Skocz do zawartości
blantosz

Co To Może Być?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam mały problem z odpaleniem pleja (Fat 80Gb) ale zacznę od początku. Gdy próbowałem go przerobić a mianowicie zdowngradować z 3.55 do 3.41 (używałem do tego ps3_usb_jailbreak) w etapie instalowania oprogramowania 3.41 poprzez pendrajwa coś poszło nie tak.. konsola oczywiście się nie zdowngradowala tylko pomyślała chwile i zaczęła mrugać zielona diodka.. próbowałem tak kilka razy i z innymi pendrajwami ale ciągle to samo. Pomijając to chciałem ją włączyć tak po prostu a tu nagle okazuje się, że nie mogę.. Gdy ją uruchamiam zaczyna normalnie pracować ale po jakiś 10 sec. się wyłącza i zapala się czerwona dioda (bez żadnego pikania) oczywiście tv bez reakcji.. próbowałem ją przeczyszczać i wchodzić w te menu co trzeba się bawić z włącznikiem.. i ciągle to samo.. Proszę was o jakąś pomoc bo jak mama się dowie to będzie źle a wydawać kasę na serwis to trochę szkoda no alee jak nic się z tym nie zrobi to pewnie trzeba będzie ; /. Dodam jeszcze, że na pendrajwie oprócz tych dwóch plików powstał jeszcze jakiś tekstowy i jak podłącze tego pendrajwa z tym plikiem to tak jak by chciało się instalować ale zielona dioda mruga i nic się nie dzieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×