Skocz do zawartości
pablos_83

Band Hero Super Bundle

Rekomendowane odpowiedzi

Realizm...no jak to w zabawce... jakiś tam jest ale odbiega od rzeczywistości o kilometry. jedyne czego się nauczysz, to trochę rytmiki i koordynacji :P

Hmn, testowałem mój zestaw band hero przez jakieś 30-40min ... ale w zasadzie nadal nie wiem jak do tego wszystkiego mikro używać, bo raz mi się włączyło samo śpiewanie....a jak raz chciałem perke+gitare + mikro ...to nie mogłem mikro "zaakceptować" ...może to trzeba padem wtedy czy coś....

I zauważyłem, że są problemy, jak perkusję i gitare przypiszę do slotów 5-7

niby gierka prosta, ale troche brakuje polskiej instrukcji ;) przy podłączeniu mikrofonu musisz mieć aktywny pad, z którego sterujesz mikrofonem. Ale mikrofon mnie zawiódł, myślałem, że bede się mógł drzeć jak na karaoke, a to nabija punkty w zasadzie na podstawie natężenia głosu... Gitary nie testowałem, jest mi najdalsza, natomiast perkusja - fajnie się prezentuje, ale pierwsze co, to trzeba zapamiętać który gar którym kolorem jest oznaczony, ustawić odpowiednią wysokość i nieco potrenować ;) Zobaczymy, co z tego będzie...

Acha! Zestaw kupiłem za 289 zł, nówkę z gwarancją, Band Hero...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i sorry, że odkopuje taki temat ale ...

... nabrała mnie chęć do kupienia zestawu instrumentów z GH i zdecydowałęm się na BH bo ten zestaw jest najtańszy, lecz z tego co patrze nigdzie nie ma zestawu oryginalnego ze sklepu z gwarancją.

Czy ma ktoś jakieś informacje kiedy będzie jakaś kolejna dostawa albo coś tego typu? Lub jeżeli ktoś ma jakiś link do sklepu/aukcji na której można kupić nowy zestaw z gwarancją

Dzięki z góry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowych dostaw już raczej nie będzie.

Około rok temu masowo wyprzedawano zapasy magazynowe, dlatego można było tak tanio kupić ten zestaw.

Od paru miesiecy można tylko czasem natrafić na pojedyncze aukcje z drugiej ręki na allegro .

Lepiej rozejrzyj się za Bundle Warriors of Rock, póki jeszcze jest powszechnie dostępny w przyzwoitej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnią aukcje zestawów z gwarancją widziałem miesiąc temu, dlatego pytam bo sądziłem, że może jeszcze coś będzie.

A co do zestawu WOR to jak dla mnie ten zestaw jest zbyt drogi, najtaniej co znalazłem to 399zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warriors of Rock też jest wyprzedawany? Czy jeszcze przez najbliższy czas będzie można dostać komplet? Kurczę zależy mi na perkusji i drugiej gitarze, ale na dzień dzisiejszy nie mogę jeszcze kupić. Czy wszystkie dobre gry zostają teraz wycofywane? Najpierw Buzz teraz Band Hero. Lipa. Oby pojawiło się coś nowego. Może Rocksmith nie będzie złe, ale wydatek też nie mały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Activision przecież przestał produkować Guitar Hero/Band Hero więc tylko resztki zostają - nie wiadomo, może otworzą ponownie

Rocksmith to na pewno dobra gra - jak ktoś ma elektryczną gitarę to tylko kabel i gra - więc wydatek nie aż taki duży

A co do WOR to chyba jeszcze będzie dało się kupić komplet (mi zależy tylko na perkusji, a samej się nie da kupić...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam pytanie, czy mikrofon z Band Hero będzie współgrał z singsterem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź :D

Właśnie zastanawiam się nad kupnem tego zestawu Band Hero. Będzie to mój pierwszy zestaw z serii plastikowych instrumentów, a potem i tak chciałem singstara kupić więc to rewelacyjna wiadomość:) Ktoś tam wyżej pytał czy można znaleźć jeszcze nowy taki zestaw... Ja znalazłem nowy zestaw Band Hero: Gitara+perkusja+mic za 279,90zł. Chyba się skuszę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem nowy zestaw Band Hero: Gitara+perkusja+mic za 279,90zł. Chyba się skuszę:)

Możesz napisać gdzie go znalazłeś? Może jakiegoś linka wrzucisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś kupiłam od tej osoby

http://allegro.pl/band-hero-ps3-ps2-pc-gra-w-zestawie-fv-gw-i2036751534.html

nie były one NOWE jak NOWE natomiast działały i wyglądały jak NOWE. Mogę potwierdzić , ze w aukcji opis jest wiarygodny więc jak komuś tak zależy na nówce niech się zastanowi nad tym, bo mimo, że używane to raczej niewiele.

