Skocz do zawartości
KopaczK

FIFA 12

Rekomendowane odpowiedzi

jesli chodzi o ustawienia to czemu nie ? pare razy sie zmienialy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy te mecze gracie, że po 500 monet dostajecie? Z mnożnikiem DNF za poziomie 1.25 wyciągam 800-900 za spotkanie. Jak gram z jakimś leszczem, to dochodzi nawet do 1000+.

Jak chcecie zarabiać, to zróbcie sobie bronzowy/srebrny squad, a nie pakujecie się w goldy, a potem płacz, bo na kontrakty trzeba wydać 3/4 zarobionych pieniędzy.

Mi spokojnie starcza na wszystkie kontrakty + dziennie otwieram sobie 1-2 srebrne jumbo paczki za 7,5k each.

Mam już dwa składy, dobrze mim się nimi gra. Teraz największa frajdę sprawia mi wlaśnie otwieranie paczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy te mecze gracie, że po 500 monet dostajecie? Z mnożnikiem DNF za poziomie 1.25 wyciągam 800-900 za spotkanie. Jak gram z jakimś leszczem, to dochodzi nawet do 1000+.

Jak chcecie zarabiać, to zróbcie sobie bronzowy/srebrny squad, a nie pakujecie się w goldy, a potem płacz, bo na kontrakty trzeba wydać 3/4 zarobionych pieniędzy.

Mi spokojnie starcza na wszystkie kontrakty + dziennie otwieram sobie 1-2 srebrne jumbo paczki za 7,5k each.

Mam już dwa składy, dobrze mim się nimi gra. Teraz największa frajdę sprawia mi wlaśnie otwieranie paczek.

Ja osobiście wolę pograć sobbie jakimiś zawodnikami krórymi sam znam a myślę, że z brązowych i srebrnych nie ma takich za dużo, a ci których znam kosztują po pare tysiecy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wy te mecze gracie, że po 500 monet dostajecie? Z mnożnikiem DNF za poziomie 1.25 wyciągam 800-900 za spotkanie. Jak gram z jakimś leszczem, to dochodzi nawet do 1000+.

Jak chcecie zarabiać, to zróbcie sobie bronzowy/srebrny squad, a nie pakujecie się w goldy, a potem płacz, bo na kontrakty trzeba wydać 3/4 zarobionych pieniędzy.

Mi spokojnie starcza na wszystkie kontrakty + dziennie otwieram sobie 1-2 srebrne jumbo paczki za 7,5k each.

Mam już dwa składy, dobrze mim się nimi gra. Teraz największa frajdę sprawia mi wlaśnie otwieranie paczek.

Hmm ja gram składem brązowym od początku i najwyższy mój zarobek to 700 monet :pinch: a tak to dostaje pomiędzy 500-600 nie wiem w czym tkwi myk :banana: ale więcej nie dostaje , co prawda zarobiłem jednym składem 26k ale połowe już wydałem na złotych graczy i mam zamiar podwoić wydane monety :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja gram składem brązowym od początku i najwyższy mój zarobek to 700 monet :pinch: a tak to dostaje pomiędzy 500-600 nie wiem w czym tkwi myk

DNF 1.25 czy niższy? Jak uciekasz/tracisz połączenie z własnej winy, to spada do 1.00. Stąd pewnie te 150-200 monet mniej za spotkanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jakakolwiek możliwość zagrania w UT z ludźmi na ustawieniach manualnych? Wiem, że takiej opcji stricte nie ma, ale czy da się jakoś umownie zgadać? Jakieś pokoje meczowe, coś w tym stylu? Strasznie podoba mi się ten tryb, ale nie umiem grać na asystach. Granie manualem vs ludzie z asystami też mija się z celem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dodać kolegę co gra na manualu do znajomych i sobie z nim zagrać mecz towarzyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos prowadzi albo zna strone do turniejow/lige w fife cos ala ASL ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój DNF wynosi ok. 0,6 i tylko ze 2 razy mnie wywaliło, a także nigdy nie wyszedłem z meczu, więc na jakiej zasadzie to zalicza ... Co do grania brązowymi zawodnikami jaki to ma sens? Chyba dobrze jest grać zawodnikami typu Sanchez, Benzema itp. i granie przez sieć, a gdy chciałbym grać brąz kontra goldy na sieci to chyba bez sensu nieprawdaż ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Gralem sobie dzisiaj meczyk i tu nagle w 76min moj bramkarz fauluje napastnika i dostaje czerwona kartke ale co to??? nie schodzi z boiska tylko dalej stoi na bramce wraz ze swoim zmiennikiem i oboje bronia karnego (ale i tak nie dali rady hehe). I do konca meczu stali sobie we dwoch na bramce, czyzby jakas zmiana w przepisach??? Mial ktos kiedys cos podobnego???

