Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś chętny na sparing? Gram na manualu, ale wolałbym zagrać z kimś trochę słabszym bo na full manualu gram dopiero od kilku dni. Mój nick: Oscil89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Butcher a czasem nie starales sie "dublowac" zawodnikw w cudowny sposobob? albo cos w ten desen podajac login i haslo??

A macie panowie jakies patenty na wymuszanie rzutów wolnych??? :pardon:

...vs cpu oczywiście :rolleyes:

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Chciałbym zapytać Was w większej osobie o to jak zhierarchizowaliście byście od najmocniejszego do najsłabszego tych środkowych obrońców: Carvalho, Albiol, Perea i Godin Bo nie wiem na który duet postawić No i jeszcze druga sprawa otóż czy są gdzieś spisane atrybuty najbardziej przydatne na daną pozycję ?

Edytowane przez messinho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Chciałbym zapytać Was w większej osobie o to jak zhierarchizowaliście byście od najmocniejszego do najsłabszego tych środkowych obrońców: Carvalho, Albiol, Perea i Godin Bo nie wiem na który duet postawić No i jeszcze druga sprawa otóż czy są gdzieś spisane atrybuty najbardziej przydatne na daną pozycję ?

Z tej czwórki postawiłbym na Perea (bardzo szybki jak na obrońcę i przede wszystkim tani) i Carvalho.Jeżeli postawisz na drużynę z ligi hiszpańskiej to dozbieraj na Pepe/Pique.Z doświadczenia wiem,że duet obrońców szybki i "skała" (wolniejszy,ale z lepszymi statystykami defensywnymi) świetnie się sprawdza.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za porady :) Póki co zmontowałem taki składzik. Jakieś inne wskazówki ? Można w nim coś jeszcze ulepszyć dysponując niezbyt wielkimi funduszami ? Około 10k monet póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napastnik um. 86 szuka aktywnego klubu :) w sezonach rekord 1 liga

psn id DonBilson gdzie zamiast L jest duze i :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby kogoś interesowało kupno 1 000 000k w UT piszcie pw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi napisać do czego służy online pass? Bo mam ofertę wymiany PESa 12 na Fifę 12, ale Fifa ma wykorzystany pass online i nie wiem czy mi się opłaca wymieniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez online passa nie będziesz mógł grać przez sieć. Jest możliwość dokupienia online passa. Ale nie wiem jaki to koszt.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli facet perfidnie robi mnie w trąbę bo napisał mi na gametrade, że bez online passa można grać przez neta. Dzięki za szybką odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam problem ktory chce rozwiazac otoz gdy gram w sezony dochodzac do 3 ligi gra sie buguje totalnie dodaje mi osoby ktorym nie zalicza spalonych, gdy kopia obok bramki nagle maja karnego lub gola, takze daje mi nagle druzyny przeciwne najlepsze gdy ja gram slabszymi ktore maja po 3-4,5 gwiazdek, przez to nie moge wejsc do kolejnej ligi i nerwica mnie lapie bo juz 4 raz tak sie dzieje, chetnie zagram z kims mecz towarzyski i FUT by zrobic trofea a potem mozemy grac dalej :) psnid FreakyRusher (tekst pisany z ps3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wiem że te pytanie powinienem zadać w temacie ''co wybrać'' ale jako że tu są gracze fify to mam do was pytanie. Chcę kupić fife żeby grać częściej we dwóch graczy niż samemu i tak którą cześć wybrać fife 11 czy dopłacić i brac 12 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wiem że te pytanie powinienem zadać w temacie ''co wybrać'' ale jako że tu są gracze fify to mam do was pytanie. Chcę kupić fife żeby grać częściej we dwóch graczy niż samemu i tak którą cześć wybrać fife 11 czy dopłacić i brac 12 ?

Zdecydowanie 12, bardziej realistyczna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten glitch doprowadza mnie do szału. Każda drużyna online ma skład Barcy (mówię o mojej). Nieważne czy słabiak, dobry czy co tam, skład Barcy i tak jest. Trzeba restartować grę, ale i tak zaraz jest to samo. Co to jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupic angielska fife 12, orientujecie sie czy sa w niej polskie opcje i polski jezyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chce kupic angielska fife 12, orientujecie sie czy sa w niej polskie opcje i polski jezyk?

