Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

pare juz takich kosmicznych graczy ogralem swoimi kapiszonami, cos za zlosc musi byc jak villa czy nasri nie daja rady sredniego levelu brazylijczykom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;D Panowie moje pytanie : Kupować tą fifę czy nie ?? bo jak widze że połowa ludzi mowi ze fifa jest do dupy a połowa mówi że fajna to mam mieszane uczucia ;] Prosił bym o porade obiektywnego gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;D Panowie moje pytanie : Kupować tą fifę czy nie ?? bo jak widze że połowa ludzi mowi ze fifa jest do dupy a połowa mówi że fajna to mam mieszane uczucia ;] Prosił bym o porade obiektywnego gracza

jest duzo trudniejsza niz 11, wiekszosc graczy duszacych x i o w 11 nie potrafia tu sie odnalesc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy tez macie problemy z laczeniem sie ze znajomymi online? Dosyc czesto nie laczy mnie nawet z nieznajomym. Mam fifke od 2 dni prosze o pomoc bo moze robie cos nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde! Nie cierpię tych trolli co przy podaniu trzymają L1 i ich zawodnik biegnie na prostopadłą piłkę od razu.. Nie ma jak temu zaradzić w ogóle.. Jakieś sugestie macie? Bo przegrałem 7 mecz z rzędu w sezonach pojedynków przez tych trolli, którzy tylko to umieją ..<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipek czyli wychodzi na to że warto kupić paczuszki w UT? ja mam póki co 19k czyli strasznie słabo i nie potrafię zarabiać kasy, z tych bonusowych paczek jeszcze mam parę śmieci do sprzedania lecz nie idą...

Jeżeli byś mógł coś doradzić to pisz na PW.

Edytowane przez Maras710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde! Nie cierpię tych trolli co przy podaniu trzymają L1 i ich zawodnik biegnie na prostopadłą piłkę od razu.. Nie ma jak temu zaradzić w ogóle.. Jakieś sugestie macie? Bo przegrałem 7 mecz z rzędu w sezonach pojedynków przez tych trolli, którzy tylko to umieją ..<_<

:D przegrałeś bo jesteś słaby...dlaczego mieli by tak nie grać ? poćwicz gre w obronie...mi już to nie sprawia problemu...

Edytowane przez isaac1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde! Nie cierpię tych trolli co przy podaniu trzymają L1 i ich zawodnik biegnie na prostopadłą piłkę od razu.. Nie ma jak temu zaradzić w ogóle.. Jakieś sugestie macie? Bo przegrałem 7 mecz z rzędu w sezonach pojedynków przez tych trolli, którzy tylko to umieją ..<_<

Cofnij linię obrony? Casem wydaje mi się, że cześć z was nigdy nie zaglądała do taktyki własnego zespołu, a strzałki na padzie, to jakaś czarna magia.

Po to umieszczono tam takie opcje, żeby z nich korzystać.

Jak sobie nie radzisz z tego typu zagraniami ( co jest dziwne, bo większość tych osób gra cały mecz to samo - po 2 akcjach wiem co zrobią i przecinam to z dziecinną łatwością), to ustaw strzałkami na defensywne lub ultra-defensywne.

No i nie biegaj "na raz" jak jakiś uczniak, tylko ich wyczekaj.

Lipek czyli wychodzi na to że warto kupić paczuszki w UT? ja mam póki co 19k czyli strasznie słabo i nie potrafię zarabiać kasy, z tych bonusowych paczek jeszcze mam parę śmieci do sprzedania lecz nie idą...

Jeżeli byś mógł coś doradzić to pisz na PW.

To nie do końca tak. Jeżeli chcesz wydać te 10-20zł na fifę, to lepiej kup paczki zamiast monet. Jak chcesz mnożyć pieniądze w grze, to nigdy tych paczek nie kupuj :)

Najlepszą metodą zarabiania są mecze. Żeby handlować, trzeba mieć wiedzę, a wiedzy w tydzień nie uzyskasz. Ja swoje "frycowe" płaciłem w UT11, a teraz jestem już mądrzejszy o te doświadczenia i wiem co kupić, a co sprzedać.

