Skocz do zawartości
Emir

Grand Theft Auto IV

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie skończyłem kampanie, i teraz problem, muszę dostarczyć te 30 samochodów, tylko nie wiem skąd mam te questy wziąć. Może ktoś poradzić? Mam do kogoś zadzwonić czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w wiadomościach smsa od Stevie'go. Pewnie zawieruszyła się wśród kilku innych, w tej wiadomości masz informacje dot. 1 auta które masz dla niego dostarczyć, każde kolejne zlecenie również jest wysyłane jako sms.

Edytowane przez Scooby-Doo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto/motor będziesz musiał sam znaleźć, albo z mapą. Po każdym zleceniu musisz iść spać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj włączyłem GTA 4 MultiPlayer. Grało by się dużo przyjemniej gdyby nie te lagi... :/ ogólnie Multi przyjemne całkiem tylko te lagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam PS 3 12 GB i mam pytanie czy wejdzie mi GTA IV???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będziesz miał nic innego, to powinno wejść. Na stronce PSS mi widnieje, że ma 10,3gb, a nie chce mi się teraz konsoli odpalać, żeby sprawdzać instalator. Przy założeniu, że masz rzeczywiste 12gb do dyspozycji, a nie 12gb odjąć xmb odjąć inne pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wejdzie. Jak gra ma 10 gb, to potrzeba 20 gb wolnego miejsca (10 gb instalka + 10 gb miejsca na gre)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka prosta zasada ''musi być 2x więcej miejsca niż chcesz zainstalować''  Będziesz musiał kupić dysk 2,5 cala (do lapków) a tanie one nie są. Sam chciałem kupić 12 gb ale okazało się, że dyski są w cholerę drogie to dopłaciłem do wersji 500gb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala wam w grze indeks  BAWSAQ ? Od trzech pokazuje mi ze jest aktualizacja I nie moge zrobic zadnych inwestycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, ale z racji że jest powiązany z serwerami R* to pada czasem tak samo, jak SocialClub.

 

I chyba pomyliłeś temat, bajdałej ;)

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi 1,25% do 100%, jakieś pomysły? :P Wszystko ogarnięte, a tylko do tych aktywności nie jestem pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No też piszę o czwórce i zrobiłem wszystko... Kilka różnych list analizowałem i utknąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak połączyć się z social clubem w GTA IV? Mam wersje Completed Edition, zalogowałem się do social clubu na PC i nie ma jakby tam tej gry, a chciałbym czasami sprawdzać postępy itp. Jak grałem w Max Payne'a albo RDR to tam na początku gry trzeba było się zalogować, a tutaj nie było widać takiej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak połączyć się z social clubem w GTA IV? Mam wersje Completed Edition, zalogowałem się do social clubu na PC i nie ma jakby tam tej gry, a chciałbym czasami sprawdzać postępy itp. Jak grałem w Max Payne'a albo RDR to tam na początku gry trzeba było się zalogować, a tutaj nie było widać takiej opcji.

Ponawiam pytanie, może w ogóle nie ma takiej opcji żeby połączyć gre z kontem na social club?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, jak połączyć się z social clubem w GTA IV? Mam wersje Completed Edition, zalogowałem się do social clubu na PC i nie ma jakby tam tej gry, a chciałbym czasami sprawdzać postępy itp. Jak grałem w Max Payne'a albo RDR to tam na początku gry trzeba było się zalogować, a tutaj nie było widać takiej opcji.

 

Ponawiam pytanie, może w ogóle nie ma takiej opcji żeby połączyć gre z kontem na social club?

 

Jest taka opcja, tylko "chwilowo" nie działa. Teraz mieli do rozwiązania ważniejsze problemy z GTA V, więc czwórkę odstawili na bok. Kiedy problem zostanie rozwiązany wie tylko Rockstar. Pozostaje Ci sprawdzanie statystyk w grze. Nie ma sensu do nich pisać bo dostaniesz w odpowiedzi to samo co ja dostałem. Zamieszczam poniżej:

 

Adam D, Sep 23 04:01 pm (EDT):

Thank you for contacting R* technical support.

We have received several reports of this happening. We have forwarded this on to the development team for further resolution. Rest assured we are working as quickly as possible to get this resolved.

Please subscribe to the following article if you would like to be updated when we have resolve this.

http://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200357093

Regards,

Adam D

This email was automatically generated based upon keywords in your support request. If this does not apply to you please reply and let us know

Tecumthe, Sep 23 07:32 am (EDT):

Hi, 

I'm registered into the social club as Tecumthe (same username on PSN). I'm playing GTA IV a couple of weeks, multiplayer as well. My account on Social Club is link with my PSN username. When I click on GTA IV game in Social Club site, there is message: 

"Sorry!

You need to link your account...

Please play the game and make sure that your Social Club account is linked to your platform user. More detailed help can be found in the Account Linking section of your profile." 

But I did this a few times. Why this happening? What to do to see all my stats from GTA IV game on Social Club? I'm playing RDR as well and I can see all the stats from RDR in Social Club. The problem is only with GTA IV. Can you help, please? 

Best regards,

Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko jasne, dzięki. Nie jest mi to aż tak potrzebne do szczęścia, ale myślałem, że to jakiś błąd po mojej stronie, że coś nie tak robię, ale na szczęście można sprawdzać statystyki również w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam
mam problem:
1. robiłam trofeum "Manhunt"
zabiłam juz wszystkich most wanted'ów, a trofeum nadal nie ma. Co robić?

Edytowane przez anitkatomadrala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z forum gra jeszcze online w gta IV? gdyby ktoś był chętny do pogrania/porobienia trophy online to wysyłajcie zaproszenia.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. 
Gra ktoś jeszcze w GTA 4 żeby zebrać wszystkie trofea? Szukam kogoś do wyboostowania trofików z multi. Jeśli tak to może ktoś jest chętny na współprace?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×