Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

BŁAGAM!!BŁAGAM!! powiedzcie mi jak ci ludzie na necei tak latwo odbieraja pilke?! ja za ch*** nie moge ie tego naucyzc w ataku nie mam zadnych problemow, ale w obronie robia mnie jak chca na zakos i juz lece. nie wiem uzywam tego kwadratu jak odbioru ale czesto nie moge trafic w zawodnika. Przeciwnicy raz ze jakims niewiadomym cudem znajduja sie zaraz obok mnie to jeszcze w kazdym ulozeniu zawodnika odbieraja mi pilke tak ze maja ja przy nodze a nie ze im oddskakuje. Blagam pomozcie mi bo jzu poprostu mam ochote rozwalic pade o podloge jak jada goscia caly mecz a trace takei glupie bramki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wejść w szczegółowe statystyki Football Club?? nie mogę wejść w ten ranking. Niech ktoś podpowie

Oki już wiem. SELECT. Sam doszedłem :biggrin:

Edytowane przez butcher23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe to ea nabilo cwieka graczom tym nowym systemem obrony, tysiace graczy placza w zwiazku z tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja juz kiedys zrobilem sobie drugie konto na psn i tam uruchamiam fut kasuje zwodnikow i robie zamiane z wystawioną karta na moim prawdziwym fut bedac zalogowanym na kompie. pisalem juz o tym wszczesniej. doszedlem do takiej wprawy ze mam w ciagu 3 min 333coins plus jakies 420 coins. szybciej na tym zarobie niz grajac mecz, ktory trwa 12 min

Według mnie zrobili to na tyle upierdliwe i tak mało się na tym zarabia, że nie warto. No ale co kto lubi.

Dla mnie szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BŁAGAM!!BŁAGAM!! powiedzcie mi jak ci ludzie na necei tak latwo odbieraja pilke?! ja za ch*** nie moge ie tego naucyzc w ataku nie mam zadnych problemow, ale w obronie robia mnie jak chca na zakos i juz lece. nie wiem uzywam tego kwadratu jak odbioru ale czesto nie moge trafic w zawodnika. Przeciwnicy raz ze jakims niewiadomym cudem znajduja sie zaraz obok mnie to jeszcze w kazdym ulozeniu zawodnika odbieraja mi pilke tak ze maja ja przy nodze a nie ze im oddskakuje. Blagam pomozcie mi bo jzu poprostu mam ochote rozwalic pade o podloge jak jada goscia caly mecz a trace takei glupie bramki.

Jeśli chodzi o sam odbiór piłki to albo trzymam L2 i ustawiam się tak żeby mnie nie kiwnął, albo trzymam X (rzadko). W ogóle nie używam O do odbioru, wg mnie to zbędne. No i R1 też sie przydaje (pressing drugiego zawodinka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o sam odbiór piłki to albo trzymam L2 i ustawiam się tak żeby mnie nie kiwnął, albo trzymam X (rzadko). W ogóle nie używam O do odbioru, wg mnie to zbędne. No i R1 też sie przydaje (pressing drugiego zawodinka).

no tak ale wtedy stoisz daleko od zawodnika to poprostu wbiegasz w niegi i pilke sam odbiore czy jak? czesto ciezko tak jest trafic w goscia zeby cie nie przeszedl. druga sprawa czesto jest tak ze ledwo dostane pilke i juz mam goscia za plecami wsadza mi noge i odbiera pilke nie wiem jak oni to robia ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej sobie radzić z przeciwnikami którzy grają bardzo pasywnie w obronie i z ciasnymi liniami pomocy i obrony? To chyba najtrudniejszy rodzaj przeciwnika jakiego spotkałem. No jeszcze ludzie którzy czytają moją grę to też zapora nie do przejścia.\

Co do boskiego tricku z zakładaniem kont to konsola ma limit także uważaj. Chyba 64.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do boskiego tricku z zakładaniem kont to konsola ma limit także uważaj. Chyba 64.

