Skocz do zawartości
Rainder

Operation Flashpoint Red River

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest naprawde dobra i dosyc trudna, krok raczej w strone taktycznej symulacji wspolczesnego pola walki niz tradycyjnej strzelanki typu COD, milosnicy "szuterow" raczej uznaja ja za "niegrywalna" ...

Grafika stoi na srednim poziomie i jak na ten typ gry jest poprawna

Bledy sa tak jak i w innych grach w grafice tak i w AI npla jak i naszych towarzyszy broni, jak wczesniej pisalem taktyke wroga mozna latwo przewidziec jednak w dalszej czesci gry wrogich oddzialow jest wiecej i mimo dobrego przygotowania potrafia bolesnie zaskoczyc.

Jesli ktos oczekuje wiecej niz tylko prucia tona olowiu do kolejnych przeciwnikow pojawiajacych sie na "utartej sciezce" to polecam :thumbsup: bo malo jest gier taktycznych takich ja ta na ta platforme

Tytul moze rozwinac skrzydla przy co-opie, IMO jest to gra dedykowana po ten typ rozgrywki

P.S. Mam juz dostep do sieci, jezeli jest ktos chetny porobic misje to chetnie sie podlacze :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nareszcie! Bardzo długo czekałem na dobrą grę tego rodzaju. Jak już zapewne wszyscy wiedzą grafika i AI botów nie należy do najwyższej półki. Ale to nie gra głównej roli.

Uwielbiam zachodzić przeciwników z flanki, przykucnąć z oddziałem i czekać na rozkazy, wszystkie przerywniki i rozmowy są przyjemne w oglądaniu.

Trzeba troszkę pomyśleć, rozmieścić żołnierzy w odpowiedni sposób, nie ma typowego "tunela" na mapie jak w CoD czy MoH którego pokonując wylewamy setki/tysiące naboi.

Nie należy do łatwych, wróg mimo niskiej inteligencji potrafi celnie oddać strzał ze 150-200m!

Polecam tą grę, choć w większych sklepach cena jej jest póki co wysoka.

Mam pytanie do innych posiadaczy Red River'a, czy gra wam czasami spowalnia? Mianowicie nie jest tak płynna jak inne FPS'y.

U mnie na konsoli miejscami chodzi tak jak bym miał lekko za słabego kompa. Brak jej dynamiki kiedy na polu walki dużo się dzieje...

Edytowane przez Makos-Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie również spowalnia, zwłaszcza gdy zaczynam się rozglądać prawą gałką. Niestety silnik graficzny jest kolejną słabą stroną zaraz po SI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez przycina :confused:

wcisnijcie R3 jak na poczatku lub na koncu misji jedziemy HUMVEE lub lecimy smiglowcem - zmiana widoku :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie o odczucia z co-op'a. Skoro PSN najjaśniejszy, panuje nam znowu, to zbierzcie ekipę i zdajcie relację jak wygląda granie z ludźmi w teamie. Jak z komunikacją itp.? Nie ukrywam, że tylko ten tryb kusi mnie do tej gry najbardziej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja katałem wczoraj sporo ale z angolami - no kooperacja jak sie patrzy ale zalezy na kogo trafisz - kampania i misje fajne, komunikacja wyrazna i bezproblemowa - fajnie powtarza się nawet kilka razy te misje z kampani bo zawsze można inaczej troszke a FTE to sa bardziej rozmaite. Jak dla mnie jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio trochę poszalałem z zakupami gier i muszę odczekać trochę i dać odpocząć portfelowi. Ale w najbliższym czasie kupuję OF:RR i mam nadzieję, że do tego czasu nie pozbędziecie się swoich kopii i będziemy mogli powalczyć ramię w ramię?

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem Red River

zapraszam do wspólnego grania

psn id. erwines15 headseta mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko jak tylko wrócę do domu w poniedziałek to odpalamy - a co sadzicie o DLC czyli 8 misji ? ja sie skusze bo mi podchodzi ta rozgrywka i tak do BF3 nie ma nic dobrego do postrzelania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w tej grze jak i w wcześniejszej części jest online pass ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam ale nie ma i nie było, w DR chyba też nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem ściagnelem grę skopiowaem jak zawsze i po uruchomieniu pokazuje komunikat błędu 80010017

czy ktoś tak miał..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Też zakupiłem tą gierkę i mam ochotę zagrać coopa. Mój nick to wys_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jeszcze jacyś chętni? HS'a mam, kto chce na coopa niech pisze.

Edytowane przez olekksander

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grę zdecydowanie warto kupić. Sam miałem i sprzedałem a teraz żałuję. Gra o zwykłych żołnierzach (to nie Foki czy nasi GROMowcy(z całym szacunkiem do tych formacji)) i w miarę realistycznym polu walki. Będę musiałsprawdzić ile kosztuje w ps strore i może ponownie się skuszę. Ja osobiście polecam. Choć nie wiem jak ma się sprawa z ilością graczy na obecną chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ilość osób jakoś nie poraża, w zasadzie to trochę trzeba się naczekać aby ktoś dołączył. A w MM jest flashpoint za 25 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tę gierkę za niecałe 25zł i nie żałuję. Grałem wczoraj nieco ponad godzinkę i dobrze się bawiłem. Może w single gra nie jest tak ciekawa, ale w coop'ie potrafi dać odrobinę frajdy. :) Moim zdaniem nie jest to gra genialna, ale taki średniak. Średniak, który jednak można kupić za nieduże pieniądze, a to już potrafi być znaczącym argumentem. :) Jeśli ktoś chciałby wieczorami pograć w coop to zapraszam. Tylko z góry uprzedzam, że nie przesiaduję przy konsoli 24h na dobę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że całkiem fajna gra. Szczególnie do coopa, samemu może nie być tak wesoło ze względu na trochę przygłupawych towarzyszy, ale z innym ludziem gra się bardzo przyjemnie.

Jakichś większych bugów też żeśmy nie zauważyli, raz musieliśmy restartować misję bo śmigłowiec który miał nas zabrać zatrzymał się na słupie i nie mógł wylądować ;)

Poza tym wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś chętny na grę dzisiaj koło 21:30? Co-op w tej grze jest genialny, można by przejść kilka misji, samemu za trudno. ;) 

 

PSN: orzechuuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Właśnie obczaiłem po waszych postach grę na you tube i jak dla mnie wygląda zachęcająco, od jakiegoś czasu szukam jakiegoś taktycznego shootera gdzie się pada na strzała i chyba będzie to dobry wybór, na allegro widzę za grosze do wyrwania (20 zł z przesyłką), tylko czy jest jakiś online pass do multi czy mogę śmiało używkę brać ?


Ok gra zamówiona - 18 zł  z przesyłką :)

Edytowane przez Cuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×