Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

W GoW III podobno jest trailer Gran Turismo 5, którego jeszcze nie widzieliśmy.

Tutaj można go sobie obejrzeć:

http://www.youtube.com/watch?v=HS7yBvcDPNA

Słaba jakość, ale już widać sporo nowych rzeczy, jak chociażby nocne wyścigi na samym początku filmiku.

O ile dobrze pamiętam jest to chyba jedna z tras "Special Stage", uwielbiam ją po prostu.

Ten rzut z góry na tą autostradę w świetle lamp jest po prostu piękny, już wiem na jakiej trasie będę testował fury.

Teraz tylko czekać aż trailer pojawi się gdzieś w jakości HD, a najlepiej na PSN, ale tam to dawno nic się nie pojawiło odnoście GT5 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wygląda to świetnie xD W końcu bedzie można pojeździć w nocy. A jeszcze jak będzie można ustawić deszcz to już będzie super. Prezentuje się to świetnie. Ale poczekamy na trailer w HD

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc będzie świetna, ale trzeba przyznać, że zniszczenia to będą tylko po to żeby ich nie nie było :D Polyphony też powinno to przyznać, a nie mydlą oczy o zniszczeniach premium, zwykłych, bla, bla, bla... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że NASCAR będzie, ale jednak trochę sceptycznie do tego podchodzę. Żeby dodawanie tej serii do gry miało jakiś sens to powinni odwzorować wszystkie tory z sezonu NASCAR (lub zdecydowaną większość) tak aby można było rozegrać całe mistrzostwa. Na to jednak nie ma co liczyć bo ponad 20 owali na pewno nie będzie. W innym wypadku chwalenie się, że w grze będzie NASCAR, a ścigać będzie się można zaledwie na 2-3 czy nawet 5 torach będzie trochę śmieszne.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noc i deszcz to dla mnie dwie najciekawsze nowinki w Gran Turismo 5. O ile deszcz to jeszcze nie jest pewna sprawa, o tyle jazda w nocy to już chyba pewniak.

W dodatku przy tej grafice to będzie po prostu czysta ekstaza! Do tego sesja fotograficzna i będzie się można delektować smaczkami gry przez dłuuuugi czas ^^

Już o samej jeździe nie piszę, bo tutaj wiadomo, że będzie na najwyższym poziomie. Po Gran Turismo niczego innego spodziewać się nie można :)

EDIT:

Jest i trailer w HD!

http://www.youtube.com/watch?v=54P9jX-ekno

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "hd" wyglada to teraz jeszcze lepiej xD Albo mi sie wydaje albo SLS raz ma zamknięty spojler a raz otwarty <_< może zrobili w końcu otwierany spojler i to mam nadzieję nie tylko w Mercu :thumbsup: Świetnie wygląda jazda w nocy ale o tym się przekonamy dopiero w gameplay-u :tongue: Ciekawy jest jak wyglądać będzie wnętrze podczas jazdy nocnej, podświetlane zegary itp ;]

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W "hd" wyglada to teraz jeszcze lepiej xD Albo mi sie wydaje albo SLS raz ma zamknięty spojler a raz otwarty <_< może zrobili w końcu otwierany spojler i to mam nadzieję nie tylko w Mercu :thumbsup: Świetnie wygląda jazda w nocy ale o tym się przekonamy dopiero w gameplay-u :tongue: Ciekawy jest jak wyglądać będzie wnętrze podczas jazdy nocnej, podświetlane zegary itp ;]

PZDR siroccoxp

Cholera.. robisz smaczek a dania nawet nie ma w menu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@siroccoxp

Otwierany spoiler jest już w Prologue np. w Audi TT ;) Więc co do SLS masz racje i dobrze widzisz :D

Nocka to majstersztyk i mam nadzieję, że każda trasa będzie miała możliwość jazdy w nocy... :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie zauważyłem żeby w TT się spojler otwierał xD Chyba muszę to sprawdzić ... Mimo, że prolog wyszedł dawno co rusz się nowych rzeczy dowiaduje xD hehe

PZDR siroccoxp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała informacja odnośnie daty premiery.

Dzisiaj na targach Game Developers Conference 2010 zostaliśmy zapewnieni, że Gran Turismo 5 ukaże się w roku 2010.

I tyle informacji... Mam tylko nadzieję, że nie mają tutaj na myśli gwiazdki 2010 czy coś w tym rodzaju.

W sumie dla ludzi śledzących temat nic nowego, ale dobre i zapewnienie, że się w końcu doczekamy w tym roku, bo z tą datą wydania to wszystko jest możliwe.

