Skocz do zawartości
hakuna

4F Races

Rekomendowane odpowiedzi

To jeżeli już coś wolnego , to może hothatch ale max.225km (focus ST, Megane RS) oczywiście inne też ale nie zmieniamy mocy jak fabryka wypuściła tak jedziemy np.cooper S ma chyba jakieś 170km.Niech osoby wpisujące się na listę dopisują co im bardziej pasuje i tak zrobimy.

Ehhh.... ten Hakuna ma szybkiego Focusa i ciągle by nim jeździł.

A tak swoją drogą czym wy jeździcie w realu skoro 225km to wolne auto?

Miałem wspomnianego wyżej Coopera S w dodatku "dłubniętego" przez Hamman'a, na MAHA pokazywał 213KM i wierzcie lub nie ale to nie było wolne auto....

Wielkie sory za mój wczorajszy udział, ale przed samym wyścigiem zostałem odłączony od serwera, a zabawa zapowiadała się przednia bo troche wcześniej testowaliśmy tor z Patem.

Właśnie nie wiedziałem co się z tobą stało, dopiero po starcie zorientowałem się że nie ma Cię na liście.

Szkoda że nie dołączyłeś do kolejnych dwóch wyścigów. Frekwencja nie była duża ale zabawa bardzo udana :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emyl czyli rozumiem że jesteś chętny na śnieg:) To dobrze bo chciałem pojechać a się nie udało.Zrobimy kiedyś jakąś ustawkę bo mam przygotowanego focusa :-) a samemu jeździć to jakoś tak nudno.

Sam Coopera S ,nie miałem ale trochę nim jeździłem i zabawka faktycznie fajna a miał tylko seryjne ok.170KM (pamięć już nie ta;-) Wcześniej dość długo jeździłem sunny gti (to było autko;).Dlatego lubię hothatche ,a że czasy i masa aut wzrosła to i moc również. Kiedyś wystarczyło 150 a dziś min.200KM.A teraz wstyd przyznać ale upalam klekota (dłubnięty :biggrin: PIERWSZY I OSTATNI.Benzyna rules :rolleyes:

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi z takim "wyprzedzeniem" zaplanować,ale MiniLeMans jest absolutnie "strzałem" w moje oczekiwania...Jeśli tylko warunki mi pozwolą,to stawiam się na starcie obligatoryjnie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dzisiejsze ściganie. Poskromienie Formuły GT bez żadnych wspomagaczy nie jest łatwe co było widać:) Szkoda, że dzisiaj nie udało się pojechać gokartami bo mocno się na to nastawiałem. Szykujcie się już na to miniLeMans bo to będzie rzeźnia:) Do wtorku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zgadzam się , to była jakaś masakra. Chociaż po jakimś czasie pewnie byśmy się wyjeździli :rolleyes:. Wydaje mi się że F1 łatwiej się prowadzi , przynajmniej takie mam wrażenia po Prologu, bo w tej jeszcze nie zakupiłem F1 :biggrin:.

Rusza lista na mini LeMans24H

Wtorek 07.06.2011

Lista startowa:

1)hakuna5

2)noIDnumber- HOST

3)

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1)

2)

3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista na mini LeMans24H

Wtorek 07.06.2011

Lista startowa:

1)hakuna5

2)noIDnumber- HOST

3)emyl123

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1)

2)

3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista na mini LeMans24H

Wtorek 07.06.2011

Lista startowa:

1)hakuna5

2)noIDnumber- HOST

3)emyl123

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1) Marqus_Pirx

2)

3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 07.06.2011

Lista startowa:

1)hakuna5

2)noIDnumber- HOST

3)emyl123

4)drozdzak

5)Nowonioli

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1) Marqus_Pirx

2)

3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 07.06.2011

Lista startowa:

1)hakuna5

2)noIDnumber- HOST

3)emyl123

4)drozdzak

5)Nowonioli

6)aragornik ( ogrodnik tu będzie co kosić ulala :D )

7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1) Marqus_Pirx

2)

3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtorek 07.06.2011

Lista startowa:

1)hakuna5

2)noIDnumber- HOST

3)emyl123

4)drozdzak

5)Nowonioli

6)aragornik

7)ZygiPL

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1) Marqus_Pirx

2)

3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za granie chłopaki. Ciężka sprawa taki wyścig. Zacząłem nie najgorzej, potem wielki dzwon od aragornika i przymusowy zjazd. Zaszalałem od razu ze zmianą opon na miękkie i w sumie nie licząc pierwszego okrążenia na nich to był dobry pomysł bo wszystko wysychało. Zacząłem odrabiać po 10 sek na okrążeniu do lidera (ale miałem ponad 2 min straty). No i potem zaczął się koszmar dla mnie - zaczęło się ściemniać. Na 7 okrążeń po ciemku byłem 6 razy w pit stopie. Sorry chłopaki - psychicznie nie dałem rady i musiałem wyjść:) Trzeba jednak solidnie poćwiczyć:) Pozdrawiam.

