Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Co się dostaje za zwycięstwo z drużyną tygodnia?+też prosiłbym o jakieś podpowiedzi do zarabiania kasy w FUT bo wnerwia mnie fakt ze tak długo musze zbierać kase by mieć złotą paczke i jeszcze w niej jakieś cieniasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na mój gust to teraz ciężko jest zarobić... Na początku kogo bym nie kupił to zarobek był w ciągu godziny. Teraz 10 raz wystawiam takich piłkarzy jak malouda, arshavin czy wilshere i dupa nikt ich nie kupuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz na początek skład słaby.Grasz mecze i dostajesz za to wirtualne pieniądze.Potem kupujesz sobie co raz lepszych piłkarzy,stadion,trenerów,menedżera itp.I tak powoli rozwijasz drużynę.

Mam pytania do niektórych tu osób.

Co robicie że macie tyle pieniędzy?Ktoś tutaj chce za ponad 800k kupić Krysie Ronaldo.Skąd tyle pieniędzy?Kupujecie paczki za prawdziwą kase?

I co zrobić żeby zarabiać za mecz więcej?Bo obecnie za przegrany sromotnie mecz dostaje jakieś 500 monet.Za wysoką wygraną jakieś 800.Takie są moje "zarobki".Jak je zwiększyć??Bo mnie nie stać na np. Walcotta a tutaj widzę ludzie setki tysięcy mają na koncie.

fifa mnie kosztowala cena plyty (189 zł) + 230 zł kart psn by kupowac paczki za wirtualne pieniadze. Duzoo ale warto bylo platyna siedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa mnie kosztowala cena plyty (189 zł) + 230 zł kart psn by kupowac paczki za wirtualne pieniadze. Duzoo ale warto bylo platyna siedzi:)

A teraz możesz sprzedać skład i monety na allegro i się zwróci:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa mnie kosztowala cena plyty (189 zł) + 230 zł kart psn by kupowac paczki za wirtualne pieniadze. Duzoo ale warto bylo platyna siedzi:)

Nieźle jesteś potrzepany albo bogaty jak kupowałeś paczki za pieniądze.. Przecież platyna to tylko wirtualny pucharek, a FIFA to tylko gra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie jak strzelać raboną ??

Z góry dzięki za odpowiedz .

Jeszcze jedno pytanie ... Jak strzelać z rzutów wolnych ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie jak strzelać raboną ??

Z góry dzięki za odpowiedz .

Jeszcze jedno pytanie ... Jak strzelać z rzutów wolnych ??

Wystarczyla sekunda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostajesz na początek skład słaby.Grasz mecze i dostajesz za to wirtualne pieniądze.Potem kupujesz sobie co raz lepszych piłkarzy,stadion,trenerów,menedżera itp.I tak powoli rozwijasz drużynę.

Mam pytania do niektórych tu osób.

Co robicie że macie tyle pieniędzy?Ktoś tutaj chce za ponad 800k kupić Krysie Ronaldo.Skąd tyle pieniędzy?Kupujecie paczki za prawdziwą kase?

I co zrobić żeby zarabiać za mecz więcej?Bo obecnie za przegrany sromotnie mecz dostaje jakieś 500 monet.Za wysoką wygraną jakieś 800.Takie są moje "zarobki".Jak je zwiększyć??Bo mnie nie stać na np. Walcotta a tutaj widzę ludzie setki tysięcy mają na koncie.

[/musisz mieć farta może kupiłem jedna kartę psn 'też po to żeby sprawdzić że naprawdę jest możliwe dostać kod już po 5 sekundach' tak czy siak paczki kupowałem za coinsy w fifie no i w końcu trafiło się 'Silva z team of the week sprzedany za 450k' do tego a cole za 30, ozil ribery i kilku innych. Skład sprzedany całkowicie z zyskiem 100k i kupiony pod lepsza formację 433 czyli formację pod CR7 choć nadal go nie kupiłem bo czekam na okazje. Tak czy siak musisz mieć szczęście ja kupiłem już jakieś 100 paczek i opłaciło się. granie meczy też się opłaca np 10 wygranych meczy i już masz marcelo na lwewj obronie : ) kombinuj! a tak na obronie taktical defending nadal mnie wkurwia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś odpowiedzieć na problem mojego ziomka:

- otóż odkąd EA przeniosło wszystkie konta do Origin, kumpel nie może grać po sieci, bo wyskakuje mu jakaś kontrola rodzicielska do zaakceptowania przez rodzica..