Tak jest wszystko, polskie menu, polski komentator :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym FUT, jak zbudować dobry skład? od czego zależy ile monet dostaniemy? jak poradzić sobie z szybko kończącymi się kontraktami?. Gdy na początku mamy samych brązowych zawodników to jakich kupować złotych czy srebrnych? paczki czy osobno na aukcjach?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem o co chodzi w tym FUT, jak zbudować dobry skład? od czego zależy ile monet dostaniemy? jak poradzić sobie z szybko kończącymi się kontraktami?. Gdy na początku mamy samych brązowych zawodników to jakich kupować złotych czy srebrnych? paczki czy osobno na aukcjach?

Poprostu po malutku musisz isc do przodu. Graj w turniejach bo mozna zgarniac nagrody za wygrane. Ja na poczatku gralem skladem z ligi francuskiej bo tam murzyny sa szybkie i silne oraz stosunkowo tanie. Co jakis czas tez nei zaszkodzi otworzyc paczki. Kontrakty kupujesz i mozesz pykac dalej tymi samymi kartami. Warto wprowadzic rotacje w zespole zeby ograniczyc mozliwosc zlapania kontuzji. Zeby zdobyc pieniadze mozesz pobawic sie tez w handel np kontraktami. Skupujesz jakis kontrakty ktore dopiero weszly na rynek np. zlote za 200 250 bo sa takie okazje ale szybko znikaja i sprzedajesz po 300 350.

Ogólnie po jakims czasie gry powinienes osiagnac cos takiego :D o to mój składzik. Zbieram teraz na lepszy atak ale i tak Lukaku jest niesamowity nie do przepchnęcia oraz Jones i Klose (każda centra głowka gol). Bardzo dobrze spisuje sie również na lewym skrzydle zmiennik Johnsona czyli Etherington jest szybki, ma bardzo dobry balans ciala i mocno stoi na nogach oraz turbo skuteczny strzał a jest stosunkowo tani i niedoceniany. Ładuje bramy z 30m :D

http://www.ea.com/pl...f#cXOzoLHibcsKJ

Edytowane przez rpdudi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się zalogować na serwery EA? Bo ja próbuję i nie mogę za bardzo. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo - nie da się połączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jak widać jest to moj pierwszy post, wiec prosze o wyrozumiałosc :thumbsup:

Obiecałem sobie ze zanim zaczne zadawac pytania przeczytam wszystko co juz zostało napisane żeby niepotrzebnie nie spamowac. Jest jednak tego tyle ze czasowo nie wyrabiam, jestem dopiero na 160 str, a czytam robiac sobie przerwy w grze :smile:

Pytanie dotyczy UT, a konkretnie:

- zauważyłem ze ci sami zawodnicy na aukcjach maja przypisane różne ustawienia. czy jezeli mam zawodnika na ktorym mi zalezy ale nie pasuje mu moje ustawienie (gram 4-1-2-1-2-) czy lepiej bedzie kupic nowa karte z tym samym zawodnikiem i ustawieniem ktore bedzie odpowiadac mojemu czy jest to nieistotne?

zauważyłem ze ci sami zawodnicy na aukcjach z ustawieniem 4-1-2-1-2 sa duzo drożsi o innych.

-druga sprawa dotyczy trenerow. czy trzeba ich jakos specjalnie ustawiac, tak jak np mamy ustawionego menadżera czy wystarczy ze siedza sobie w klubie?

w grze nie widze żadnej takiej mozliwosci, ale nie zauważyłem tez zeby mi rosły statystyki np. bramkarza, a mam 3 trenerow bramkarzy <_<

Bede wdzieczny za odp., puki co cofam sie na 160str, na razie forum bardzo mi pomoglo w ogarnieciu gry :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ponawiam pytanie... Czy ktoś nie gra już w UT11 i mógłby oddać jakieś karty? Bo ja niestety 12 jeszcze nie mam... A w 11 nie da rady już stworzyć najlepszego zespołu... Proszę o odp tutaj bądź na pw. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×