Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakby ktoś potrzebował pomocy w tej grze w trofeach:
"Big Cup' Squad / Silny skład" -  Rating drużyny równy lub większy 85
"
Growing Club / Klub się rozwija" - wartość klubu 85 mln

to mogę pomóc. Proszę pisać na PW tutaj na forum lub w grze, moje PSN ID: AdrinnoX.

Niestety są trofea, których na dzień dzisiejszy nie ma już możliwości technicznej zrobić, są to m.in:

"Pack King / Kolekcjoner", "How Great is that? / Co za szczęście!" oraz  "I'll have that one / Poproszę tę" - spowodowane jest to zamknięciem sklepu FUT, gdzie kupowało się paczki. Pozostają jedynie aukcje, lecz na nich nie ma możliwości kupowania paczek.

Edytowane przez Adrinnos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się. 28 lutego 2014 roku, przestanie działać tryb on-line w grze Fifa 2012. Serwery zostaną zamknięte. Nic nowego w tej polityce, aczkolwiek szkoda, bo miałem plany splatynować grę :biggrin: Ale jedno z najtrudniejszych trofeów, czyli wartość klubu musi wynosić 85 mln jest zbyt dużym wyzwaniem jak na 3 miesiące (niecałe) gry.

Ja tak odkopie trochę ale jednak nie zamknięto chyba tych serwerów. Odpalilem z ciekawości Fife 12 i online normalnie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No działają działają :) Ogólnie wchodzę raz na parę miesięcy by odwiedzić starego FUT'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak odkopie trochę ale jednak nie zamknięto chyba tych serwerów. Odpalilem z ciekawości Fife 12 i online normalnie działa.

No właśnie ja dziś odpaliłem fife 12 i odziwo serwery działają. Musiały zostać ponownie włączone tylko dlaczego??? Czyżby ea wprowadziło zmiany w swojej polityce? Nie znalazłem w necie żadnej wzmianki na ten temat. Jestem mile zaskoczony bo narazie nie stać mnie na kupowanie nowych, a na starym systemie 12 grało mi sie bardzo dobrze. Gra z komputerem mnie nie rajcuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W Empiku widziałem FIFA 12 za jakieś 12 zł. Warto to kupić za tyle? A 13 jest za jakieś 29 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wybierać pomiędzy tymi dwiema częściami, to z pewnością wziąłbym 13. Jeśli zależy Ci na takim przedziale cenowym i kupujesz grę żeby sobie popykać od czasu do czasu, czy zagrać ze znajomymi  to się opłaca. Jednak nie licz na to, że kupisz pełnowartościowy produkt, bo większość trybów sieciowych jest już pewnie martwa, choć jakiś ruch w sieci raczej jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnimi czasy odpaliłem FIFE 12 i sam się zdziwiłem, bo w Sezonach i FUT można ludzi znaleźć bez problemu, a oba tryby działają dobrze.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×