Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

odpukac na mojej wersji konsoli podczas grania okolo 6h

nic sie nie zawiesilo nic nie przycielo

gierka lepiej dziala niz gran turismo bo tam widze czesto zwolnienia potezne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowicie panowie ze kupa a nie 10/10 ?:> Grafika brzydka , framerate slaby , bugi , nie dziala online Rzeczywiscie 10/10 . Jak to mawiaja zal.pl . Ide sobie zaraz po swoja kopie zobaczymy czy te oceny rownie sciemnione jak w halo 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli mowicie panowie ze kupa a nie 10/10 ?:> Grafika brzydka , framerate slaby , bugi , nie dziala online Rzeczywiscie 10/10 . Jak to mawiaja zal.pl . Ide sobie zaraz po swoja kopie zobaczymy czy te oceny rownie sciemnione jak w halo 3

Grafa ladna, online juz dziala, framerate spada tylko czasem

Najgorsze sa te freezy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spędziłem swój pierwszy wieczór przy GTA i... miałem problemy z wyjściem z pokoju Romana- a to dlatego, że jakieś licho podkusiło mnie do włączenia tam TV- w paru miejscach uśmiałem się przepotężnie- bardzo miły smaczek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Wczoraj spędziłem swój pierwszy wieczór przy GTA i... miałem problemy z wyjściem z pokoju Romana- a to dlatego, że jakieś licho podkusiło mnie do włączenia tam TV- w paru miejscach uśmiałem się przepotężnie- bardzo miły smaczek:)

Lol dokładnie! Ja siedziałem i cały show Bas Ruttena obejrzałem hahah Bravo dla R* a takich smaczków w grze jest mnóstwo! Pierwszy dzień z GTA minął ekstremalnie szybko i trzeba było iść spać, bo robota :/ Ale z szybkich obserwacji (na razie 10% gry przelazłem):

- dziwki rządzą (lodzik i ruchanko w kabriolecie :D:D)

- peep show! 3 razy TAK Heheh 2 laski naraz = Wet pants u Niko

- jazda samochodem z początku dziwna, a z biegiem czasu kozak. bezapelacyjnie najlepszy w dotychczasowych GTA

- misje! z każdą kolejną mam ochotę na więcej

- randki pierwsza laska zaliczona

- sceneria, miasto, otoczenie - to wszystko wygląda na maksa szczegółowo!

- mini gry.. bilard, kręgle, lotki itp Mistrzostwo świata (w samego bilarda katowałem 2h przy jamajskiej muzie lol)

- krav maga kombosy wypas! I patent z unikami i odbieraniem noża z ręki

- mini misje (taxi, policja) czadzior!

- jazda w taxi jako pasażer fajowa sprawa

- Humor, humor, Humor!

- żarcie hotdogów i hamburgerów, kafejki internetowe, ciuchy itp..

- spacer po pijaku!!!!! rofl i wypadki na chodniku hahaha

- przypadkowe zdarzenia na ulicy, miasto żyje własnym życiem

- jazda metrem

- stacje radiowe i klimatyczna muza

- świetna fizyka i fajowe bronie

- system osłony za przeszkodami

To na + z pierwszych wrażeń po paru h gry, a z minusów..:

- spadki framerate

- praca kamery w niektórych momentach

- brak spadochronów, samolotów i rowerów (w sensie możliwości kierowania pojazdami)

- nie ma, albo nie wiem jak jeździć na rollercoasterach w parku rozrywki

Polecam wszystkim i mimo paru minusów dałbym grze mocne 9 bo nadrabia grywalnością w każdym calu! 10 bym dał, ale.. braku rowerów, spadochronów i samolotów nie podaruję Byle do końca roboty.. i zaczynam dłuuugi weekend z GTA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wie ktos moze jak naprawic do freezowanie?

W ciagu 6 godzin grania az 2 razy mi sie zawiesilo :/

Mam wersje 60gb, zrobilem reinstall ale nadal to samo.

R* ma zamiar wydac jakiegos patcha ktory to naprawi?

Miałem tez dwa freezy raz w online po 5 s drugi raz jak zwiedzałem miasto 60GB kupiona w maju 2007 ale wymieniona na nową w lutym 2008 dziwna sprawa.I jescze takie pytanko czy ktoś może dokładnie powiedzieć o co chodzi z tym social club jak zrobic żeby to współgrało z grą bo ponoć po to jest?? a może sie myle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Grafa ladna, online juz dziala, framerate spada tylko czasem

Najgorsze sa te freezy..

