. Tyle siedziałem zeby zejsc do 1:06:1 z dużą szansa na zejscie ponizej 1:06 a on nie bedzie jechał. Chociaż pewnie on taki czas robi audicą.

A co do tego scinania to proponuje zeby Gawron pisał na jakim torze co mozna scinac a co nie. Bo jak np. w nastepnym wyscigu na nurburgrinu gp bedzie mozna scinac szykane albo pojechac szerzej 2 zakręt to juz nie bedzie miało sensu.Albo zrobimy cos takiego ze scinac mozna na ulicznych torach lub na tych co są blisko barierki tak jak deep forest tokyo i moze jakies sie tam jeszcze znajdą. Na Monzie na szykanach mozna chyba z ponad 10 sek zyskać, bo jechałem kiedys tak ferrari 430 bez tuningu przeciwko enzo ale dałem rade :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na tej rezerwie, jeśli ktoś się nie zjawi, a dostane pozwolenie na jazdę, to się dołączę :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny nolife :F ( no offence ;) )

No nie wiem czy ponad 2 godzinki to taki nolife :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę, jadę :) Ma ktoś może 2 takie merce ?? Bo kurcze audi trochę za wolne jest.

1.GTPL_Gawron

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4.GTPL_hardgib ++++

5. valhalem +++++++++++++++++++

6. arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11.GTPL_X-Mato ++

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16.bolo_2010

Rezerwa ====

17. zibikiel

18. sztiff

19..sandalboss

20. Papay1ek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż ja jestem zwolennikiem pkt z większości serii wyścigowych (nie tylko w GT) - " Zawodnicy są zobowiązani do jazdy po torze minimum dwoma kołami. Za tor uznaje się obszar asfaltu ograniczony białą linią lub krawężnikami, przy czym obszar białej linii uznaje się za tor, krawężniki (tarki, kerby) natomiast do toru nie należą."

Egzekwowanie tego pkt opiera się na zaufaniu i na szacunku do przeciwników, jeździmy z wyłączonymi karami, będziemy jeździć tory na których cięcie może dać 5sekund na sektorze :) (pzdr Jack...) lub szerokie wyjazdy poza tor dla zyskania większej prędkości na prostej też jest kilka takich miejsc gdzie zyskuje się min. sekundę.

Akurat jeśli chodzi o cięcie na deep forest po betonie, bądź szykane w monaco to akurat miejsca na które można przymknąć oko.

100% tak. :thumbsup: Dwa małe wyjątki (Lazur i Forest) i tyle. Resztę torów jeździmy... po torze. ;)
Oglądałem film Salt i niewiele z niego zrozumiałem xD nie polecam oglądać na bani xD

Co Ty za badziewia oglądasz :laugh:

Moja minirecenzja:

"Salt"

reżyseria: Phillip Noyce

obsada: Angelina Jolie, Liev Schreiber, Daniel Olbrychski

premiera: 27 sierpnia 2010 (Polska); 21 lipca 2010 (Świat)

produkcja: USA

gatunek: Thriller, Szpiegowski

ocena: 5,5/10

Film nieustannej, szybkiej akcji, jednak ze scenariuszem tak zakręconym (bardziej niż słoik na zimę czy tampon w p...), nierealnym i po prostu głupim, że z biegiem wydarzeń nie wiadomo już śmiać się czy płakać z rozpaczy. Filmu nie ratuje wychudzona Angelina Jolie (James Bond w spódnicy), której zdecydowanie najładniej w czerni ;) a jedynym pozytywnym zaskoczeniem filmu jest Daniel Olbrychski, którego o dziwo nie wycięli i nie zdubbingowali w całości ;)

Więcej moich wypocim odnośnie filmów Tutaj :laugh:

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o scinanie to bedzie bez kar z bezwzglednym zakazem scinania,2 kola zawsze na torze!!!!!Na lazurowym jest to swietne miejsce do wyprzedzania przed ta szykana wiec moim zdaniem mozna bylo to ciac.Podobnie na deep forest,tez mozna sie tam troche powyprzedzac wiec jedziemy po betonie.Generalnie w calym turnieju nie scinamy,tam gdzie bedzie ewentualnie mozna scinac bede informowal.

Co do listy to wyglada tak

1.Gawron88-na tym koncie bede dzis hostowal,kto nie ma mnie w znajomych prosze wysylac zaproszenie.

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4.GTPL_hardgib ++++

5. valhalem +++++++++++++++++++

6. arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11.GTPL_X-Mato

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16. zibikiel

Rezerwa ====

17.Bolo_2010

18. sztiff

19.Hakky78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do listy to wyglada tak

1.Gawron88-na tym koncie bede dzis hostowal,kto nie ma mnie w znajomych prosze wysylac zaproszenie.

2.Mardok_1986

3.ZEFIR69_PL

4.GTPL_hardgib ++++

5. valhalem +++++++++++++++++++

6. arcadiush

7. JackXPPL

8. dawidm

9. pnabor

10.perek1977

11.GTPL_X-Mato

12.kazmi_pl

13.reissdorf84

14. Watson20054133

15.guldekPL

16. zibikiel++++++

Rezerwa ====

17.Bolo_2010

18. sztiff

19.Hakky78

Czy wie ktoś w jaki sposób można kupić clk??? Nie mogę go upolować :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gawron proponuję zaktualizować pierwszy post w temacie, zamienić kary małe na wyłączone i dodać pkt o nie scinaniu z ew. adnotacją o wyjątkach.

Czy wie ktoś w jaki sposób można kupić clk??? Nie mogę go upolować :(

Ja zakupiłem w salonie sieciowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych plusików już sobie nie wstawiajcie może :laugh: a jak ktoś jest na liście, a Go dziś nie będzie to wtedy piszcie. ;)

I Klasyfikacja Generlana by się przydała Watson :whistling: żeby było wiadomo kto za kim startuje i dlaczego. ;) Choć chyba czekasz na ostateczny wyrok Gawrona w sprawie kar. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Bolo_2010

2. sztiff

3.Hakky78

Rezerwa ====

4.Gawron88-na tym koncie bede dzis hostowal,kto nie ma mnie w znajomych prosze wysylac zaproszenie.

5.Mardok_1986

6.ZEFIR69_PL

7.GTPL_hardgib ++++

8. valhalem +++++++++++++++++++

9. arcadiush

10. JackXPPL ++

11. dawidm

12. pnabor

13.perek1977

14.GTPL_X-Mato

15.kazmi_pl

16.reissdorf84

17. Watson20054133

18.guldekPL

19. zibikiel++++++

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 Audi red bull co wjezdza w zadek to Valhalem -8pkt

2Znowu audi to Valhalem -8pkt

3clk nie wiem kto ale kara tej samej rangi co wyzej(chyba Pnabor) -8pkt

4.calibra to wiadomo czyja Mardok to samo przewinienie. -8pkt

5 chyba pnabor spychal perka na bande -8pkt

Sztiff -8pkt.

Kare beda oficjalne gdy Perek potwierdzi ze dobre osoby wpisalem,i wychodzi ze Valhalem i Pnabor dostaliby 2x8pkt

Guldek w tunelu mozna wyjechac 2 kolami na beton pozniej dowolnie po betonie a zakret nar 12 mozna przyciac tak by 2 kola zostaly na asfalcie.

Jack ,wez zedytuj posta nr 474 bo do chu.. nie podobny :happy:

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×