Skocz do zawartości
Patricko

F1 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Wyrazy wdzięczności :) wszystko super opisane.

Tylko ja mam problem z Expertem z tym trofikiem:) chodzi mi konkretnie o sam wyścig, wybrałem wariant drugi, a więc mam ustawionego Experta, ale w trakcie zmieniam i pomagam sobie asystami, mimo to obrywam, ponieważ nie można ( chyba) zmienić inteligencji przeciwników no i wykręcają czasy super a ja zajmuję miejsca w okolicach 8-11.

Czy jest jakiś sposób na tę zSztuczną Inteligencję:) czy jednak musze jeździć optymalnie i zacząć wygrywać?

Jeszcze raz dzięki za opis trofików, kawał porządnej roboty:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakim torze jedziesz. Na niektórych, np. Catalunya, AI jest zbugowane i jedzie jak szalone.

Nie masz szans na PP, a wyścig wygrać bardzo ciężko. Jedyna metoda to przepychanie się, rozwalanie innych, spychanie, itd.

Ja po prostu rozwaliłem się i odpuściłem ten wyścig, bo szkoda czasu.

Ale jak nie wyrabiasz na większości GP, to musisz podciągnąć trochę formę. Do Experta musisz mieć opanowany bolid w 100% oraz znać tory jeszcze bardziej niż bolid :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i takiej odpowiedzi się bałem:)

ale dzięki Patricko czyli biorę się za nukę jazdy.... atu jeszcze obrona pracy....w pracy kupa pracy....:)

jeszce raz dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję osoby do zrobiena 50lvl online. Jeżeli ktoś jeszcze chce to zrobić to pisać na PSN: Smiechu12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

smiechu chętnie pomogę... sam mam 31 level

mój PSN: radekc1975

teraz jeżdżę od 18-21

ale od niedzieli będę miał więcej czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z trofeum "Szuper", w tej chwili mam 42 PP a mimio to nie chce mi tophy wpaść :( Miał ktoś podobny problem? Lub ktoś wie co zrobić?

Z góry dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj opis tego pucharku w moim poradniku wyżej... Wszystko tam jest opisane co do joty.

Przez ten czas co pisałeś postać spokojnie mogłeś ogarnąć ten poradnik i wiedziałbyś co i jak.

No, ale lepiej napisać posta i czekać aż ktoś poda Ci odpowiedź na talerzu prosto pod nos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale musisz wygrać z PP 41 razy, samo wygranie PP nie daje pucharka

Patricko rzeczywiście wykonał kawal dobrej roboty opisując bardzo dokładnie każdy pucharek, ale można grzecznie odpowiedzieć koledze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pogrywasz w online? mam 32 poziom i chętni pojeżdżę do 50:)

mój nick PSN: radekc1975

czekamy na F1 2011:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko mam pytanie - czytając Twoje tłumaczenie pucharków, skorzystałem z ustawień bolidów. Pytanie czy te ustawienia mogę załadować sobie podczas gier w online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko mam pytanie - czytając Twoje tłumaczenie pucharków, skorzystałem z ustawień bolidów. Pytanie czy te ustawienia mogę załadować sobie podczas gier w online?

Tak, zapisane ustawienia bolidów możesz używać w offline i online.

Ustawienia zapisują się do danego toru.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...

Jeśli przedłuże umowę z np. McLaren`em na nowy sezon, to czy zapiszą sie wyszystkie ulepszenia bolidu ze starego sezonu?

Z góry dzieki za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie...

Jeśli przedłuże umowę z np. McLaren`em na nowy sezon, to czy zapiszą sie wyszystkie ulepszenia bolidu ze starego sezonu?

Z góry dzieki za odpowiedz.

Nie, w rzeczywistości też nie przechodzą ustawienia bolidu z jednego sezonu na drugi.

Jedziesz od nowa i tyle. Masz jedynie możliwość wyboru ścieżki rozwoju bolidu, czy ma być agresywna czy nie, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×