Skocz do zawartości
Aki1986

GRY Z PS2 na PS3 40Gb!?

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci pojawiły się plotki jakoby sony pracowało nad patentem aby konsola z 40gb dyskiem mogła odpalić gry z PS2.Jak wiadomo w wersji 60 gb za emulację gier odpowiadał hardware którego pożałowano w tańszej wersji konsoli.3mam kciuki oby plotka stała sie faktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomyliło Ci się coś?.. mi się wydaje że w 20GB i 40GB za obsługe PSX/PS2 odpowiada hardware, a w kolejnych 'rozmiarach' software...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wersjach Europejskich nie ma sprzętowego wspomagania, za emulację odpowiada oprogramowanie. Dlatego niezrozumiały dla mnie jest brak tej możliwości w 40GB. A co do prac Sony - wystarczyłoby, aby odblokowali opcję w kolejnym firmware i po kłopocie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam obojętne czy PS3 czyta gry z PS2 czy nie.... Ale fajnie by było jak by wersja 40Gb to potrafiła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy czytać nie umiecie?? W wersjach konsoli w USA 20 i 60 za emulację odpowiadały dwa moduły - graficzny i emulacyjny (nazw ich dokladnych nie pamiętam). W wersjach PAL 60GB wycieli tylko uklad graficzny z PS2, ale ten drugi został!! W 40 natomiast drugiego układu już nie ma!! Czytajcie ludzie! To nawet Sony oficjalnie o tym mówiło!

Emulacja na 40GB ma polegać na tym, że gry z PS2 będą do kupienia na PSStore i będą optymalizowane pod PS3 również te bez emulacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×