Skocz do zawartości
KopaczK

Virtua Tennis 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja właśnie dzisiaj dostałem grę i pograłem kilka godzin już. Wciąga i to bardzo i non stop syndrom "jeszcze tylko jeden mecz/trening".

Mimo, że ten cały pionek na mapie jest denerwujący to mam nadzieję, że potem jakoś pójdzie. Również na początku ciężko się gra to ślamazarą naszą.

Ale standardowo VT4 dostarcza sporo zabawy, szczególnie niektóre treningi. Odprowadzenia kurcząt do kurnika po prostu mnie powaliło.

Online niestety w tej grze jest spaszczony jak mało która gra na PS3. Połączenie się z kimś graniczy normalnie z cudem.

Takiej kichy jeśli chodzi o online to jeszcze nie grałem.

Szukam też chętnego do zrobienia pucharków online w tej grze. Nie są trudne, ale wymagają sporo czasu.

Ale jak już będzie z kim nabijać to myślę, że jakoś to poleci w końcu.

Podobno prywatne mecze działają lepiej, szczególnie jak się ma ustawioną osobę po drugiej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie z powodu tak działającego multi , odpuściłem sobie platynę w poprzedniej części. Trzeba było tam wygrać w sumie ponad 400 meczy online , a przy takiej łączności zajęłoby mi to z rok czasu.

A jak wygląda grywalnie multi? Też takie lagi jak w VT2009 , czy ogólnie lepiej się gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już się połączy to nie jest źle. Powiem nawet, że dobrze i żadnych lagów nie miałem.

Ale na godzinę jak się rozegra kilka meczy to jest dobrze...

Tutaj do platyny na szczęście nie trzeba wygrać 400 meczy, wystarczy po prostu kończyć mecze, nieważne czy jako wygrany czy przegrany, bo za każde są punkty.

Trzeba dojść od rangi G5 do A5. Trochę nabijania jest, ale można to też robić na zasadzie połączyć się i tylko naciskać X i oglądać np. TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie.

Od niedawna jestem posiadaczem PS Move i Virtua Tennis 4.

Pierwsze wrażenie jest takie, że nie mogę grać normalnych meczy kontrolerem Move. Wchodzę w opcję 'motion play', czy coś takiego i tam są opcje albo exhibition albo party.

A jak wychodzę z tego, to Move się wyłącza i karierę mogę grać tylko padem.

Czy to jest jakiś standard, czy coś źle robię?

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak się zdobywa SPT WORLD RANKINGS ? Nie mam pojęcia, chyba że trzeba zdobywać SPT Points to później się wskakuje na jakiś rank, dobrze myśle?

I jeszcze jedno co znaczą te skróty w Exp typu C5, G4 itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam opłaca się kupić tą gierkę za 84zł ?? Czy ta gra nie jest warta tych pieniędzy i lepiej przeznaczyć na coś innego ?? A i czy to jest najnowsza wersja gry tenisowej czy jest jeszcze jakaś nowsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×