Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Też tak miałem ostatnio ale pomogło zresetowanie internetu czyli zresetowanie routera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie czy ktos tez ma taki problem jak ja .. Bo mi ostatnio czesto sie to zdarza : Gdy chce wejsc w gry online zeby sobie pograc online trwa dlugo laczenia z uslugami a potem wyskakuje mi taki blad : Serwer gry Call of Duty : Modern Warfare 3 jest obecnie niedostepny. Sprobuj ponownie pozniej lub wejdz na strone: http://www.callofduty.com/mw3/status, aby uzyskac informacje.

wiecie co jest grane ?? za odpowiedz z gory dzieki

Mam to samo. Poradziłeś sobie z tym problemem. Mi nawet reset nie pomaga. Kupiłem grę w dniu premiery pograłem parę razy (łączenie był bez problemu) i odłożyłem, przed wczoraj pomyślałem sobie a czemu nie... i próbowałem odpalić. Ściągną mi się jakiś patch, zainstalował i było po grze. Konsola już się nie połączyła z serwerami MW3. Dziś nawet podczas próby łączenia zawiesza się. Też tak macie??? może to przez tego patch-a ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo, nie ma. Wymiany ognia 1 vs 1 trwają sekundę. Tak jak napisałem, liczy się odrobina refleksu i to czy komuś przylagowało choć na ułamek sekundy. No właśnie może lag compensation dalej zbyt mocno pomaga ludziom ze słabszym netem?

Święte słowa.

Wymiana ognia 1vs1 trwa 1 sekundę. Jak masz małpi refleks to wygrywasz 80% 1v1 nic więcej się praktycznie nie liczy , poza tym jak znasz mapkę to kampujesz.

Skill to miałeś np w quake jak wybijałeś gościa w powietrze strzelając rakietnicą wprost pod jego nogi a nast w powietrzu gdy nie mogl zrobic uniku poprawiałeś z railguna :) ...a moze to też nie był skill tylko małpia zręcznośc? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Poradziłeś sobie z tym problemem. Mi nawet reset nie pomaga. Kupiłem grę w dniu premiery pograłem parę razy (łączenie był bez problemu) i odłożyłem, przed wczoraj pomyślałem sobie a czemu nie... i próbowałem odpalić. Ściągną mi się jakiś patch, zainstalował i było po grze. Konsola już się nie połączyła z serwerami MW3. Dziś nawet podczas próby łączenia zawiesza się. Też tak macie??? może to przez tego patch-a ??

no mi pomogl reset routera ale juz od wczoraj mam normalnie teraz wyszla nowa aktualizacja moze to juz naprawili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ratunku...

Zakupilem na Allegro MW3 na PS3, i okazalo sie ze to jest wersja po niemiecku :( - sprzedawca nie umiescil tej informacji na aukcji.

Pytanie moje do Was jest takie - czy da sie podmienic wersje jezykowa na angielska w jakis sposob, bo niemieckiego kompletnie nie ogarniam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem darmową wersję elite. Założyłem klan- ale czy można odblokować lvl (Głównie chodzi mi o uzbieranie xp do 10lv- "tag clan") tylko w określone dni, gdy są mecze czy w dowolnej chwili też można odpalić jakiś mecz/misje i nazbierać pkt?

PS- np. teraz w piątek jest hc dmd (elite->pkt do klanu). Jak można później przystąpićdo tego meczu? Z funkcjii elite czy za pomocą już multi mw3?

Będe wdzięczny za pomoc.

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem darmową wersję elite. Założyłem klan- ale czy można odblokować lvl (Głównie chodzi mi o uzbieranie xp do 10lv- "tag clan") tylko w określone dni, gdy są mecze czy w dowolnej chwili też można odpalić jakiś mecz/misje i nazbierać pkt?

PS- np. teraz w piątek jest hc dmd (elite->pkt do klanu). Jak można później przystąpićdo tego meczu? Z funkcjii elite czy za pomocą już multi mw3?