P.S. Kurwicy dostawałem jak ten jeden koleś cały czas coś pisał, niesamowicie mnie rozprasza jak coś co chwile pojawia się na ekranie. Straszna lipa z tym. Dwa zjazdy do pitu były właśnie tym spowodowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze,ale Wam zazdroszczę! Własnie taka forma wyścigu i na tym torze była moim marzeniem...niestety,nie bez kozery wpisałem się na rezerwę-musiałem dziś zająć się sprawami zawodowymi,niestety! Może kiedyś uda się taki "kultowy" wyścig powtórzyć...a może jakaś formuła "stała" LeMans? Np. 5 wyścigów....Ech,rozmarzyłem się!

W każdym razie gratuluję wszystkim,którzy ukończyli...i Zwycięzcy oczywiście!

Edytowane przez Marqus_Pirx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marqus, Ty się kolego zapracujesz/zaratujesz.... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PaT kiedyś mówiłeś mi o tym twoim headsecie. Możesz mi napisać jaki to dokładnie jest model bo wybieram się na zakupy. Trzeba w końcu go kupić, żeby opierniczać aragornika jak mi wjeżdża w tyłek na dohamowaniach :biggrin:

Edytowane przez emyl123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe :) Sorki emyl za to :) no deszcz i mi nie pykło. A jutro wiadomo czym jedziemy czy zapodać jakąś ideą?:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pomysł to dawaj. Ja bym pojeździł jakimiś słabszymi tylnonapędowymi, tak powiedzmy w okolicach 350koni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem nawet w okolicach 100-150 prosto z salonu takie np jakieś bmw czy coś. 0 zmian. Nie dotykamy tylko prosto na tor (zmiany tylko hamulców bo reszty chyba nie pozwalają te zwykłe samochody domyślnie) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak macie propozycję to dawać . Ja jutro niestety nie mogę startować, ale na stronie wszystko umieszczę.

Wyścig był przedni :biggrin:, walka toczyła się do ostatniego kółka, dosłownie ( linię mety przekroczyłem na zgaszonym silniku,brakło paliwa, tego się nie spodziewałem :smile: )

Szkoda tylko że do końca walczyliśmy tylko w 4, reszcie zawiódł sprzęt albo nerwy <_<.

Emyl sorry za jedno zderzenie które razem zaliczyliśmy , ale strasznie mi lagowałeś (to pewnie moje łącze ) i jak cię wyprzedziłem nagle we mnie uderzyłeś (lag bo w lusterku widziałem że jesteś daleko a uderzenie było z boku ).Zygi strasznie mnie stresował i po każdym dublowaniu musiałem odwiedzić pitstop, ale jak widać inni równiez mieli problemy i ostatecznie całkiem przyzwoita pozycja. Też jestem zdania że można pomyśleć nad wersjami prawdziwych wyścigów i raz na czas zorganizować coś :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszam na wtorek, pojeździmy słabym samochodem suzuki Swift sport, dane tech. uzupełnię jak załączę grę bo nie pamiętam dokładnie. Nie ruszamy mocy ,wagi i opon, reszta dowolna.Postaramy się żeby trasy były krótkie, będzie więcej walki na torze :biggrin:

Lista startowa:

1)aragornik -HOST

2)hakuna5

3)

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1)

2)

3)

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie coś się piszę :)

Lista startowa:

1)aragornik -HOST

2)hakuna5

3)Deeny_PL

4)

5)

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1)

2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa:

1) aragornik -HOST

2) hakuna5

3) Deeny_PL

4) NPK_PACMAN

5)

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1)

2)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa:

1) aragornik -HOST

2) hakuna5

3) Deeny_PL

4) NPK_PACMAN

5) Marqus_Pirx

6)

7)

8)

9)

10)

11)

12)

13)

14)

Rezerwa

1)

2)

Dziś akurat wiem,że mam spokojny,samotny wieczór...a jak taki wieczór,to cóż mogłoby mnie powstrzymać??? Chyba tylko brak prądu.....Suzuki Sport bez modyfikacji,czy tak?Fajne autko w sam raz do zabawy.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie są chętni na ściganie jutro ,organizujemy coś?

Ktoś był chętny do rzucenia pomysłu na zawody :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety jutro nie dam rady. W przyszłym tygodniu powalczymy znowu. Miłego grillowania w weekend bo pogoda ma być niekiepska:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×