On to robił na jednym koncie PSN. Po prostu tworzył team, sprzedawał karty, kasował team i tak w kółko.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najlepiej sobie radzić z przeciwnikami którzy grają bardzo pasywnie w obronie i z ciasnymi liniami pomocy i obrony? To chyba najtrudniejszy rodzaj przeciwnika jakiego spotkałem. No jeszcze ludzie którzy czytają moją grę to też zapora nie do przejścia.\

Zależy od przeciwnika, każdy ma jakiś słaby punkt. Trzeba opanować wszystkie sposoby zdobywania bramek tzn. jeżeli nie wychodzi z akcji, to zawsze można spróbować z rzutu wolnego, rożnego, jakiś strzał z dystansu etc.

Jak buduję drużynę, to obowiązkowo mam przynajmniej 1 dobrego strzelca rzutów wolnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam same porażki. Chyba wyjdę z siebie. Tak słabo to mi jeszcze nie szło. Staty jak zwykle na moją korzyść, ale srzelam ciagle po słupkach ,albo w bramkarza. Pech na maxxxa. Tak się wkurwiłem, że szok. Zastanawiam się nad wymianą fify na nba 2k12 ,bo nie wy3mam z nerwów do tzw. FARTUCHÓW. Rozumiem kilka meczów przegrać. Normalne wkoñcu to piłka , ale kilkanaście ,bo koleś farci. Ahhh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam same porażki. Chyba wyjdę z siebie. Tak słabo to mi jeszcze nie szło. Staty jak zwykle na moją korzyść, ale srzelam ciagle po słupkach ,albo w bramkarza. Pech na maxxxa. Tak się wkurwiłem, że szok. Zastanawiam się nad wymianą fify na nba 2k12 ,bo nie wy3mam z nerwów do tzw. FARTUCHÓW. Rozumiem kilka meczów przegrać. Normalne wkoñcu to piłka , ale kilkanaście ,bo koleś farci. Ahhh...

Ktoś kiedyś gdzieś powiedział, że fart to skill ;-)

PS. Wczoraj też tak miałem. Bywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 4 dni wychodzi uncharted 3 oszustwo drake więc będzie można odstawić ta fife pełną bugów i wrócić pełen optymizmu hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze przez komókę sorry za post w poscie heh

Od kilku dni mam same porażki. Chyba wyjdę z siebie. Tak słabo to mi jeszcze nie szło. Staty jak zwykle na moją korzyść, ale srzelam ciagle po słupkach ,albo w bramkarza. Pech na maxxxa. Tak się wkurwiłem, że szok. Zastanawiam się nad wymianą fify na nba 2k12 ,bo nie wy3mam z nerwów do tzw. FARTUCHÓW. Rozumiem kilka meczów przegrać. Normalne wkoñcu to piłka , ale kilkanaście ,bo koleś farci. Ahhh... Większość graczy ustawia dodatkowo 2 pomocników defensywnych ,strzałkami formację przesuwa na maxxxa do tyłu i nie idzie grać. Wogóle nie można się przebić. W życiu realnym większość drużyn właśnie tak gra z Barcą. Przez to nie ma fanu z gry.

Dobrze mówisz tylko ogólne staty po meczu powiedzą kto lepiej grał. Ja mam kilkanaście strzałów dwa razy więcej od przeciwnika,większość setek i lipa. Można się wkurwić

Ktoś kiedyś gdzieś powiedział, że fart to skill ;-)

PS. Wczoraj też tak miałem. Bywa.

Ja mam do przejścia dwa dodatki Gta, więc chyba odstawie na chwilę Fife

za 4 dni wychodzi uncharted 3 oszustwo drake więc będzie można odstawić ta fife pełną bugów i wrócić pełen optymizmu hehe

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Rozumiem kilka meczów przegrać. Normalne wkoñcu to piłka , ale kilkanaście ,bo koleś farci. Ahhh..."

O boże ^ ^.Ale masz problemy.Masakra...

