Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Nooo...warto było czekać te dodatkowe kilka miesięcy, aby po zderzeniu ze ścianą z dużą prędkością urywał się jeden zaczep w zderzaku. Może dajmy im jeszcze ze dwa lata, to może będzie możliwość potłuczenia tylnej bocznej szyby od strony pasażera w niektórych modelach samochodów... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będą zadrapania lakieru i kurz na masce ? Samochody świecą sie jak psu jajca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty, nie po to tyle się męczyli żeby zrobić blask aut żeby teraz je porysować :laugh: :turned:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrudzenie mogli by dodać. Swoją drogą nie wyobrażam sobie ukończenia wyścigu z lśniącą maską w deszczu po jeździe za innym samochodem z prędkością 160km/h. Raczej absurd i komedia. Może kurzu i brudu w słoneczny dzień nie dadzą ale w deszcz i wrc powinni bo się zbłaźnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wazne jaka ta gra bedzie i tak kupie. A po narzekać trzeba tyle czasu juz czekamy ze nerwy puszczają

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do screenów z "dema". Wydaje mi się , że takowego nie ujrzymy , na innym zdjęciu mieliśmy wyróżniony fragment , który mówił nam , ze to demo z CES 2010. Czyli demo raczej nie dla szerokiej publiki.

Poprawka , demo zawierali ustawienia z wielu imprez na których pokazywano GT5. Nie jest to demo z konkretnej imprezy.

A tak w ogóle , to chyba mówimy już goodbye kartonowym zderzeniom z prologa:

Na tym filmiku detekcja kolizji wygląda niesamowicie.

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle , to chyba mówimy już goodbye kartonowym zderzeniom z prologa:

Na tym filmiku detekcja kolizji wygląda niesamowicie.

na prawde tak sądzisz?? według mnie dalej jest to żenada... nie oszukujmy się - poziom zderzeń i uszkodzeń jest 100 lat za poziomem nawet z takiej gry jak gta4... aprzecież gta4 to nie jest samochodówka więc o czym my tu mówimy...

chyba odkładam na x'a i forze 3 bo coraz bardziej boję się że gt5 będzie bardziej rozczarowaniem niż ekscytującym uniesieniem:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahhaa dokładnie :-) To co serwują nam twórcy GT to jest jakaś kpina ! <_< Z każdym nowym screenem i filmikiem czuję coraz to większą niechęć do tego tytułu. Miały być wielkie zmiany, model zniszczeń itd. Polyphony obiecuje gruszki na wierzbie a potem co ? Serwuje nam bardziej odpicowanego prologa z większą ilością tras i samochodów ... Żenujące

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ja wam powiem tak: przestańcie się jarać każdym newsem o GT5, w ogóle na razie go olejcie. Jest tyle dobrych gier, że nie musicie sobie nim zawracać głowy i oglądać ciągle alfy wersji beta z nadzieją, że będzie już wszystko super... :laugh: Polyphony obrało strategię, że pokazują każdy, nawet najmniejszy "updejt" gry (choć pewnie z kilkumiesięcznym opóźnieniem w porównaniu z tym co siędzieje u nich w studiu), co jest wg. mnie błędem, ale mniejsza z tym :sleep: Zmierzam do tego, żeby wam powiedzieć, że jak wrócimy do tematu GT5 miesiąc przed premierą (tak jak się robi z innymi tytułami) to wtedy pewnie kopara nam opadnie :sweat: . Tak więc zmieńmy temat i przenieśmy swoje oczekiwania na F1 2010, WRC, czy nawet inne tytuły nie związane z motoryzacją ;) Naprawdę - jest w co grać :happy:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na prawde tak sądzisz?? według mnie dalej jest to żenada... nie oszukujmy się - poziom zderzeń i uszkodzeń jest 100 lat za poziomem nawet z takiej gry jak gta4... aprzecież gta4 to nie jest samochodówka więc o czym my tu mówimy...

chyba odkładam na x'a i forze 3 bo coraz bardziej boję się że gt5 będzie bardziej rozczarowaniem niż ekscytującym uniesieniem:/

No to powiem Ci , że się też rozczarujesz , bo Forza 3 nie oferuje lepszych zniszczeń. Już lepiej kup Forzę 2 , tam zniszczenia były duże ;]

No i poza tym mówię o różnicach względem Prologa. A je zdecydowanie widać na tym filmiku. No i nie wiem dlaczego uważasz , że detekacja kolizji to żenada. Samochod realistycznie reaguje na zderzenia.

I nie porównaj gry z licencjonowanymi autami do gry z "podróbkami" jak w GTA. Licencja kosztuje , licencja to równiez warunki , które obowiązują developera , który chce użyć danego auta w danej grze. A te warunki to między innymi brak karamboli z udzialem danej marki samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to powiem Ci , że się też rozczarujesz , bo Forza 3 nie oferuje lepszych zniszczeń. Już lepiej kup Forzę 2 , tam zniszczenia były duże ;]

No i poza tym mówię o różnicach względem Prologa. A je zdecydowanie widać na tym filmiku. No i nie wiem dlaczego uważasz , że detekacja kolizji to żenada. Samochod realistycznie reaguje na zderzenia.