Dziwne bo on ma w logowaniu podane 1985r date urodzenia, a tym bardziej dziwne iż do czasu tych przenosin grał na siei bez problemów.

- gdy wysyła linka aktywacyjny do tej niby kontroli nie dostaje meila aktywacyjnego już 4 dzień... czy wie ktoś co jest grane??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy dostaniemy nowe paczki?

Ja już swoje dostałem.Sprawdż przez stronę albo konsolę.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem jak wyjde z UT i chce pograć normalnie w H2H to kasują mi się formacje. Jest to w cholere frustrujące, bo stworzenie formacji to czas przynajmniej 5min straconych na przesuwanie i ustawianie strzałek. Miał ktoś podobny problem i czy jest do tego rozwiązanie? Chyba jeszcze nie było aż tak zbugowanej fify...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem grać teraz karierę i też są fajne opcje, gram Legią i scout mi właśnie znalazł typa z potencjałem 70-95, ciekawe czy będzie messi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam na szybkości ramosa, reyesa ,wilshera i gotze, ceny w chuj niskie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie głównie gram w FUT, ale zaczyna mnie trochę wkurzać to, że nic nie trafiam w paczkach. Jestem w 8 lidze, ale ilekroć włączam sezon pojedynków odnoszę wrażenie jakby Ci zawodnicy byli ociężali, wolni i słabi technicznie. Gram powiedźmy Bayernem, Borussia czy Porto. Dodam, że w FUT mam samych szybkich murzynów typu Sow, Ramires, Fanni. Bardzo ciężko mi się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie głównie gram w FUT, ale zaczyna mnie trochę wkurzać to, że nic nie trafiam w paczkach. Jestem w 8 lidze, ale ilekroć włączam sezon pojedynków odnoszę wrażenie jakby Ci zawodnicy byli ociężali, wolni i słabi technicznie. Gram powiedźmy Bayernem, Borussia czy Porto. Dodam, że w FUT mam samych szybkich murzynów typu Sow, Ramires, Fanni. Bardzo ciężko mi się gra.

No bo w sezonie pojedynków twoi gracze nie są już tak dopakowani jak w FUT stąd ta różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio zauważyłem jedną mega wkurzającą rzecz. Nie mogę przełączać zawodników. Mam oczywiście na manualne ustawione zmiany, ale guzik daje, mogę sobię naciskać L1 5000000x albo machac prawą gałką po 3004030 kółeczek i nic, czasem zmienia, ale oczywiście nie tego co chce, tylko goscia który nie ma szans dojsc do pilki, albo typa ktory jest po drugiej stronie pola karnego, i lata sobie tak dla funu chyba. Ma ktoś podobnie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio zauważyłem jedną mega wkurzającą rzecz. Nie mogę przełączać zawodników. Mam oczywiście na manualne ustawione zmiany, ale guzik daje, mogę sobię naciskać L1 5000000x albo machac prawą gałką po 3004030 kółeczek i nic, czasem zmienia, ale oczywiście nie tego co chce, tylko goscia który nie ma szans dojsc do pilki, albo typa ktory jest po drugiej stronie pola karnego, i lata sobie tak dla funu chyba. Ma ktoś podobnie?

deko te zmienianie dziwne jest, czasami nacisne szybko 2xL1 albo 3xL1 i dopiero mi zmieni, bo jak powoli bede naciskal to nic z tego - tylko na zawodnikow w poblizu pilki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie awansowałem do czwartej ligi. Muszę powiedzieć że dużo ciężej było w lidze 7mej i 8mej... Trochę dziwne bo im wyżej tym powinno byc ciężej...

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagra ktoś jeden mecz towarzyski online i jeden w FUT? Bo chciałbym zaliczyć te dwa trofea!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślicie że za jaką kasę można by było opylić '1 400 000' może 1,5 miliona coinsów ' jak uważacie ile pln można za to wołać?

Edytowane przez dejfson
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×