"bo koleś farci".zastanawiałeś się kiedyś czy to po prostu Ty nie potrafisz zdobywać bramek,a nie On farci.Przecież to ty strzelasz i nie jego wina że trafiasz w słupek lub w bramarza...No i jak już to nie "koleś farci",tylko gracze "farcą" (chyba tak to się odmienia)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle itak nie potrafie zrozumiec jak odbierac te pieprzone piłki. uzywac w koncu tego nowego "wysuwania" nogi, dusic X zeby podbiegac do przeciwnika czy nie? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od przeciwnika, każdy ma jakiś słaby punkt. Trzeba opanować wszystkie sposoby zdobywania bramek tzn. jeżeli nie wychodzi z akcji, to zawsze można spróbować z rzutu wolnego, rożnego, jakiś strzał z dystansu etc.

Jak buduję drużynę, to obowiązkowo mam przynajmniej 1 dobrego strzelca rzutów wolnych.

Tylko, że ja niestety jakoś nie umiem strzelać wolnych i nie chce mi to wychodzić. Wciskam analoga do przodu a i tak nie ma odpowiedniej paraboli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja niestety jakoś nie umiem strzelać wolnych i nie chce mi to wychodzić. Wciskam analoga do przodu a i tak nie ma odpowiedniej paraboli

Trzeba to wyczuć. Najlepiej obejrzeć jakieś tutoriale na youtubie. Akurat ten sposób strzału na "spadającego liścia" też mi nie wychodzi. Zawsze strzelam podkręconą obok muru.

Ogólnie wolne strzela się bardzo podobnie do tych ze starych PESów (3, 4, 5, 6), więc jak ktoś pogrywał w te gry, to nie powinien mieć problemu.

Zaraz znajde jakiś dobry poradnik na youtube i wstawie.

www.youtube.com/watch?v=TMVXXhAI72U

to się nada.

Edytowane przez lipek90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, czy u was tez tak jest ze kiedy gracie na 2 osoby na 1 konsoli gra dziala wolniej niz normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co narzekają, na tych farciarzy ( czasami tez mi sie tak zdarza) krotki filmik

Popieram, odkąd zacząłem wyciągać wnioski z porażek i przede wszystkim doceniać to, że można się czegoś nauczyć grając jedynie z lepszych przeciwnikiem moja gra się poprawiła i już tak się nie wkurzam na tę grę i nie szukam wymówek. Polecam innym takie podejście.

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wam też nie działają sezony pojedynków? Pisze , żebym zmienił NU lub drużynę z mniej gwiazdek :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM W UT

87 HIGUAIN ST 4-3-2-1 (Jest to najlepsza czarna karta z higuainem)

89 IKER CASILLAS GK 4-3-2-1

84 BENZEMA ST 4-3-2-1

84 KAKA CAM 4-3-2-1

86 OZIL CAM 4-3-2-1

84 DI MARIA RW 4-3-2-1

85 RAMOS RB 4-3-2-1

82 MARCELO LB 4-3-2-1

86 XABI ALONSO CM 4-3-2-1

JAK WIDAĆ JEST TO NIEMAL PEŁEN SKŁAD R.MADRID

CENY BARDZO DOBRE : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam :(

Mam ogromną prośbę! Niech mi ktoś napisze krok po kroku w jaki sposób odbierać piłkę w fifie 12. Pytanie po prostu straszne! Po prostu masakra. mam fife 12 od tygodnia i po prostu nic mi nie idzie. Gram online za kazdym razem przegrywam, z komputerem przegrywam. jestem zalamany. o straconych nerwach przy tej grze nie wspomne. wczesniej grajac w fife 11 gralem na poziomie legendarnym i wygrywalem. teraz na amatorze moze sie uda czasami ale to tylko czasami fuksem wygrac.

wybieram pilkarza ktory ma podbiec odebrac pilke, trzymam caly czas X i gdy jest juz blisko naciskam KWADRAT zeby odebrac pilke i nic. nigdy nie da rady. tylko czasem przypadkiem odbiore. wszyscy przeciwnicy z kazdej druzyny sa ode mnie szybsi. obojetnie czy gram Man UTD, REALEM czy BARCĄ. (zeby nie bylo przycisk od sprintu mam wcisniety). Prosze pomozcie mi bo jestem tak zniechecony do tej gry ze to koniec. ogladam tutoriale na youtoubie, szukam czegos w google i nic nie moge znalesc zeby sobie pomoc. bede wdzieczny za wytłumaczenie w prosty sposob co robie zle i jak to wy robicie.

