Skocz do zawartości
Night_Wasp

Modern Warfare 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dość sporo grałem w multi i muszę przyznać, że bardzo mi się podoba

Szczególnie przypasował mi tryb ze zbieraniem nieśmiertelników. Idealne proporcje pomiędzy graniem indywidualnym a zespołowym.

Ciekawą nowością są perki drużynowe. Mapki fajne, wielopoziomowe i "przechodnie". Trudno się schować i kampić do każde pomieszczenie ma co najmniej 2 wejścia.

Ze strony technicznej też wszystko gra. Lagów nie zauważyłem, jak u kogoś występują to tylko wyłącznie z winy neta a nie samej gry.

W końcu porządnie działa migracja hosta. W większości przypadków dobrze działa matchmaking, wiele meczy rozstrzyga się o 1-5 fragów

Podobają mi się bronie, jest wiele rzeczy do odblokowania. Na razie najbardziej przypasowała mi Type 95.

Już żałuję, że na ostatniej promocji kupiłem tylko 1 map-pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma znak wywoławczy to niektorzy maja pod swoim lv 4 kropki takie cos jak o, niektorzy maja je wypelnione emblematami itp wiecie co to i jak to zdobyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać w inne CoDy :P Każda "kropka" przeznaczona jest na odznakę Twojego prestiżu (lub aktualnego levelu, jeśli nie odblokowałeś żadnego prestiżu) z pozostałych gier - MW, WaW, MW2 i BO.

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pablos może kiedyś zagramy razem ? :D aktualnie jakoś strasznie dobrze gra mi się...USASEM na razie staty 15:10 ale dopiero się uczę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na misje specjalne , na zrobienie 48 gwiazdek + powbijać po 15 fal na wszystkich mapach .

Tylko proszę osoby z HS .

Sorry że tu o tym piszę ale nie znalazłem innego tematu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Polecam stronę www.turnieje-konsole.com Odbywają się u

nas turnieje(ps3, xbox360) takie jak:

CALL OF DUTY: MW3 (5 vs 5 -drużynowo) PS3

Łączna pula nagród: 855 zł

oraz nagrody rzeczowe

KONIEC ZAPISÓW: 10.08

CALL OF DUTY: BLACK OPS (5 vs 5 - ) na PS3

Łączna pula nagród: 855 zł

oraz nagrody rzeczowe

KONIEC ZAPISÓW: 10.08

Od września startują nowe turnieje:

PS3:

Fifa 12

Pes 12

Top Spin 4

CDD Mw3 (deatchmatch)

COD Black Ops(deatchmatch)

battlefield 3

Xbox360:

Fifa 12

Pes 12

Nasz portal włącza opcję polecenia przyjaciół.

Za każdego znajomego, który zagra w dwóch płatnych turniejach,

polecający dostaje 5 zł.

UWAGA! Polecający musi mieć konto na naszym portalu.

Znajomy przy rejestracji do portalu w polu "Polecający" musi

wpisać nazwę użytkownika, który wysłał to polecenie.

Nie ma żadnego limitu poleceń.

Pieniądze przelewane są z konta bankowego(WBK) lub z paypal.

Jest także możliwość zapisania się do następnego turnieju,

odejmując te 5zł.

Polecam, www.turnieje-konsole.com

Jeśli masz jakieś pytania w sprawie portalu/zapisu proszę o

kontakt GG:10431716

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem Kolekcję 2, ściągnąłem 2 razy, instalowanie odbyło sie raz automatycznie, a raz instalowałem z pęcherzyków i nie mam dostępu do map z kolekcji 2. Po włączeniu trybu online cały czas wita mnie czerwony napis że nie mam dostępu do map z Kolekcji 2. Co robić? Oczywiście kod BLES zgodny.

Edytowane przez mack

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demolka lub dominacja czy też likw.potwierdzona ale najlepiej jak jest podwójny exp :)

Aha i jeszcze jak na expa to proponuję strefę zrzutu

Edytowane przez Hubcio-com
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miło wrócić na stare śmieci, ale jest jeden problem - Terminal ma niesamowicie spieprzone spawn pointy. Gorsze niż w oryginale i gorsze niż na innej, dowolnej mapie z MW3. Grałem na Terminalu jakieś 5 razy wczoraj i za każdym razem ginąłem średnio pięć razy, bo na plecach wyskakiwała mi cała przeciwna drużyna - kilka razy ktoś wręcz materializował się dwa metry przede mną, ale wtedy to akurat na moją korzyść :P

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś terminal nie przypadł mi do gustu na zainfekowanym jest fajny bo da się wejść na samolot :D ale jak na multi to jakoś tak no nie wiem nie podoba mi się zbyt dużo camperstwa itd :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi terminal się bardzo spodobał. Zawsze wolałem te nieco większe mapy. Z camperstwem też się póki co nie spotkałem. Na innych planszach jest ono częściej spotykane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno pojawila się KU*****a kolejna aktualizacja i zmusza mnie do pobrania z PSS darmową aplikacje patrze na pudelko jaki mam numer bles sciągam odpowiedni dodatek bo chyba jest z 7 różnych wgrywa się i dupa nie moge grać multi macie tak samo??

wchodze znowu w multiplayer i znowu pojawia sie okienko czy ściągnać dodatek wtf przecierz już ściągnelem ocb...

Edytowane przez Dabrusdan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dzisiaj sobie zdałem sprawę z tego, że terminal to chyba najlepsza mapa do trybu przetrwanie. Można nieźle pokampić w samolocie. Przy jednym wejściu postawić np. działko i osłaniać tylko dwa pozostałe. Inne mapy są zbyt otwarte, a ta jest w sam raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, poszukuje kogos do zrobienia wszystkich misji specjalnych na weteranie.

jak ktos chętny to pisać na PSN: DZIBSTER93

mam mikrofon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem grę na urodziny i jest to drugi Call jaki gram na ps3 (mam konsolke od roku) i trzeci w ogóle (wcześniej "trójeczka" na czarnulce). Mimo, że jestem samotnym graczem (gram bez neta) do dziś świetnie bawię się w ten tytuł (teraz akurat chwilowa przerwa, pożyczyłem koledze). Przeszedłem singla na poziomie doświadczonym i teraz próbuję na najwyższym. To co bardzo podoba mi się w trzeciej odsłonie Mw3 to tryb misje specjalne i przetrwanie, na których gram wraz z bratem przy jednej konsoli (o offlinie już nie wspomnę). Call of Duty: MW 3 trzyma graczy nawet samotnych nie co dłużej przed konsolą niż inne standardowe fps-y na rynku. Czyli daje nie co więcej od swoich konkurentów.

P.S z bratem doszliśmy do co najmniej 20 fal na prawie każdej mapie, została nam ostatnia. A w misjach specjalnych jesteśmy w połowie (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×