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wy tez macie problemy z laczeniem sie ze znajomymi online? Dosyc czesto nie laczy mnie nawet z nieznajomym. Mam fifke od 2 dni prosze o pomoc bo moze robie cos nie tak :)

pewnie musisz odblokowac porty w routerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zebym ja wiedzial jak to zrobic ermm.gif

Czy w fifa 12 nie instenieje kombinacja 'sprint'+ 'x' ? Bo nie umiem odebrac pilki :D

Edytowane przez Polak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem.Stworzyłem swoją drużynę w creation center,ściągnąłem ją do swojej fify i próbuje nią zagrać w karierę menadżerem.Ale ,gdy klikam zamiana drużyny to nie ma jej tam do wyboru.Ale moja drużyna jest jak wchodzę w konfigurację ,edytuj składy,zarządzanie zespołem i tam już jest ,ale w karierze jej nie ma do wyboru jak klikam zamiana drużyny.Co trzeba zrobić ,żeby tam była? Bo wiem ,że jest taka możliwość

Pozdrawiam

EDIT:Już mam.Trzeba kupić w sklepie Fifa 12

Edytowane przez BudynGohan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde! Nie cierpię tych trolli co przy podaniu trzymają L1 i ich zawodnik biegnie na prostopadłą piłkę od razu.. Nie ma jak temu zaradzić w ogóle.. Jakieś sugestie macie? Bo przegrałem 7 mecz z rzędu w sezonach pojedynków przez tych trolli, którzy tylko to umieją ..<_<

lol Ty to trollami nazywasz ? przeciez to podstawa jakiej kolwiek gry pilkarskiej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFIE 11 była opcja "Szybki mecz rankingowy". Co jest jej odowiednikiem w "dwunastce"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trol to jesteś Ty. To jest podstawa do tego ,aby być dobrym graczem w fifie. Musisz lecieć obrońcą na atakującego ,który podaje z klepki, albo użyć pułapkę offsideową. Trzeba to wymasterować. Nigdy nikt nie będzie idealnie grał w obronie. Zawsz będzie jakiś błąd. Tak ja w realu hehehe. Naucz się trollu grać, inaczej nie masz co szukać w graniu online bez L1 i X geheh..

No kurde! Nie cierpię tych trolli co przy podaniu trzymają L1 i ich zawodnik biegnie na prostopadłą piłkę od razu.. Nie ma jak temu zaradzić w ogóle.. Jakieś sugestie macie? Bo przegrałem 7 mecz z rzędu w sezonach pojedynków przez tych trolli, którzy tylko to umieją ..<_<

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! mam takie pytanie . Zakupolem w UT paczke i nie wiedzac dlaczego 3 zlotych zawodnikow "wyslalem do klubu". Jak moge ich odzyskac i wlozyc do skladu ??

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trol to jesteś Ty. To jest podstawa do tego ,aby być dobrym graczem w fifie. Musisz lecieć obrońcą na atakującego ,który podaje z klepki, albo użyć pułapkę offsideową. Trzeba to wymasterować. Nigdy nikt nie będzie idealnie grał w obronie. Zawsz będzie jakiś błąd. Tak ja w realu hehehe. Naucz się trollu grać, inaczej nie masz co szukać w graniu online bez L1 i X geheh..

Świetna porada dla początkującego. Taka taktyka to najlepsza droga do wypuszczenia przeciwnika 1vs1 od 40 metra......

To nie fifa11, gdzie wystarczyło rushować stoperem i robić pressing na 30 metrze połowy rywala.

Od "latania za atakującym", to jest defensywny pomocnik, albo boczni obrońcy. Środkowych obrońców najlepiej nie ruszać, bo robią się dziury.

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Może mi ktoś wytłumaczyć jak strzelać w tej grze, bo wszyscy robią jakieś loby i strzały techniczne a ja marnujepo 10 sytuacji na mecz bo umiem tylko kółko wcisnąć. Dodaję, że ostatnia Fifa w jaką grałem to 2002 więc odpowiedzi w stylku " tak jak w Fifa 11 nic mi nie dadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Może mi ktoś wytłumaczyć jak strzelać w tej grze, bo wszyscy robią jakieś loby i strzały techniczne a ja marnujepo 10 sytuacji na mecz bo umiem tylko kółko wcisnąć. Dodaję, że ostatnia Fifa w jaką grałem to 2002 więc odpowiedzi w stylku " tak jak w Fifa 11 nic mi nie dadzą ;)

R1 + strzał = strzał mierzony (kierunek wybierasz lewą gałką)

L1 + strzał = lob (w tej wersji trzeba mocniej przytrzymać przycisk strzału żeby był efekt, kierunek również wyznaczamy lewą gałką)

Mam nadzieję, że pomogłem :)

PS. rzuty wolne:

- strzały z bliska (R1 + strzał)

- strzał po ziemi (L1 + strzał)

- silny strzał [L1 + strzał (siła strzału większa ok. 4 - 4,5 kresek)]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R1 + strzał = strzał mierzony (kierunek wybierasz lewą gałką)

L1 + strzał = lob (w tej wersji trzeba mocniej przytrzymać przycisk strzału żeby był efekt, kierunek również wyznaczamy lewą gałką)

Mam nadzieję, że pomogłem :)

PS. rzuty wolne:

- strzały z bliska (R1 + strzał)

- strzał po ziemi (L1 + strzał)

- silny strzał [L1 + strzał (siła strzału większa ok. 4 - 4,5 kresek)]

Dzięki wielkie ;) Bardzo pomogłeś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, aby pilnować atakującego swoim obrońcą, jeżeli przeciwnik poda z klepki to defensor musi lecieć przed nim,aby ten nie wybiegł na wolne pole. Źle sprecyzowałem zdanie

Świetna porada dla początkującego. Taka taktyka to najlepsza droga do wypuszczenia przeciwnika 1vs1 od 40 metra......