BŁAGAM!!BŁAGAM!! powiedzcie mi jak ci ludzie na necei tak latwo odbieraja pilke?! ja za ch*** nie moge ie tego naucyzc w ataku nie mam zadnych problemow, ale w obronie robia mnie jak chca na zakos i juz lece. nie wiem uzywam tego kwadratu jak odbioru ale czesto nie moge trafic w zawodnika. Przeciwnicy raz ze jakims niewiadomym cudem znajduja sie zaraz obok mnie to jeszcze w kazdym ulozeniu zawodnika odbieraja mi pilke tak ze maja ja przy nodze a nie ze im oddskakuje. Blagam pomozcie mi bo jzu poprostu mam ochote rozwalic pade o podloge jak jada goscia caly mecz a trace takei glupie bramki.

tego sie nie da wytłumaczyć...do odbioru pilki używam X,O,R1,L2...trzeba poprostu wyczuć kiedy czego uzyć...proste jak ch.uj po wiagrze...dla mnie o wiele lepiej się broni niż w 11...ćwiczcie...powodzenia...i nie jestem jakimś maniakiem...gram sobie spokojnie w 5 lidze czasami awansując do 4 :)

bez kitu żałosna jest ta odsłona fify za każdym razem jak zmieniam zawodnika to on w momencie zmiany staje i tak za każdym razem tracę jednego obroncę który nie wie co się dzieje.. ten taktical defending to chyba ze starymi przy obiedzie wymyślili. jak ta fifa idzie do przodu to ja jestem święty jak dobrze pójdzie to może za 25 lat dorównają PES 5 i 6 : )

tak żałosna że cały czas tutaj piszesz :) oj dziecko,dziecko...

Od kilku dni mam same porażki. Chyba wyjdę z siebie. Tak słabo to mi jeszcze nie szło. Staty jak zwykle na moją korzyść, ale srzelam ciagle po słupkach ,albo w bramkarza. Pech na maxxxa. Tak się wkurwiłem, że szok. Zastanawiam się nad wymianą fify na nba 2k12 ,bo nie wy3mam z nerwów do tzw. FARTUCHÓW. Rozumiem kilka meczów przegrać. Normalne wkoñcu to piłka , ale kilkanaście ,bo koleś farci. Ahhh...

ten post mnie rozłożył calkowicie...dać Ci chusteczke ? zastanawiam sie nad wymianą Fify bo przegrałem pare meczy...jeszcze bezszczelnie dziecko napisze że fartem...haha...dobry jesteś chłopaku...ja przegrałem ponad 20 meczy z rzędu !!! i spadłem z 5 do 9 ligi...nie robiłem z tego tragedi...grałem dalej i awansowałem do 4...dzieci,mniej komputerów i internetu...książki poczytajcie.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

isaac1906

Nie pisz do każdego dziecko bo założę się synuś że jeszcze jesteś dwoma nogami w gimnazjum, internetowy napinaczu homo : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Jeszcze nie kupiłem sobie fify 12 ale mam taki zamiar i z tym sie wiąże moje pytanie. otóż

mam amerykanskie konto na ktorym gram i jesli kupie fife w polsce to on line pass zapewne nie zadziala na amerykanskim koncie (mialem tak jak wpisywalem kod z killzona 3 na excl. content na us nie dzialal) i czy jak on line passa uaktywnie na polskim koncie na tej samej konsoli, to czy bede mogl grac na amerykanskim koncie?? czy bede musial sie przerzucic na to polskie konto? pytam sie bo na tamtym koncie gralem kiedy nie bylo jeszcze zadnych on line passow itp. wiec smialo mozna bylo grac na koncie amerykanskim, a tak to bym musial wbijac trofiki od nowa, a nie usmiecha mi sie po raz kolejny oskalpowac sobie czubka glowy, zeby zaliczyc sanktuarium na crushing w uncharted 1 :)

Z góry dzieki za odpowiedz, pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×