Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

czy jak on line passa uaktywnie na polskim koncie na tej samej konsoli, to czy bede mogl grac na amerykanskim koncie??

W FIFA11 online pass był przypisany tylko do jednego konta i nie można było grać online na innym koncie na tej samej konsoli. Nie sądzę żeby coś zmienili w tej edycji Fify, więc niestety raczej nie będziesz mógł tak grać.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W FIFA11 online pass był przypisany tylko do jednego konta i nie można było grać online na innym koncie na tej samej konsoli. Nie sądzę żeby coś zmienili w tej edycji Fify, więc niestety raczej nie będziesz mógł tak grać.

Jak chcesz komus doradzac to upewnij sie czy masz racje.

Ja mam swoje konto, brat ma swoje, do tego mam konta na rozne kraje i na kazdym moge grac zarowno w 12 jak i 11. W MMA tez mialem zagraniczne konta, ktore dzialaly.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz komus doradzac to upewnij sie czy masz racje.

Ja mam swoje konto, brat ma swoje, do tego mam konta na rozne kraje i na kazdym moge grac zarowno w 12 jak i 11. W MMA tez mialem zagraniczne konta, ktore dzialaly.

Ja w 11 mogłem grać online tylko na tym koncie na którym wpisałem online passa.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To albo ja jestem szczesciarzem, albo ty mialem pecha ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem Fife12, zamowiona na Allegro. Problem w tym, ze Okladka jest po czesku, i widnieje napis, ze gra ma czeski dubbing. Nie chce jej rozpakowywac, zeby pozniej ten czop nie uznal mi reklamacji, wiec chcialbym sie dowiedziec, czy mozna sciagnac w tej wersji calkowite spolszczenie gry.

Nawet jesli tak, to i tak pewnie bede pisal do tego czopa, zeby gre mi wymienil na polska, bo za taka placilem.

Jestem tak wk****** ze chyba zaraz wyrzuce ten komputer przez okno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny zapierdalacz się trafił, naprawdę nie wiem jak oni robią taki pressing ale wystarczy to umieć i się wygrywa, koleś w ogóle grać nie umiał ale jak nie jestem w stanie zrobić akcji bo cały czas przy zawodniku mam 2-3 rywali którzy zapierdalają 2x szybciej niż moi, nie męczą się i jeszcze atakują na pełnej k... a sędzia tego nie gwiżdze to się nie da wygrać. L2+r1 nie dają takiego pressingu, nie wiem co Ci goście naciskają ale z tym się nie da wygrać, obrona podczas selectu była dużo gorsza niż to co oni robią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 11 mogłem grać online tylko na tym koncie na którym wpisałem online passa.

W 11 grałem na dwóch kontach. Z jednego online pass'a.

Oba konta PL, więc się nie odzywam bo być może (wątpliwe) jest tu jakaś różnica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem Fife12, zamowiona na Allegro. Problem w tym, ze Okladka jest po czesku, i widnieje napis, ze gra ma czeski dubbing. Nie chce jej rozpakowywac, zeby pozniej ten czop nie uznal mi reklamacji, wiec chcialbym sie dowiedziec, czy mozna sciagnac w tej wersji calkowite spolszczenie gry.

Nawet jesli tak, to i tak pewnie bede pisal do tego czopa, zeby gre mi wymienil na polska, bo za taka placilem.

Jestem tak wk****** ze chyba zaraz wyrzuce ten komputer przez okno.

otwieraj smialo, w grze masz polski jezyk, mam identyczna wersje 11, kolesie tak dumaja na allegro bo poprostu te z zagranicznymi okladkami chodza taniej :) gdzies kupione w czechach. 100% pewnosc

mam jeszcze 3 mecze do zagrania i brakuje 5pkt do 2 ligi :) jade jutro na pelnej z rana :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem w 5 lidze i na 2 mecze wygrałem 2 po 4:1 :). Najbardziej cieszy mnie fakt, iż rozwaliłem jakiegoś amicarza 4:1! Tylko Wisła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu żałosna jest ta odsłona fify za każdym razem jak zmieniam zawodnika to on w momencie zmiany staje i tak za każdym razem tracę jednego obroncę który nie wie co się dzieje..

w ustawieniach sterowania, ustawiasz czy Twój zawodnik ma biec jeszcze chwilę w tym kierunku, w którym biegł przed zmianą czy ma stanąć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach sterowania, ustawiasz czy Twój zawodnik ma biec jeszcze chwilę w tym kierunku, w którym biegł przed zmianą czy ma stanąć..

