Skocz do zawartości
ONE

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

A C4 masz odblokowane?

Hmm już dawno wbiłem 50 range w multi....

Czyli miałem wszystko odblokowane lecz trofik nie wpadł.

Teraz gram od nowa czyli "prestiż' tak to się nazywa jak się nie mylę.

Zaprę sie i dojdę drugi raz do 45 rangi bo na tej odkrywa się cały sprzęt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre z dysku ok ale jak ten patch usunac czy raczej kasuje sie on razem z grą .Powiem tak usunąłem sejwa i gre z dysku aha i faktycznie przeciez rankingu online nie da sie usunąć i zagrałem 3 szpile i trofeo niewpada kurde mam juz dosc tego trofea niby najprostsze a zdaje sie najtrudniejsze.

Edytowane przez pliskin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Please pomóżcie zamiast zdobywać inne trofea to marnuje ino czas w tego crysisa i licze ze w koncu mi wpadnie ale tak niema miał ktos moze taki przypadek i co z takim zrobić prosiłbym o dokładny opis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Please pomóżcie zamiast zdobywać inne trofea to marnuje ino czas w tego crysisa i licze ze w koncu mi wpadnie ale tak niema miał ktos moze taki przypadek i co z takim zrobić prosiłbym o dokładny opis.

Jeżeli nie zależy ci na dalszą grę w singla to usuń z dysku wszystkie pliki związane z Crysisem 2 i zainstaluj od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To 3 miechy temu było, gość już pewnie dawno olał tę grę :D Poza tym, miał dosłownie kilka postów wyżej odpowiedź (również zresztą napisaną przeze mnie), która wyjaśniała dokładnie co zrobić. Jakby zamiast ględzić spojrzał wyżej, to by doznał oświecenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien dostac za to miano Krecika Miesiaca:) Tak w ogole, to gra ktos jeszcze w multi w tej grze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że jak ja grałem (koło 7 miesięcy temu), to trzeba było trochę sobie poczekać, zanim znalazło serwer. Teraz już może być tylko gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuwałem dane z dysku Lars016 robiłem wszystko co pisali i dalej nic co jakis czas gram pare szpili i trofeo jest konkretnie zabugowane .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest. Zrobiłeś dokładnie w takiej kolejności, jak napisałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś usunąć sejwa razem z patchem, sejwa usunąłem ale gdzie ten patch bo nieumiałem go znależć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usuń całą grę. Potem zapisany stan gry - calusieńki (wszystko stracisz). Następnie znów grę zainstaluj i pobierz patch. Teraz jak zagrasz 3 mecze, to powinno wpaść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam w instalce dać usuń gre potem usunąć sejwa z gry .a ten patch trza pobrać osobno czy podczas instalki sam sie pobierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odpalisz grę po zainstalowaniu, to pokaże się komunikat, że jest patch do pobrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki wielkie spróbuje juz to podobnie robiłem ale chyba najpierw kasowałem sejwa potem gre, spoko dam znać jak wpadnie dzis sie za to wezne thx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No miejmy nadzieję, że wpadnie. Jednej osobie już poradziłem zrobić to samo, co Tobie teraz i zadziałało. Jeżeli teraz się nie uda, to możesz jeszcze pokombinować coś z rebootem nanosuit'a, ale o tym to już nic nie wiem, bo wkurzyłem się na tą grę i ją wymieniłem. Jak to nic nie da, to raczej koniec na amen :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reset kombinezonu robiłem i to nic niedało zaraz spróbuje to co pisałeś i wysyłam zaproszenie do znajomych ,może pożycz se tą gre bo te trofeo graj 6 miesięcy w sieci wpadło wszystkim w nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo mnie wkurzyła ;) Poza tym, nie mam od kogo pożyczyć, a ani grosza za nią już więcej nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiscie lepiej sie gralo w Crysis1, ale rowniez z mila checia zobacze czesc 3, na pewno pod wzgledem grafiki bedzie konkret;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam ludzi na ustawki nick Sa0Yuk1 pisac na psn ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Obiło mi się o uszy, że trofeum "Poświęcenie" wpada teraz pierwszego dnia każdego miesiąca, może ktoś to potwierdzić?

Edytowane przez sensei_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiło mi się o uszy, że trofeum "Poświęcenie" wpada teraz pierwszego dnia każdego miesiąca, może ktoś to potwierdzić?

nie, nie wpada czekam juz około 8 miesięcy na te trofeum i ku^wa nie wpada!! :/ co to jest za patologiczna gra, wydać tyle pieniędzy i jeszcze się wku^wiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból - kupiłem pre-order na tę grę, ale po tym co się na multi wyprawiało (np. tak po prostu wyzerowało mi mojego ulubionego perka) wkur&$%em się i wymieniłem to za coś. Jakby tego było mało doszły jeszcze te nie dość, że kretyńskie, to na dodatek bugujące się trofea. Ogólnie gra tylko wygląda ładnie, oprócz tego dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś udało się zdobyć platynę bez problemów.Ale gdyby nie super ekipa z którą grałem na pewno by mi się nie udało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś patent na te trofeum (Poświęcenie) w tej debilnej grze ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×