Skocz do zawartości
janekbossko

Wwe All Stars

Rekomendowane odpowiedzi

WWE-All-Stars-Logo-592x332.png

Witam nowa gra o wrestlingu, raczej mało popularnym sporcie(?) w Polsce. Tym razem to nie symulacja a totalnym arcade z wywalonymi w kosmos finisherami oraz przerysowanymi legendami zapasów.

Demo jest do ściągnięcia w PSStore, niestety tylko dwie postacie.

Premiera 1 kwietnia. Brak z tego co wiem polskiego dystrybutora, a IGN dało 7 w ocenie końcowej.

Mój egzemplarz już do mnie jedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Team zatwierdzony.

PS. Wrestlemania już jutro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam swoj egzemplarz gry. Jestem po kilku walkach. Na pewno jesli komus zalezy na trofkach to ma tutaj ogromne pole do popisu, wpadaja jak glupie. Ja po 30 min gry zupelnie przez przypadek zdobylem chyba z 8.

W demie byly tylko 2 postacie a tutaj...ogrom. Trzydziestu zawodnikow w tym bardziej i mniej znani.

Oprawa graficzna stoi na przyzwoitym poziomie jednak nie kazdemu przypadnie do gustu. Wrestlerzy sa dosc karykaturalnie zrobieni ale jak juz wspomnialem to jest totalny arcade, tutaj nic nie ma wspolnego z np grawitacja ;)

Rep value w solo mode jest niestety nie na najwyzszym poziomie. Tylko 3 story mode na minus jednak sa tzw Fantasy Battle. Polega to na tym ze sa sparowani zawodnicy, ktorzy nigdy ze soba w przeszlosci nie walczyli ale pretenduja o tytul najlepszego w swojej kategorii. Fajnie wygladaja niektore pary a przyjemnosc z niszczenia na ringu Hulka, bezcenna :)

Na 2,3 i 4 osoby gra rozwija skrzydla! Po to zostala wkoncu wymyslona i w zasadzie do tego ja polecam. To kilka slow na świeżo.

PS. Ciekawe czy jutro podczas Wrestlemanii dojdzie do konfrontacji Rock vs Cena. No tak sie robaczki bluzgaja i podburzaja ze mily by byl akcencik podczas gali :D

Edytowane przez janekbossko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie rowniez podoba ! Ze wzgledu na klasyczne postacie. Tak samo jak podobalo mi sie Legends Of Wrestlemania. A znow SMACKDOWN vs RAW juz mniej. Obecnie nie ogladam wrestlingu od lat. Ogladalem za czasow WWF i tylko tymi starymi legendami wrestlingu pogrywam :) Finishery i ciosy bardzo efektowne. Trzeba to teraz tylko opanowac i bedzie sporo mega fajtow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×