I nie porównaj gry z licencjonowanymi autami do gry z "podróbkami" jak w GTA. Licencja kosztuje , licencja to równiez warunki , które obowiązują developera , który chce użyć danego auta w danej grze. A te warunki to między innymi brak karamboli z udzialem danej marki samochodu.

wiem że się nie rozczaruje bo x'a i forze 3 sprzedałem przed kupnem ps3 aforza ma dużo innych rzeczy do zaoferowania niż zniszczenia... w gt5 auto dalej odbija się od bandy niczym puste kartonowe pudełko i dlatego uważam że detekcja kolizji dalej leży...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja napiszę tak, nauczcie się jeździć, bo w GT5 nie będzie chodzić o to , żeby się "obijać", o ile pamiętam w GT4 grałem jakieś pół roku i nie przypominam sobie, żebym chociaż raz wywalił gdzieś gonga - od GT5 też tego oczekuje, że będę urywał setne sekundy na trasach przez idealne przejazdy , po GT TT jestem w 99% pewny , że model jazdy będzie niczym nie ustępował od tego z realu, a dla "graczy" lubiących zderzenia i jazdy po trawnikach polecam Burnout-a i TDU ( tam można i po ogródkach też) :) .

Auta juz we wcześniejszych seriach się brudziły (była myjka, wymiana oleju, który "czerniał" wraz z przejechanymi kilometrami), i o to w GT5 jestem spokojny - odpadające zderzaki i otwierające się drzwi to nie jest szczyt zniszczeń, o jakich marzyłem, ale jak wcześniej wspomniałem, jestem w 100% pewien, że nawet tych zniszczeń nigdy nie zobaczę (no chyba , że specjalnie zacznę jeździć jak pijany kazio, ewentualnie jak posadzę młodszego braciszka ) - i to mnie mało interesuje w tej serii - kocham GT za mnogość aut, wyścigi, zarabianie kasy, tuningi, no multum , jakie ta seria zawsze mi dawała w przeszłości, i teraz miałbym się od niej odwrócić, bo będą zniszczenia za słabe?? Ludzie piszą o grach z fikcyjnymi furami, że tam takie super zniszczenia, a nie biorą pod uwagę rzeczy , że w GT są zalicencjonowane fury i PD musi się trzymać przepisów, nie może z aut producenckich zrobić puszki konserwowej .

Jedno mnie tylko boli, że tak długo już czekam na ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kochan4 masz rację, że w GT zniszczenia nie są najważniejsze ale fajnie byłoby (a tym bardziej, że producenci się tego zadania podjęli) gdyby podczas wyprzedzania innego auta i zetknięciu się z nim mocniej czy słabiej można było zobaczyć na swoim i innym aucie skutki tego incydentu, jakieś zadrapania czy wgniecenia (nie mówię tu o waleniu w bandy jak dzikus i rozwalaniu auta doszczętnie). Dla mnie GT jest troszkę za bardzo sterylne i wypicowane. Twórcy zamiast robić odpadające drzwi i zderzaki, które odpadają po wielu bardzo mocnych pie....ciach w bandy mogliby zrobić niewielkie wgniecenia, rysy, zadrapania lakieru etc... Byłoby jeszcze bardziej realistycznie. Cieszyłoby to oko i nikt by nie marudził a oni mieliby pewnie mniej roboty.

A tutaj link dla fanów rozpierduchy w GT: http://www.youtube.com/watch#!v=BKOzs7oB9jg&feature=related

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w gt5 auto dalej odbija się od bandy niczym puste kartonowe pudełko i dlatego uważam że detekcja kolizji dalej leży

No jak leży,skoro na tym filmiku widac dużą zmianę wzgledem prologa.Samochod reaguje realistycznie po uderzeniu w inne auto.Już na pewno nie można powiedziec że samochody zachowują sie jak kartonowe pudełka.Piszesz że inna gra oferuje wiecej niż zniszczenia.A czy GT kupisz tylko dla zniszczeń?przeciez tez bedzie oferować duzo wiecej niż zniszcz.czuję hipokryzję w tej krytyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że głównie chodzi o model jazdy no ale ludzie... nie tylko to czyni grę wspaniałą... jakby tak było to wolałbym wsiąść w furę i samemu poszaleć ale w realu nie mogę cisnąć do maksimum możliwości bo otarcie o bandę dużooo kosztuje... co innego gra komputerowa i tego oczekuje od niej - w razie zetknięcia się z bandą , reakcja auta powinna być na conajmniej takim samym poziomie jak model jazdy... nie mam racji?

