Skocz do zawartości
pasiur123

Przekonanie Ku Ps3

Rekomendowane odpowiedzi

W domu mam PS2 od ponad roku i tera chce zakupić konsole nowej generacji tylko mam spory problem iż na x360 jest dopracowany multi i dość fajne gry typu Halo gears of war, Fable itd.

Interesują mnie RPG wyścigi i strzelanki no i cos ala tomb raider i czy mogli byście mnie przekonać do bardzij do ps3 chodzi mi o gry bo poprostu nie widze ciekawych RPG np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

My cię mamy przekonywać? teehee.gif

Skoro nie widzisz ciekawych RPG a lubisz ten gatunek gier to po co Ci PS3?

Edytowane przez timetoshake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To slabo patrzysz skoro nie widzisz ciekawych rpg. Nev vegas, Demon's souls, Dragon age, Mass effect 2. Pewnie jeszcze kilka innych by sie znalazlo

Edytowane przez NFL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie mówie że nie widze tylko że nie załważam a może sa inne gy które zastąpią mi fable np jest taki uncharted ale poprostu fable jest mi bliski a nie widze zadnych rpg oprocz multiplatformowych to moze wy wiecie jakie śa dobre rpg na ps3

Z multiplatformowych widze sporo RPG ale czy np taki infamous moze zastąpić fable??

Edytowane przez pasiur123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Demon's Souls i te ktore wymienilem. Poza ta gra nie ma innych ekskluzywnych rpg na ps3. Za to jest gow, jest heavy rain i gran turismo. Co kto lubi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwośc instalacji gier na dysk czy trzeba wszystko z płyty robić?? I czy jest jakaś pożądna gra oprócz mag na ps3 do multi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest możliwośc instalacji gier na dysk czy trzeba wszystko z płyty robić?? I czy jest jakaś pożądna gra oprócz mag na ps3 do multi??

Nie. Nie ma możliwości instalacji gier na dysk i trzeba robić wszystko z płyty.

Nie nazwałbym MAG porządną grą. Większość gier na PS3 ma multi. Najlepszy FPS na PS3, moim zdaniem póki co to Bad Company 2.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×