Skocz do zawartości
gameplayer

Jak Otrzymaliście Wasze Playstation 3?

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją konsolę kupiłem za własne ciężko zarobione pieniądze,zastanawiałem się także nad xboxem ale ze względu na tytuły wybrałem PS3 Slim.

Zakupu dokonałem w sklepie internetowym komputronik.pl,do konsoli dostałem gry Uncharted: Drake's Fortune,Uncharted 2: Among Thieves i kabel HDMI.

Edytowane przez Grzegorz M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie tutaj jak zdobyliście wasze PS3 :biggrin:

Ja planowałem kupić PC a rodzice powiedzieli że mi dołożą 2000kr(szwedzka waluta). Komputer miał być do gier a że bardziej wolałem PS3 to kupiłem je i oszczędziłem 50% kasy i nie trzeba ładować co rok kasy w kompa :psbutton::rolleyes::biggrin:

Jeżeli kupujesz normalnie gry na ps3 to cena będzie porównywalna do PC.

Playstation 3: 1000zł

Komputer: 3000-4000zł

Kupisz kilka gier i cena się wyrówna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw kupiłem x-klocka na raty, przerobiłem (czego żałuję), sprzedałem i te pieniądze zainwestowałem w PS3 ;) Ot cała historia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najpierw kupiłem x-klocka na raty, przerobiłem (czego żałuję), sprzedałem i te pieniądze zainwestowałem w PS3 ;) Ot cała historia ;)

Twoje rozumowanie mi się podoba! :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od Żony w prezencie, normalnie w czepku urodzonym bez kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bez efektów specjalnych :D pracowałem całe wakacje ;p miałem troche kasy kupiłem PS3 :P a reszte na melanzach przewaliłem hehe no i trzeba było jeszcze p[ierdoły do skzoły kupować i bilety miesieczne oplacać i tak sie rozeszła cała kasa ale PS3 zostało do dzisiaj :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Historia podobna jak kilka postów wyżej, jakieś 2 lata temu kupiłem xboxa przerobionego, z początku było fajnie ale po jakimś czasie się znudziło, gier było za dużo a online nie dało rady grać, nie chciało się przechodzić i zaczynało nużyć...więc postanowiłem sprzedać xboxa i kupić ps3, musiałem tylko dołożyć 200 zł i konsola był u mnie. Kupiłem przez gametrade i bardzo się cieszę bo to był świetny wybór, gry oryginalne trzeba kupować ale mi gier dużo nie trzeba, jestem takim graczem że fifa mi starcza na jakieś pół roku ;) Jedyne za czym troszkę tęsknie to pad do którego się przyzwyczaiłem...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wsiadłem w auto i pojechałem do Robsona na Bemowo. Szybki zakup: macie 250gb slim? To poproszę jedną :) i GT5P do tego. Flota oczywiście własna

Edytowane przez snejkiPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją otrzymałem na ukończenie szkoły, w ogóle się jej nie spodziewałem,a rodzice wkręcili mi, że muszą jechać do banku założyć konto i że nie mam z nimi jechać bo się wynudzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to ja miałem z was wszystkich najlepiej. moje ps3 dostalem na dzien dziecka od: wojka. pozniej dal mi wszytkie swoje gry poza codem 6. pozniej zalozylem sie z nim ze przejde ostatnia misje dodatkowa na veteranie (ta w samolocie) w cod4. okazalo sie ze wypocilem gre ktora byla kolekcjonerska wersja cod 7 bo z medalem hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zarobione pieniądze. Jako, że 360 już mam to postanowiłem kupic PS3 dla exów i BluRay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padł mi laptop na którym do tamtego momentu grałem. Naprawa, by powrócił do stanu, w którym można by pograć w Crysisa 2 kosztowała ok 1500 zł. Stwierdziłem, że nie warto i zacząłem zbierać na PS. Uzbierałem, kupiłem i tyle w tym temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż od początku kupowałem każdą konsolę to i właśnie tak samo Ps3. Wcześniej zarabiałem dorywczo w wakacje teraz normalna praca i ot mam. Problem był z kurierem. Miałem wyjść z pracy i w ciągu pól godziny być u niego albo zwróci konsole do nadawcy. Zdąrzyłęm. Jednak konsola była droższa gdyż po drodze zrobiłem najdroższe w życiu zdjęcie fotoradarem. Życie :D Ale konsola jest na półce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Ps2 i świetnie mi się grało, złożyłem się z bratem (razem z nim długo odkładaliśmy kase na ten cel), przejechaliśmy się do Media Markt i stało się, kupiliśmy ps3 80 Gb w zestawie z fifą 09 :), wróciliśmy o 1500zł lżejsi ale już to nas nie obchodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dwuletniej przygodzie z Xbox'em 360, którego wspominam bardzo miło, doszedłem do wniosku że fajnie byłoby zaznać jakiejś zmiany. Tak oto zamieniłem się za X'a na PS3 z małą dopłatą z mojej strony i czarnulka leży do tej pory na półce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy w CD Action przeczytałem reckę Bayonetty, jakoś zakochałem się w tej grze i postanowiłem, że muszę ją mieć. Niestety wyszła tylko na XBoxa i PS3. Po pół roku zastanawiania się i kombinowania jak podłączę PS3 do mojego monitora, wybrałem się do sklepu i kupiłem czarnulkę :] Może to dla niektórych brzmieć dziwnie, że kupiłem konsolę dla tej gry, ale taka jest prawda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uzbierałem pieniądze na RAID'a, a gdy się zorientowałem że starczy na PS3 to zamiast RAID'a kupiłem chlebaczek :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w sklepie za gotówkę. W zasadzie to już moja 3 konsola PS3, w między czasie był również X360.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygrałem na zapewne znanym wam portalu *******

troche musialem czekac, bo wyslali do rodziny w usa jakos w czerwcu, a do mnie doszla pod koniec wakacji :D

ale teraz jest radocha ;]

Edytowane przez kakaroto-songo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobiłęm na robieniu stron internetowych (700zł) i reszte dołożyli rodzice :) No i tak zakupilem slim 320gb + Gta 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem na 18stkę. Miał być laptop, ale koniec końców wybrałem Pleja3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×