Skocz do zawartości
Gość Fazyreusz

Chęć zakupu PS3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Fazyreusz

Witam,

Czytam i czytam to forum i mam straszny bajzel w głowie Mam kupić do domu sprzęt odtwarzjący filmy - potocznie mówiąc. A dokładniej mają to być filmu z internetu czyli divx'y oraz filmy HD (również z internetu np. koncery) jak i filmy z kamery HD, którą posiadam). Tak więc zacząłem od szukania odtwarzacza - padło na pionieer'a, ale po zastanowieniu....moze naciągniemy na PS3 To sobie pogram troszke hehe. Tylko nie wiem czy PS3 posiada wszystki cechy, które chcialbym mieć

1) Podłączyć HDD 250GB przez USB ( na tym dysku znajdowały by sie filmy z kamery HD jak i divx z internetu) - czy istnieja ograniczenia w divx, zebym wiedzial jakie sciagac

2) Polskie napisy - czytałem na forum o wypalaniu napisow czyli wszystko jasne, bo nie czyta TXT

3) Rozumiem że konsola odtrwarza płyty z filmami HD w Full HD 1080p i z HDD bedzie mi wszystko elegancko w HD czytało?

4) Konieczny jest upgrade softu po zakupie??

5) Słyszałem ze jest taki zestaw 60gb + 2x pad + pilot, prawda??

6) Pisza tez ludzie na forum o TVersity i o Media Server WTF? Czy jest to potrzebne do odpalania filmów itp.?

7) Jak coś więcej mi sie przypomni to dam znać. HELP!!!

Pozdro!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Podłączyć dysk można ale są ograniczenia co do DivX- niektóre (starsze) wersje nie działają

2) Z wtapianiem napisów do filmu jest troche robot, a txt jak dobrze zauważyłeś PS3 nie czyta.

3) Tak jeżeli format będzie zgodny

4) Tak, dopiero niedawno dodano możliwość oglądania DivX i XviD ale jeżeli nie będziesz miał możliwości podpięcia PS3 pod internet to bez problemu zrobisz to przez pendrive'a albo dysk na usb.

5) Jest, tlyko musisz dobrze poszukać ja na razie znalazłem cos takiego: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=298679254

6) Żadne Media Servery nie będą ci potrzebne. Służą one do bezpośredniego przesyłania plików z PC na PS3 (albo bezpośrednie oglądanie filmów, zdjęć z PC na PS3) za pomocą Wifi ale jeżeli masz dysk na usb to jest ci to niepotrzebne.

7) Na twoim miejscu wybrałbym jakiś dobry sprzęt do oglądania, bo PS3 oprócz taniego Blu-raya nie jest raczej maszynką do oglądania filmów, tlyko do grania, a jej inne zastosowania mogą cię czasem zawieść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×