nie wiem jak wy ale ja się trzymam maksymy żę jesteś tak silny jak twoje najsłabsze ogniwo... teraz przełóżcie sobie to wyrażenie na gt5...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zaraz zaraz, reakcja auta to już trochę odbiegamy od tematu zniszczeń - w GT5p przyznam, że było dziwnie momentami, ale po ostatnich filmach widać, że auta dobrze reagują na siłę odśrodkową, więc o co chodzi? Że auto po zetknięciu z oponentem rogiem obraca się o 360 st (albo i więcej jak go nie wyprowadzimy)? Proponuję pooglądać na Eurosporcie serię wyścigów WTCC, później wrócić do filmików z GT5 i komentować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra bedzie mega przehype'owana, nie ma co ukrywac, gracze maja wygorowane wyobrazenia o tym, jak gra bedzie wygladala w porownaniu z tym, co jest mozliwe z technicznego punktu widzenia, albo co narzucaja licencje (np. zniszczenia wozow)... A wszystko dlatego, ze gra sie robi juz 5-6 lat i hype tylko jeszcze bardziej rosnie, a tak naprawde od jakiegos robia juz ostatanie szlify, a ze jest ich duzo to produkcja sie przedluza. Mogli juz juz dawno wydac gre i co tydzien wypuszczac nowe patche, ale wtedy by wszyscy psioczyli, ze wypuscili niedopracowany produkt i mogli dluzej nad nim posiedziec... Ja osobiscie chcialbym zobaczyc 2ie rzeczy w GT5, i nie sa to mega realistyczne zniszczenia czy zmienna pogoda, ale normalne AI i dopracowany tryb Online... Do dzisiaj pogrywam w Prologe'a, ale po 2-3 wyscigach wylaczam gre jak patrze na to co wyprawiaja przeciwnicy, nakrecenie replay'a z idealnym przejazdem, gdzie o nic sie nie ocieramy (zarowno trase jak i inne wozy) graniczy z cudem, bo na 99% jakis debil predzej czy pozniej w ciebie przypier****, bo wg. niego ciebie w ogole nie ma na trasie albo on jedzie po swojej idealnej linii i ch**... Ale po ostatnich filmikach wiadomo juz, ze nic sie w tej kwestii nie zmieni (niestety). Online za to tez kuleje w Prologe'u, pod tym wzgledem konkurencja jest lata swietlne do przodu, owszem moze i w GT chodzi o to, zeby zdobywac nowe wozy, pokonywac nimi coraz wiecej trac itp. itd., ale tak naprawde nic nie dostarczy takiej frajdy co walka na torze przeciwko zywemy przeciwnikowi, a w szczegolnosci przeciwko znajomym (zwlaszcza, ze AI to kiepski zart ze strony Polophony). GT5 bedzie na pewno bardzo dobra gra, ale nie bedzie wyznaczala standardow czy rewolucjonizowala gatunku tak jak niektorzy sadza, najpierw musi wlasnie dogonic konkurencja w niektorych kwestiach a dopiero potem moze wziasc sie za wyznaczanie standardow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie GT jest troszkę za bardzo sterylne i wypicowane. Twórcy zamiast robić odpadające drzwi i zderzaki, które odpadają po wielu bardzo mocnych pie....ciach w bandy mogliby zrobić niewielkie wgniecenia, rysy, zadrapania lakieru etc... Byłoby jeszcze bardziej realistycznie. Cieszyłoby to oko i nikt by nie marudził a oni mieliby pewnie mniej roboty.

A tutaj link dla fanów rozpierduchy w GT: http://www.youtube.c...feature=related

Hmm... chyba pierwsze powinny być uwzględnione zniszczenia w fizycznej formie , czyli wgniecenia , odpadające zderzaki itp. W późniejszym czasie trzeba na to nałożyć odpowiednie tekstury ;) Więc pewnie jeszcze to zobaczymy , bo to drobiazg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie bedzie sie dalo robic Swap'y? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie bedzie sie dalo robic Swap'y? :P

mam nadzieje... w forzie 3 całą frajda na tym polegała że zakładałem sobie silniczek z focusa st do fiesty:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak myslicie bedzie sie dalo robic Swap'y? :P

Ma być taka możliwość, w tym roku się dowiemy.

Nowy Screen z WRC!

qyvn88.jpg

:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to złe forum ale mam do graczy w GT pytanie czy opłaca się kupić GT5 prelude bo jedyne części w które grałem to GT4 i GT2.

PS jak to złe forum to sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@żywy

Właśnie do online by się przydał dobry model zniszczeń, bo w singlu to wiadomo, że starasz się jeździć bezkolizyjnie, ale w MP nic nie poradzisz na idiotów... :pardon:

W ogóle to masz jakiś pomysł na usprawnienie trybu online pod względem innych graczy? Bo ja nie bardzo... - jak już mówiłem - ja nie wiem co poradzić na idiotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×