Skocz do zawartości
JasonX44

Guitar Hero 5

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widziałem nigdzie tematu z multi do GH5 wiec jesli ktos chce pograc w multi to podawajcie swoje psn id //Pamietajcie nie licza sie umiejetnosci tylko fun z wspolnego grania , wiec zapraszam //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jest ktoś chętny na ustawkę trofików?

Posiadam cały zestaw instrumentów.

Interesują mnie praktycznie wszystkie trofea, które można zrobić on-line, w grach:

Guitar Hero 5

Guitar Hero Warriors Of Rock

Guitar Hero Metallica

Band Hero

The Beatles Rock Band

Gram praktycznie cały tydzień, ale najczęściej w godz. 8-15 (sąsiedzi są w pracy i nikt nie zawraca mi d***:biggrin: ).

Chętnych proszę o info, najlepiej na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś jeszcze?

Grasz w inne gry z serii GH?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko Guitar Hero 5

Szkoda. Musisz koniecznie zakupić GH Warriors of Rock – klimat jak w GH 5, ale o wiele więcej utworów (ponad 80, o ile dobrze pamiętam, w samej podstawce) i ciągle gra bardzo dużo ludzi. Serwer GH 5 jest raczej martwy (pewnie sam to zauważyłeś). O GH Metallica nie wspominam, ponieważ gra, jeżeli chodzi o gatunek muzyczny, jest jak dla mnie najlepsza z możliwych.

Ja mam GH Warriors of Rock i Metallica. Jeśli ktoś jest chętny to mógłbym zagrać.

Na czym najlepiej Ci idzie w GH Metallica? Ja generalnie ogarniam hard na obu gitarach. Interesuje mnie zrobienie kilku trofików online i szukam paru osób do pomocy. Chętny?

Gram codziennie na perksuji hard/expert w GH WoR, GH5, BandHero.

W Band Hero i GH 5 mam już Platynę. W GH WoR mam zrobione całe online. Nie dam rady…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś grałem w GH...bardzo fajnie przy tym się czas spędza...i dla mnie najlepsze części to GH3,Metallica i World Tour ( ze względu na Ozzyego :) )...chciałem też kupić warriors of rock ale było za drogie :( Jednak z racji że ja i kumpel świetnie się bawiliśmy grając w GH to mamy zamiar to uhonorować nagrywając niektóre kawałki z GH normalnie :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym najlepiej Ci idzie w GH Metallica? Ja generalnie ogarniam hard na obu gitarach. Interesuje mnie zrobienie kilku trofików online i szukam paru osób do pomocy. Chętny?

Najlepiej mi idzie na Gitarze hard/expert zależnie od utworu. Kiedyś próbowałem wbić parę trofeów, ale po dziesiątkach nieudanych połączeń się poddałem. Multi w tej grze jest strasznie kiepsko wykonane. Może tym razem będzie inaczej :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej mi idzie na Gitarze hard/expert zależnie od utworu. Kiedyś próbowałem wbić parę trofeów, ale po dziesiątkach nieudanych połączeń się poddałem. Multi w tej grze jest strasznie kiepsko wykonane. Może tym razem będzie inaczej :happy:

Na liście znajomych mam chyba ze 3 osoby chętne do trofeów online w GH M. Do jednego trofeum potrzeba 8 osób, ale to też można skompletować.

Ogarniasz Battery na Expert guitar? Gram Battery na hard bass na 98-99%. Jeszcze jedna osoba i trofeum może nam wpaść.

Masz cały zestaw instrumentów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battery to najtrudniejsza piosenka w grze więc jeśli trochę potrenuję to co najwyżej na hard mogę zagrać. Tak mam cały zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battery to najtrudniejsza piosenka w grze więc jeśli trochę potrenuję to co najwyżej na hard mogę zagrać. Tak mam cały zestaw.

Jeżeli jedna osoba będzie grała na expert to potrzeba trzech innych na hard żeby zrobić 1.000.000. No nic, zaczynam ćwiczyć expert bass i szukam perkusisty. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×