Sprzedałam swoją perkusję, a teraz żałuję... a na dzień dzisiejszy nie mogę kupić z jakiś miesiąc muszę poczekać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No na zdjęciu sprzęt wygląda jak nowy. Do sprzedawcy, sądząc po opiniach, też się nie można przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za błyskawiczną odpowiedź :D

Właśnie zastanawiam się nad kupnem tego zestawu Band Hero. Będzie to mój pierwszy zestaw z serii plastikowych instrumentów, a potem i tak chciałem singstara kupić więc to rewelacyjna wiadomość:) Ktoś tam wyżej pytał czy można znaleźć jeszcze nowy taki zestaw... Ja znalazłem nowy zestaw Band Hero: Gitara+perkusja+mic za 279,90zł. Chyba się skuszę:)

Jestem ciekawy gdzie znalazłeś taką ofertę, ostatnio przeszukałem cały internet i nic takiego nie było. Może się podzielisz?

Edytowane przez pytalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś, ale jak byk jest tam napis "Niedostępny"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ejjj teraz faktycznie!!! Ale jak sprawdzałem wcześniej to albo nie było napisu, albo ... jestem ślepy:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ktore czesci guitar hero beda chodzic na band hero?kupilem plyte z aerosmith i lipa nie chodzi...niby gitara ta sama...pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ktore czesci guitar hero beda chodzic na band hero?kupilem plyte z aerosmith i lipa nie chodzi...niby gitara ta sama...pozdrawiam

To chyba lipa z grą. Mam gitarę taką jak w BH i moje GH A działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz z amazona zamowilem guitar hero 5 gdzies na necie znalazlem ,ze powinno dzialac...zobaczymy:)

To chyba lipa z grą. Mam gitarę taką jak w BH i moje GH A działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz z amazona zamowilem guitar hero 5 gdzies na necie znalazlem ,ze powinno dzialac...zobaczymy:)

U mnie GH5 też działa. Gitara z Band Hero działa mi ze wszystkimi częściami GH. A perkusja i mikrofon Ci działa w GH Aerosmith?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj jeszcze sprawdze i dam znac,sprawdzalem tylko gitarke...gitara nie reagowala,podlacze dzisiaj reszte.pozdro

U mnie GH5 też działa. Gitara z Band Hero działa mi ze wszystkimi częściami GH. A perkusja i mikrofon Ci działa w GH Aerosmith?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze, jak już będziesz próbował, po włożeniu odbiornika od gitary do portu USB, przytrzymaj ten czerwony przycisk na odbiorniku tak z 5 sekund. On powinien zadziałać od razu (bez przytrzymywania), ale kto wie, może z tą częścią działa w ten właśnie sposób. Daj znać, jak nie będzie działać to jeszcze coś sprawdzę i dam Ci znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal lipa, wczesniej zapytales mnie czy moge grac na perkusji i uzywac mikrofonu,w gh aero nie mam nawet takiej opcji, gra normalnie sie odpala jest tylko opcja na gitarke,jednak przyciski nie reaguja...w band hero wszystko dziala bez zarzutu...wlasnie zamowilem gh5 z amazona,mam nadzieje ze pojdzie:)gdzies czytalem ze na band hero mozna tylko odpalic gh5 i jakis world tour...

To jeszcze, jak już będziesz próbował, po włożeniu odbiornika od gitary do portu USB, przytrzymaj ten czerwony przycisk na odbiorniku tak z 5 sekund. On powinien zadziałać od razu (bez przytrzymywania), ale kto wie, może z tą częścią działa w ten właśnie sposób. Daj znać, jak nie będzie działać to jeszcze coś sprawdzę i dam Ci znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nadal lipa, wczesniej zapytales mnie czy moge grac na perkusji i uzywac mikrofonu,w gh aero nie mam nawet takiej opcji, gra normalnie sie odpala jest tylko opcja na gitarke,jednak przyciski nie reaguja...w band hero wszystko dziala bez zarzutu...wlasnie zamowilem gh5 z amazona,mam nadzieje ze pojdzie:)gdzies czytalem ze na band hero mozna tylko odpalic gh5 i jakis world tour...

Tu na forum są osoby, które mają zestaw Band Hero i grają np. w GH WoR. Ja mam gitarę taką jak w Band Hero i gram na niej w World Tour, WoR, Metallica, GH5 i kilka Rock Band`ów. Jutro jeszcze raz sprawdzę GH Aerosmith i Ci napiszę czy działa na 100% - teraz już sam nie jestem pewny czy w tą część GH grałem na gitarze z BH czy jakiejś innej???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz tabelę kompatybilności.... i według niej Band hero jest w 100% kompatybilny z Aeorsmith. Więc może to być problem gitary... słabe baterie, zepsuty ten "gadżet usb" do konsoli .... albo masz gitarę przypisaną do innych slotów niż 1-5 .... bo mi jak miałem przypisane 6-7 nie działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×