O co dokladnie chodzi z tymi freezami? To znaczy, że obraz się zawiesza, trzeba zrestartowac konsole i zaczynamy gre od ostatniego sejwa? Odpukac jeszcze nie miałem czegos takiego ale gralem dopiero jakies 2 godziny. Tak czy siak mam nadzieje ze pojawi sie wkrotce jakis patch

Co do samej gry...jest zajebista i zadne jączenia tego nie zmienią Grafika jest ladna, framerate okej a klimat bije wszystko co do tej pory widziałem...a nawet nie przeszedłem jednej misji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak trza reseta u mnie konsola aż sie wyłancza i zaczynamy od ostatniego sejwa ale grałem dziś od 7 00 i na szczęscie obyło się bez zwiechy ponaglam pytanie odnośnie SC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O co dokladnie chodzi z tymi freezami? To znaczy, że obraz się zawiesza, trzeba zrestartowac konsole i zaczynamy gre od ostatniego sejwa? Odpukac jeszcze nie miałem czegos takiego ale gralem dopiero jakies 2 godziny. Tak czy siak mam nadzieje ze pojawi sie wkrotce jakis patch

Co do samej gry...jest zajebista i zadne jączenia tego nie zmienią Grafika jest ladna, framerate okej a klimat bije wszystko co do tej pory widziałem...a nawet nie przeszedłem jednej misji

Ja mam na koncie już troche ponat 17 godzin grania i na szczęście odpukać nie miałem żadnego freeza a mam 60GB wersje kupioną w polsce. Tyle że grę z niepolskim oznaczeniem wiekowym. Ciekawe czy coś konkretnie ma na freezy wpływ.

A co do tego że żadnej misji nie przeszedłes to kiepsko bo wiele miejsc odkrywasz dpiero po ich wykonaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, wiem ale grałem dopiero 2 godziny. Prawdziwe granie zaczynam jutro rano keidy to starsi jadą na działke i zostawiają mi wolną chate

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja w dalszym ciągu czekam na pre order a wolne mam już od poniedziałku :/ wiec teraz marnuje czas przez nasza kochana pocztę. no nic oby dziś doszło bo tak to dopiero w piątek dostane (to dopiero pre order )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 13h gry ani razu nie mialem freeza na szczescie ale drobne bugi sie zdazaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja na 13h gry ani razu nie mialem freeza na szczescie ale drobne bugi sie zdazaja

Ja też złapałem buga, chyba, że mnie taksówkarz oszukał - mial mnie zawieźć pijanego na kręgle a pojechałem gdzieś, gdzie do kręlgi miałem jescze spory kawałek piechotą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten watek zrobil sie meeega dlugi!!

zdazylem przez noc przelknac wiekszosc niedorobek i niedoskonalosci graficznych i tylko jedna jedna rzecz mnie wciaz denerwuje - nie dziala (chyba) odwrocone sterowanie (inverse kamera) - to jest jedyny sposob w jaki gram i we wszystkich tytulach odwracam zawsze os Y. tutaj tez wlaczam odwrocenie ale za cholere nei moge skumac co sie zmienia - bo wedlug mnie nic sie nie zmienia... i przez to wciaz kamere odwracam w przeciwna strone kiedy chodze Niko. z prowadzeniem auta jakos jest lepiej i nawet nadazam z kamera na zakretach. ale przy chodzeniu to sie gubie kompletnie.. masakra!!

aaaa. i wkurza mnie jeszcze ze czas tak szybko leci.. z checia bym sie powluczyl po miescie, pojezdzil metrem, pozwiedzal ale co chwila dzwoni ten kutas Roman i ta cnotka niewydymka... mozna ich olewac na razie bez konsekwencji????? bo nie chce mi sie na razie robic misji. wolablbym sie zadomowic w dzielnicy broker!! totalnie przygniotla mnie roznorodnosc rozrywki i ilosc kontentu!! materialy w tv, stacje radiowe i internet!! podziwial ludzi, ktorzy mieli tyle pomyslow na pelne dowcipu artykuly, ogloszenia i reklamy.. reklamy sa niezle.... moja ulubiona marka to jak na razie pisswasser!!

czy wiadomo do czego sluzy net? czy mam w artykulacj szukac jakis subquestow i minimisji?? mozna bedize dla kogos szukac zgubionych rzeczy??? np jakis dziadek zgubil telefon z kompromitujacymi go zdjeciami z nieletnim azjata!! i oferuje $2K.. czy to znaczy, ze mam szukac tego tela, czy to wszystko tylko dla picu jest???????

bardzo pozytywne wrazenie zrobilo na mnie wykorzystanie SIXAXISa do sterowania helikopterem i do utrzymania rownowagi kiedy Niko jest na rauszu!! zajebioza!! do takich wlasnie rzeczy czujniki ruchu powinny byc wykorzystywane jak najczesciej!! to intuicyjne sterowanie i calkiem zabawnie wychodzi w praniu..

ja nie zauwazylem zadnych spadkow animacji. wszystko smiga plynnie. ktos sie dziwil dlaczgo na sdtv nie chodzi plynniej niz w hdtv - proste: czasy kiedy rozdzielczosc miala znaczenie odeszly dawno w niepamiec. od wielu lat renderuje sie 98% elementow + postprocessing na dodatkowym buforze (offscreen rendering) np. z uzyciem pbuffera. format takiego bufora jest taki sam jak textur, czyli z reguly ma rozdzielczosc 2^b. rysuje sie tylko na czesci textury a calosc mozna przeskalowac na dowolnej rodzielczosci framebuffer (ekran). dzieki temu, programisci z reguly renderuja natywnie dla rozdzialki 720p a pozniej tylko skaluja zawartosc ofscreen buffera do rozdzielczosci PAL/NTSC i dorysowywuja elementy HUDa. tak dziala np. R:FoM. przez to skalowanie moze byc nawet minimalnie wolniej na rozdzialce SD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi dzień grania - w sumie już ponad 8 godzin w grze i 20% postępu .