Będe wdzięczny za pomoc.

kamil7f1.png

Jeżeli masz wykupione Elite to możesz nabijać lvl podczas tych zawodów ale samemu to długo to potrwa zanim dobijesz do 10,bez wykupionego nic nie zdziałasz.Do tej pory można było się zapisywać również z poziomu PC ale od niedawna tylko na konsoli (przynajmniej u mnie w klanie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo słuchajcie mam problem gram sobie z kuzynem na podzielonym ekranie w survival (przetrwanie) i dobijamy do 12 szturmu czy jak to sie tam nazywa sie napotykamy sie na wielu ludzi helikopter i 2 KOLOSÓW czy sa na nich jakieś łatwe sposoby żeby nie trzeba było sie z nimi męczyć za bardzo ?? bo zawsze przez nich sie zatrzymujemy :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzucasz granat błyskowy i napierdzielasz ile nabojów w magazynku ;D Jeszcze predatorkiem mozesz ich zdjac albo normalnie sie meczyc granatami...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Dzis niechcacy dalem jakiejs osobie bana. Wyciszalem wszystkich i tak niechcacy sie kliknelo.

Moje pytanie jest takie: Czy grozi mi ban za to ze ta osobe zglosilem i czy tej osobie grozi ban?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie martw się. Czasami hackerów (np. w MW2) raportowało się bo 10 razy i nic nie działali. Więc sie nie przejmuj, nie dostaniesz bana ;) A tamtą osobe co najwyżej sprawdzą ale naprawdę wątpie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z MW 3, mianowicie cały czas mam lagi w operacjach specjalnych, jedynie jak ja jestem hostem nie mam, ale za to towarzysz je ma ;/. Nie wiem o co może chodzić zwałszcza że multi śmiga aż miło. Proszę o pomoc, gdyż nie moge przejść na weteranie z lagami :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Niedługo wymieniam kompa i chciałbym zakupić MW 3, ale zastanawiam się, jak jest z frekwencją online? Bo na konsoli lobby wyszukuje mi max w 20 sekund. Wiem, że to forum konsolowe, ale na żadnym innym tego typu nie siedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak zdobyc tytuł na ktorym mozna cos napisac?

Np. Faze Clan ma napisane Can't Faze Me :)

Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :P

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Niedługo wymieniam kompa i chciałbym zakupić MW 3, ale zastanawiam się, jak jest z frekwencją online? Bo na konsoli lobby wyszukuje mi max w 20 sekund. Wiem, że to forum konsolowe, ale na żadnym innym tego typu nie siedzę.

Nie polecam.

Z takim brakiem kultury ze strony graczy nie spotkałem się nigdy w życiu.

Pomijając zagranicznych, bo oni to tylko max "stfu", "bitch" albo "noob" napiszą, ale jak już się zetknie 4 polaków na jednym serwie to istny armagedon.

Pomijam wrzuty typu "ty pedale", ale przynajmniej matke i rodzine by w spokoju mogli zostawić ...

Miałem tygodniową przerwę, ale po sobotniej grze nie wiem czy kiedykolwiek to włączę.

I zapomniałem o hakerach, WH i noobach co latają z wyrzutniami no i akimbo, kochany PP90M1 + MP7 ...

To moja subiektywna opinia, więc proszę jej nie krytykować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wie ktos moze jak zdobyc tytuł na ktorym mozna cos napisac?

Np. Faze Clan ma napisane Can't Faze Me :)

Mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi :P

Pozdro

Wpierw musisz wykupic elite a potem zapracowac na 10 lvl w operacjach klanowych,bądz wstapić do klanu,ale wtedy koles zarządzający klanem ustawia opis dla wszystkich z ekipy.

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z takim brakiem kultury ze strony graczy nie spotkałem się nigdy w życiu.

Z Polakami w lobby gram bardzo często i jeszcze ani razu nie trafiłem na taką chamotę. Natomiast różne osobiste pojazdy zdarzają się.... w każdej grze multi. Różne epitety już częściej słyszę grając w Uncharted 3 niż w CoD. Poza tym od czegoś jest mute. Ot, przewrażliwiony jesteś i tyle, na chamów trafisz wszędzie, zwłaszcza w tytułach które męczą setki tysięcy osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dranz, dzięki za opinię, ale mnie nie o to chodziło. Poza tym na PS3 w co drugiej grupie Polaków słyszę "ku.wa ja pie.dole, ty h.ju je.any". Zwłaszcza wśród "brytyjskich" Polaków.

Sęk w tym, że jednak łatwiej mi się gra na myszce i klawiaturze i temu chciałem się przerzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×