To nie fifa11, gdzie wystarczyło rushować stoperem i robić pressing na 30 metrze połowy rywala.

Od "latania za atakującym", to jest defensywny pomocnik, albo boczni obrońcy. Środkowych obrońców najlepiej nie ruszać, bo robią się dziury.

Dlaczego w H2H seasons ciągle gram u siebie. Wogóle nie walcze na wyjeździe . Wiecie może jak to zmienić???

Dlaczego w H2H seasons ciągle gram u siebie. Wogóle nie walcze na wyjeździe . Wiecie może jak to zmienić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trol to jesteś Ty. To jest podstawa do tego ,aby być dobrym graczem w fifie. Musisz lecieć obrońcą na atakującego ,który podaje z klepki, albo użyć pułapkę offsideową. Trzeba to wymasterować. Nigdy nikt nie będzie idealnie grał w obronie. Zawsz będzie jakiś błąd. Tak ja w realu hehehe. Naucz się trollu grać, inaczej nie masz co szukać w graniu online bez L1 i X geheh..

Otrząśnij się cwaniaczku, bo używanie L1 przy podaniu to zwykłe kurewstwo, bez którego nie doszedł byś do mojej bramki. Aha i odnośnie poprzednich odpowiedzi: mam zepsuty lewy analog przez co STRZAŁKI się same "aktywują" co jest cholernie drażniące jak samo sie zaaktywuje "pułapka ofsajdowa" i gość jedzie 3vs1 ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahah Ty byś nawet do bramki nie doszedł używając L1+X. Co Ty wogóle mówisz. Dlaczego ktoś ma tego nie używac. To ma być kurestwo. Naucz się grać. Nie potrafisz rozegrać akcji na większym poziomie, zaczynasz się irytować i wyzywasz. Dno!!!

Otrząśnij się cwaniaczku, bo używanie L1 przy podaniu to zwykłe kurewstwo, bez którego nie doszedł byś do mojej bramki. Aha i odnośnie poprzednich odpowiedzi: mam zepsuty lewy analog przez co STRZAŁKI się same "aktywują" co jest cholernie drażniące jak samo sie zaaktywuje "pułapka ofsajdowa" i gość jedzie 3vs1 ..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem za 7,5k monet złotą paczkę, do tej pory dostawałem kilka złotych kart i kilka srebrnych, teraz same złote w tym 8 piłkarzy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahahahah Ty byś nawet do bramki nie doszedł używając L1+X. Co Ty wogóle mówisz. Dlaczego ktoś ma tego nie używac. To ma być kurestwo. Naucz się grać. Nie potrafisz rozegrać akcji na większym poziomie, zaczynasz się irytować i wyzywasz. Dno!!!

Widziałeś jak gram? Nie? To zamknij pysk, proste! Sam kiedyś grałem używając tego gówna, ale granie tego samego w kółko nie ma sensu, mnie cieszą samodzielne akcje Meliksona czy Patryka Małeckiego zakończonę wolejem Genkova.., a nie kurewstwo... Pierdzielisz, że 2 lidze jesteś czy tam jakiejś, a wiesz co ja na to? Gówno mnie to obchodzi w której lidze jesteś, bo wiem, że używając L1 jesteś zwykłym trollem. Dobranoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otrząśnij się cwaniaczku, bo używanie L1 przy podaniu to zwykłe kurewstwo, bez którego nie doszedł byś do mojej bramki. Aha i odnośnie poprzednich odpowiedzi: mam zepsuty lewy analog przez co STRZAŁKI się same "aktywują" co jest cholernie drażniące jak samo sie zaaktywuje "pułapka ofsajdowa" i gość jedzie 3vs1 ..

Czlowieku o czym Ty rozmawiasz?;> Chyba o to wlasnie chodzi zeby uzywajac wszelkich mozliwych sposobow dostepnych w grze aby przebic sie przez obrone rywala, czy moze sie myle?:P Moze dryblowac tez powinno sie zabronic?:P Tak na marginesie to na tym wlasnie polega pilka nozna :) Jak to powiedzial Zbigniew Boniek "Piłka nożna to prosta gra, podaj biegnij, podaj biegnij ;) "

Edytowane przez Sivy90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×