Trafiłem już do kolejnych dzielnic. Są o wiele ładniejsze niż ta początkowo.

Najlepsze co do tej pory zauważyłem to strzelaniny w misjach. System krycia jest świetny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie zdazylo ze nacelowalem na chlopa i przez drzwi fo nozem zabilem xD fajnie bylo gdy trzeba bylo zabic jakiegos chlopa na stacji metra xD on mial uciec samochodem a ja go zabilem jak zbiegal po schodach xD czesto zdazaja sie smieszne sytuacje:D lub wsiadlem do taxowki aby mnie gdzies podwiozl i on zaczal cofac by byl korek i spadl ze skarpy do wody xD i w ostatnim momencie nacisnalem x i mnie przenioslo do celu ciekawe o by bylo jakbym nie przyspieszyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy wiadomo do czego sluzy net?

Wiem tylko tyle, ze przez net mozesz znalezc sobie dziewczyne

Alonso6, jesli dotarłeś już do centrum to powiedz mi jak w tej dzielnicy wyglada sprawa z frameratem? Jest podobnie jak na początku czy ze wzgledu na wieksze budynki, wiekszy ruch, wiecej swiatel animacja troche bardziej sie tnie niz w pozostałych dzielnicach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze was zmartwic - chodz GTA4 zapowiada sie na gre dobra to jednak MGO wessalo mnie bez reszty i choc robie sobie przerwy na GTA to jednak imho MGO>GTA4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musze was zmartwic - chodz GTA4 zapowiada sie na gre dobra to jednak MGO wessalo mnie bez reszty i choc robie sobie przerwy na GTA to jednak imho MGO>GTA4

Ale czemu ma nas to martwic? Mnie to cieszy, ze obok gta IV jest i inny kiler w dodatku exclusiv na naszą czarnulke. Im wiecej dobrych gier tym lepiej. Proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Centrum wygląda naprawdę nieźle. Nie ma problemu ze zwolnieniem wyświetlania grafiki.

Chodzi płynnie. Nie miałem czasu się wpatrywać, bo akurat trwał pościg. Największe wrażenie to widok w nocy naa centrum jadąc mostem, coś naprawdę niesamowitego. Znalazłem się tez na ulicy na której wszystkie budynki były z pomaranczowej cegły, w połączeniu ze słońcem i cieniami z wiaduktu naprawdę genialny widok.

Dla tych co narzekają że gra jest za ciemna, zmiencie kontrast i jasność ale nie w TV bo to nic nie daje, tylko w ustawieniach

gry. Jest to dobrze rozwiązane, bo jest podgląd na aktualny widok z gry, i można przesuwając pasek dostosować obraz.

Z szybkości działania jestem w pełni zadowolony. Ale może u mnie tak jest, bo instalowałem ostatnio YellowDoga i zrobiłem totalne czyszczenie konsoli, a później pełny format.

I zauważyłem, że miało to znaczenie, jak pisałem już wcześniej, dla szybkości działania np. SKATE.Więc z GTA może pomagać.

Ci którzy chcą porównać grafikę Uncharted do GTA mają nierówno pod sufitem delikatnie mówiąc.

To są zupełnie inne gry, po 8 h Uncharted był skończony, a tu dopiero dostałem 2000$ za misje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzieliscie moze gta na Xpudle? chodzi mi o porównanie grafi .Prosze o subiektywna odp.

P.s ponic to prawda ze na ps3 gta smiga w 630 a na X w 720 . co to ma byc;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
widzieliscie moze gta na Xpudle? chodzi mi o poruwnanie grafi .Prosze o subiektywna odp.

P.s ponic to prawda ze na ps3 gta smiga w 630 a na X w 720 . co to qwa ma byc;/

Jezeli sa chetni to moge pstryknac fotke ekranu z obu wersji (aparat mam dobry wiec nie bedzie to jakies rozmazane g...) i zrobic taka fotke pol na pol. Tylko musze od znajomego pozyczyc kopie na X360.

PS. Ale najpierw musze wrocic z pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej , a jak się sprintuje w GTA.

Bo biega się analog+X , a sprinta nie da się chyba zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

gdzie można znaleźć panie do usług ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieczorem na ulicach, w tych gorszych dzielnicach, wystarczy zatrąbić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×