Tutaj źródło:

http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5-will-be-coming-in-2010/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to właśnie okolice świąt Bożego Narodzenia wydają się najbardziej prawdopodobne. Z tą datą premiery strasznie denerwują... Początkowo GT5 miało wyjść już w 2009, potem przesunięto termin na wiosnę 2010... Teraz mówią, że "w tym roku"... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc też na to realnie, to zanim zapowiedzą premierę japońską to tak z 3 miesiące naprzód, no może góra 2 miesiące, także w najlepszym wypadku w. japońska byłaby może koło czerwca.

Ale moim zdaniem w. japońska zostanie zapowiedziana dopiero na E3 w czerwcu i powiedzą, że będzie w okolicach września/października, a wersja EU/US koło gwiazdki.

No chyba, że planują premierę ogólnoświatową, to byłoby jeszcze do zniesienia.

Oby się moje oczekiwania nie sprawdziły, bo naprawdę chciałbym pograć w GT5 dużo wcześniej.

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w lato, jak nie będzie wiele nowych gier to nie będzie też rozbudowanego i starczającego na długi czas GT5. Na gwiazdkę, kiedy pojawi się masa różnych hitów, wyjdzie też GT5. Ech... :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżywam to samo co ty Michał... całe wakacje będę się szczypał, że mam kierownicę, a nie mogę z niej w pełni, ale to pełni korzystać, a jak przyjdzie jesień/zima to szkoła, inne zajęcia i czasu nie będzie... damn! :verymad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę żeby GT5 nigdy nie wyszło. Te oczekiwanie, podniecenie, zachwyty nad każdym filmikiem czy zdjęciem jest duzo bardziej przyjemniejsze niż posiadanie gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę żeby GT5 nigdy nie wyszło. Te oczekiwanie, podniecenie, zachwyty nad każdym filmikiem czy zdjęciem jest duzo bardziej przyjemniejsze niż posiadanie gry.

Bez obrazy ale na tym forum nie czytałem chyba większej głupoty pisanej na poważnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątpie żeby to było na poważnie:) mi też się takie słowa cisną na usta bo ileż można czekać:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę żeby GT5 nigdy nie wyszło. Te oczekiwanie, podniecenie, zachwyty nad każdym filmikiem czy zdjęciem jest duzo bardziej przyjemniejsze niż posiadanie gry.

Niech zgadnę... prowokacja użytkownika konsoli X360... jeez...>_>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę żeby GT5 nigdy nie wyszło. Te oczekiwanie, podniecenie, zachwyty nad każdym filmikiem czy zdjęciem jest duzo bardziej przyjemniejsze niż posiadanie gry.

Racja, wracaj do swojej Forzy 3. My poczekamy i będziemy mieć produkcję trzykroć większą wraz z wieloma detalami jak np. różne warunki atmosferyczne i wyścigi w nocy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, te różne warunki atmosferyczne to jeszcze nie jest potwierdzona rzecz :)

Ale nawet jak ich nie będzie to będę w pełni zadowolony z nocnego trybu.

Jeszcze jak będzie dynamiczna zmiana z dnia na noc podczas wyścigu to będzie już zupełny odjazd, jadąc 200km/h i widząc zachód słońca w lusterku, coś pięknego.

GT5 dostarczy nam masę emocji, ale musimy się uzbroić w cierpliwość, a ta cierpliwość zostanie nam sowicie wynagrodzona, jestem tego pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JackXPPL user_popup.png

To był żart. A GT5 nie porównuj do Forzy3 bo to juz stara gra. Jeżeli juz to do Forzy4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeżywam to samo co ty Michał... całe wakacje będę się szczypał, że mam kierownicę, a nie mogę z niej w pełni, ale to pełni korzystać, a jak przyjdzie jesień/zima to szkoła, inne zajęcia i czasu nie będzie... damn! :verymad:

na wakacje planuję Shifta dorwać, trochę RBR odkurzyć, więc okazji do jeżdżenia trochę będzie. Ale to jednak nie to samo, co możliwość katowania Gran Turismo :whistling:

Chociaż mam nadzieję, że głód realistycznych samochodówek na PS3 skończy się na jesieni wraz z premierą gry WRC :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko wczoraj zdecydowałem się kupić Driving Force GT i mam trudności z ustawieniem kiery, mógłby ktoś mi powiedzieć do czego są i jak ustawić w opcjach Stering Type, Power-Asisted Steering, Feedback Strenght?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JackXPPL user_popup.png

To był żart. A GT5 nie porównuj do Forzy3 bo to juz stara gra. Jeżeli juz to do Forzy4

F3 miała premierę w październiku 2009 i jest według Ciebie stara? I jak mam porównywać GT5 do Forzy 4 która jeszcze nawet nie istnieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JackXPPL user_popup.png

Jakiś moderator pewnie to zaraz usunie. GT5 tez nie ma. A kiedy wyjdzie w grudniu to Forza3 bedzie starsza o ponad rok

Po przeczytaniu wyrzucic do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×