http://www.ea.com/pl/football/wideo/ugc/117400895

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś lubi przegrywać ( :) ) w meczach 1v1 to zapraszam do sezonów towarzyskich :biggrin:

pisać na psn -> id: azazelek

Edytowane przez azazelek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

orientuje się ktoś czy jest możliwość rozpocząć karierę menadżera z nowymi składami (tymi po aktualizacji po zimowym oknie transferowym)? bo za każdym razem wyskakuje komunikat, po wyborze poziomu trudności, stadionu itp. że składy zostają przywrócone i z powrotem są stare składy i ustawienia (np. Manchester bez Scholes'a tudzież Chelsea bez Cahill'a)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój DNF wynosi ok. 0,6 i tylko ze 2 razy mnie wywaliło, a także nigdy nie wyszedłem z meczu, więc na jakiej zasadzie to zalicza ... Co do grania brązowymi zawodnikami jaki to ma sens? Chyba dobrze jest grać zawodnikami typu Sanchez, Benzema itp. i granie przez sieć, a gdy chciałbym grać brąz kontra goldy na sieci to chyba bez sensu nieprawdaż ?

Tak, a gruszki rosną na wierzbie...

DNF rośnie do 1.25. Za każdy rozegrany mecz dostajesz 0.2. Za wyjście - 0,25. W tej chwili masz praktycznie dwa razy mniejszy mnożnik monet, więc nie dziwne, że zgarniasz prawie 2x mniej za jeden mecz.

A granie brązowymi zawodnikami ma taki "sens", że podobnie jak w sezonie, przeciwnik dobierany jest gwiazdkami. Brązowymi nie zagrasz przeciw złotym, a ich kontrakty są o wiele tańsze = oszczędzasz więcej monet.

Zresztą dobry brązowy/srebrny squad, jest w stanie poradzić sobie z większością złotych o czym niestety większość ludzi nie wie, lub nie chce wierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba z tymi dziecmi co kupuja za kase sklad, srebrny ok ale brazowy nie ma szans ze zlotem jak ktos ogarnia te gre ;) ja tez dostaje po 600 monet za mecz a mam x1.25, kiedys bywalo ze dostawalem ponad 1k ale to juz daaawno temu

a no i ci gracze srebrni ktorymi ogrywasz ogarniety zloty sklad - kosztuja wiecej od dobrej zlotej druzyny ;-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest mozliwosc skasowania wszystkich gwiazdek i ligi abym zaczal od nowa? Oczywiscie bez usuniecia konta i przegrywania wszystkich spotkan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba z tymi dziecmi co kupuja za kase sklad, srebrny ok ale brazowy nie ma szans ze zlotem jak ktos ogarnia te gre ;) ja tez dostaje po 600 monet za mecz a mam x1.25, kiedys bywalo ze dostawalem ponad 1k ale to juz daaawno temu

a no i ci gracze srebrni ktorymi ogrywasz ogarniety zloty sklad - kosztuja wiecej od dobrej zlotej druzyny ;-)

Masz złoty skład? Możemy zagrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje, czy twórcy znowu wprowadzili jakieś delikatne zmiany w samej rozgrywce? Gra mi się zupełnie inaczej, jakby teraz zawodnik z piłką miał więcej przestrzeni a moi obrońcy wydają się jeszcze głupsi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DNF 1.25 czy niższy? Jak uciekasz/tracisz połączenie z własnej winy, to spada do 1.00. Stąd pewnie te 150-200 monet mniej za spotkanie.

1.25 ale i tak więcej niż 700 monet nie dostaje... już całkiem zgłupiałem bo nie wiem od czego to wszystko jest uzależnione

Edytowane przez CroppQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

servery ut chyba umarly bo nie moge nic rozegrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.25 ale i tak więcej niż 700 monet nie dostaje... już całkiem zgłupiałem bo nie wiem od czego to wszystko jest uzależnione

Grasz turnieje czy zwykłe online?

Jest kilka mnożników, które mają znaczenie przy końcowej liczbie monet.. Grając każdy mecz masz mnożnik DNF (max 1.25) i mnożnik za dane spotkanie. Zwykły mecz online to 1.25 (lub 1.00. nie pamiętam dokładnie). Grając turnieje ten mnożnik w początkowej fazie wynosi bodajże 0,5, potem 0,75. Dopiero w finale 1.00/1.25.

Dlatego ja gram tylko i wyłącznie zwykłe mecze online. Turniejów nie tykam, chyba że jest jakaś ciekawa nagroda.

Dużo zależy też od wyniku. Jeżeli jest jakiś zacięty mecz i wygram np. 2-1, a przeciwnik miał większe posiadanie, zawodnika meczu i więcej strzałów, to zgarnę około 650-700 monet.

Zazwyczaj strzelam 4-5 bramek i wtedy wychodzi około 900-950 monet za mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja cały czas grałem turnieje może to jest powód :) Teraz trochę pogram zwykłe mecze i zobacze jak będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko jasne, bo ja gram tylko turnieje ;) za final dostaje okolo 3,5k kiedy nagroda jest 2,5 wiec wychodzi 1k za finalowy mecz - to juz wszystko sie by zgadzalo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×