O, nie wiedziałem. Gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, nie wiedziałem. Gdzie?

w ustawieniach pada, tam gdzie przestawiasz na ręczny/asysty, sprawdź ustawienia dot. zmiany zawidnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach pada, tam gdzie przestawiasz na ręczny/asysty, sprawdź ustawienia dot. zmiany zawidnika

dziekówa nie miałem pojęcia że można takie coś zmienić. Jeszcze jedno można zmienić w UT wykonawce rzutów wolnych rożnych karnych itp? bo jak zmienie przed meczem to w nastepnym znowu jest domyślnie. wiesz coś może o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy zdarzyła mi się kompletna głupota w tej grze. Biegnę sam na sam i mijam bramkarza i ten zderza się ze mną ciałem, wytrąca mnie z równowagi i nie mam szans dojść do wypuszczonej piłki która zostaje tylko dobić na pustą bramkę. I to nie jest karny? Dopracowali by to. Czasami wystarczy kogoś smyrnąć w polu, a tutaj czyściutko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach pada, tam gdzie przestawiasz na ręczny/asysty, sprawdź ustawienia dot. zmiany zawidnika

Z tym ustawieniem też nie ma co przesadzać, lepiej dać "częściowe". No chyba, że chcemy oglądać jak nasz zawodnik jest robiony na tzw. "gdzie lecisz pastuchu".

PS. Da się w UT grać only manual? W Sezonach gram tylko ręcznie i nie mam zamiaru się pingpongować w UT. Hm?

Edytowane przez jimmyyy8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Da się w UT grać only manual? W Sezonach gram tylko ręcznie i nie mam zamiaru się pingpongować w UT. Hm?

Nie. W Ultimate Team każdy gra z każdym nie ważne czy ten gra z asystami czy nie... Nie ma możliwości obejścia tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 12, tak jak jej poprzedniczki, śmiało może stawać do boju o miano najbardziej wkur*iającej gry roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOLEDZY POMOCY !!!

Napiszcie mi czy jesli ustawie w grze na sterowanie ręczne to rozgrywka automatycznie spowalnia ??? bo ja juz tego nie ogarniam jak gram i wybieram sterowanie klasycznie wszystko jest ok natomiat gdy zmieniam pare rzeczy na ręczne rozgrywka strasznie spowalnia.... z czym to moze byc zwiazane dodam ze szybkosc gry jest na normalnym . Tak grałem wczesniej i bylo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem mam demko fifki 12 i niewiem czy w demie niema trikow w powietrzu typu dookola swiata czy ja poprostu cos zle robie. na arenie mam rooneya moze ktos inny musi byc. robie tak wciskam i przyrtrzymoje L2 pozniej naciskam caly czas R1 no to podbija ale nic prawym analogiem sie nieda zrobic pomozcie z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem mam demko fifki 12 i niewiem czy w demie niema trikow w powietrzu typu dookola swiata czy ja poprostu cos zle robie. na arenie mam rooneya moze ktos inny musi byc. robie tak wciskam i przyrtrzymoje L2 pozniej naciskam caly czas R1 no to podbija ale nic prawym analogiem sie nieda zrobic pomozcie z gory dzieki :)

DEMO - WERSJA DEMONSTRACYJNA

W pelnej wersji masz juz wszystko w demie wszsytkiego nie udostepnili nic z tym nie zrobisz jedyne co zakupic pelna wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rooney ma słabego skilla jeśli chodzi o tricki.

mam taki problem mam demko fifki 12 i niewiem czy w demie niema trikow w powietrzu typu dookola swiata czy ja poprostu cos zle robie. na arenie mam rooneya moze ktos inny musi byc. robie tak wciskam i przyrtrzymoje L2 pozniej naciskam caly czas R1 no to podbija ale nic prawym analogiem sie nieda zrobic pomozcie z gory dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 złota paczki i david silva z team of the week warty ponad 430k, w lotka zaczne napierdalać bez kitu :D jak coś to silve mam na sprzedaż !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×