Skocz do zawartości
Gość

PES6 z ps2 na ps3 online

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

klikam sobie np quick match znajduje mi przeciwnika pojawia sie czarny ekran tak ja przy wczytywaniu meczów w master league i pozniej mi wyskakuje unable to connect witch other players nie wiem o co chodzi za bardzo proszę o POMOC.;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to online z gier z ps2 nie chodzi na ps3 Ale nie jestem pewny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8

ja tam gralem przed premiera PES2008 w 6 na PS3 wiec online dziala.....mozliwe ze KONAMI wylaczylo juz serwery tak zeby kupic PES2008 CWANIAKI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie jak gra ma tryb Online, to czy to PS2 czy PS3 powinno ruszyć, w końcu gra ma w sobie ustawienia do łączenia z serwerem, a mega róznicy pomiędzy kartami sieciowymi (kablowymi) w PS2 i PS3 nie ma...

Jak wspomniał mój poprzednik, moze zamknęli zatem serwery aby ruszyć sprzedaż PES08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czerwcu grałem w PES6 na PS3 i nie było problemów. Tylko ustawienia Network Adaptera trzeba był poustawiać. A co do wyłączenia serwerów to bardzo możliwe, bo w PES5 bardzo szybko wyłączyli wszystko A szkoda, bo ta część w sieci była najlepsza. A jeśli wyłączyli to PES pozostał bez online, bo 2008 jest w tym wypadku niegrywalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

serwery nie zostały wyłączone bo zaczyna mi mecz tzn wczytuje pojawia sie czarny ekran i wyskakuje ten napis co wyżej napisałem... a ty themichal o jakich ustawieniach network adaptera mówisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
serwery nie zostały wyłączone bo zaczyna mi mecz tzn wczytuje pojawia sie czarny ekran i wyskakuje ten napis co wyżej napisałem... a ty themichal o jakich ustawieniach network adaptera mówisz?

przy pierwszym uruchomieniu musisz podać nazwę swojego hosta internetowego, profil zapisuje się na wirtualnej karcie pamięci PS2. Ale Ciebie to nie dotyczy, bo już zaczyna Ci się mecz, więc się połączyłeś. Może masz porty poblokowane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie wiem może i mam poblokowane, wiesz jak mam je odblokować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×