Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

gdzies miedzy GT5P a GRIDem.

Ahahahaha, irytujący człowiek. GRID za grafikę zbierał 9, a czasami nawet 10. Ferrari Challenge w większości dostawalo 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ferrari Challenge w większości dostawalo 6.

No tutaj musze sie zgodzic z SDRaid widzialem kilka gameplay-ow w wysokiej rozdzielczosci i o ile samochody prezentują sie ładnie to reszta troche kuleje ;/ ale grafika na szczescie nie jest dla mnie najwazniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale grafika na szczescie nie jest dla mnie najwazniejsza

Pewnie, tylko ta jest sprzed 4-5 lat ... Z resztą czym by było GT5:P bez poprzedniczek i grafiki ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jeszcze rok temu pykałem w gry podchodzące pod symulacje na necie po 10 H dziennie (i uwierz mi, na pewnych trasach w mieście, gdzie nie jeździłem za dużo pokonywałem najlepszych (po rangach)graczy już nie mówiąc o tym, że do ich poziomu doszłem w ciągu 3 miesięcy, a tamci to już 3 letni ''zawodnicy'').

Bla, bla , bla .... Chlopie ile Ty masz lat? <doszedlem jak juz>

GTR2 (nawet jednego wyścigu nie skończyłem, nie tego oczekuję od gry, niech bedzie symulacja, ale niech da mi choc odrobinę radosci z kierowania 500-konnym potworem)

GTR2 to jedna z lepszy symulacji wyscigow jakie mialem mozliwosc grac !! Gra MAJSTERSZTYK !! (rozumiem,ze sa gusta i gusciki ,ale bez przesady...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mały update GT5.

Ściąga się jakieś 20s. I dodatkowe darmowe filmy - Ferrari California i Top Gear preview.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mały update GT5.

Ściąga się jakieś 20s. I dodatkowe darmowe filmy - Ferrari California i Top Gear preview.

No właśnie. A co ten mały UPDATE daje, prócz początkowej wstawki z dwoma Audi R8 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bla, bla , bla .... Chlopie ile Ty masz lat? <doszedlem jak juz>

Pisałem wyżej, że sie nie chwalę, tylko bronię przed tym aby nie uważano mnie za mistrza prostych (inaczej mistrza wyścigów arcade)

GTR2 to jedna z lepszy symulacji wyscigow jakie mialem mozliwosc grac !! Gra MAJSTERSZTYK !! (rozumiem,ze sa gusta i gusciki ,ale bez przesady...)

Może dlatego mi sie nie spodobała, bo ani jeden wyścig z kariery mi się nie załadował, więc jedyne w co pograłem to szkółka. I wiem, że jest jedna z najlepszych symulacji, ale nie jest jedna z najlepszych samochodówek RACE trochę lepszy, ale i tak nie kupiłem. 130 zł za grę, której twórcy okłamują graczy, ze jest ponad 300 samochodów a podobno jest 50 albo i mniej. Co za bezsens traktować samochód z róznymi okleinami jako inny pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok skonczmy juz tą bez sensowną dyskusje pytanie jeszcze z innej beczki: czy ktos posiada kierownice thrustmaster ferrari gt 2 in1(czy jakos tak)? Jak ten sprzecik spisuje sie z GT5 prologue ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do GT5 moim zdaniem tylko Logitech. Thrustmaster ostatnio zeszło na psy trochę, kiedyś mieli FF Racing Wheel który mógł rywalizować z topowym ówczesnym modelem Logitech MOMO. Dozbieraj troszkę i kup sobie DFP, albo nie dokładaj, bo używany można dorwać za mniej niż 300zł, czyli w cenie 2 w 1. No i GT5P jest robione pod Logitechy - w menu znajdziesz konfigurację kilku modeli, a o Thurstmaster ani widu, ani słychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do GT5 moim zdaniem tylko Logitech.

A jest jakaś blokada między różnymi stopniami obrotu, czy tylko w oprogramowaniu i ''dalsze kręcenie nic nie da'' ? A tak poza tym to powiedz (o ile miałeś wcześniej inną kiere) jakie są twoje odczucia Sam muszę ją kupić, ale do końca roku ponad 1000 zł muszę wydać na gry (biorąc pod uwagę to, że w ciągu ostatnich 4 wydałem 1200zł) i nie za bardzo będzie szmalu. Jeszcze jakiś porządny zestaw głośników 5.1 (postaram się Z-5500 - albo jakos tak), nowy telewizor, DS3 i klawiatura do pada. Katastrofa. A to wszystko przez to, że tak późno zdecydowałem się na PS3. Lol, po co to pisze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynałem od takiego czegoś, co się kładło między nogami, siadało dla stabilizacji i jeździło Później miałem Thrustmaster Force Feedback Racing Wheel (takie cudo http://www.tweakers.net/ext/i.dsp/958419300.jpg) i sporo się na nim najeździłem. Z tym, że była to klasa wyższa, był Force Feedback (jak na okolice 2001 roku to była niesamowita sprawa), hi-endowa była też niestety cena, bo tania ta kierownica nie była. Później łaknąć 900* przerzuciłem się na DFP. Kilka lat robi swoje, więc był lepszy FF, wygodniejsze koło, lepszy opór na hamulcu. Chociaż takiej różnicy się nie wyczuwało - głównie te 2,5 obrotu przeważało. No a teraz G25 - tutaj przeskok jest ogromny. Jak na PC testowałem FF to dosłownie pół biurka latało po pokoju, a rodzice pytali się co się dzieje Skóra lepiej leży w dłoniach (guma jak ręce były mokre jednak troszkę się ściera, zostając na rękach i przez co zmniejszając przyszłą przyczepność), brak martwej strefy, niesamowita jakość wykonania i shifter, słabo chodzący, ale obszyty skórą i dający tony frajdy. Logitech nie ma sobie równych.

Czyli podsumowując moją małą historię kółek, jeżeli masz kasę, bierz G25, nie będziesz żałował. Jak masz mniej, to bierz DFP albo poczekaj na DF GT (ale sugerowana cena 599zł i jej niedostępność w naszym kraju trochę mogą utrudnić zakup), a jak i na te sprzęty nie masz kasy, to pozbieraj, bo inne kiery to tylko strata kasy. DFP jest obecnie dolną granicą kierownic, z których na 100% będziesz miał radość, a nie frustrację źle wydanych pieniędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dozbieraj troszkę i kup sobie DFP

No tylko ze ja koniecznie chce miec łopatki przy kierownicy DFP niestety nie ma a na g25 narazie nie mam funduszy przewidzianych chociaz jak cena spadnie tak do 600 zl to kto wie... idealnym rozwiazaniem bylo by gdyby logitech wyprodukowal tanszy modelu g25 bez sprzegla i manuala wtedy łyknał bym odrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tylko ze ja koniecznie chce miec łopatki przy kierownicy DFP niestety nie ma a na g25 narazie nie mam funduszy przewidzianych chociaz jak cena spadnie tak do 600 zl to kto wie... idealnym rozwiazaniem bylo by gdyby logitech wyprodukowal tanszy modelu g25 bez sprzegla i manuala wtedy łyknał bym odrazu

www.pixmania.com. Tam kosztuje 649 zł. Jak kosztowała 1200 to ja tam kupiłem ją rok temu za 799zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli podsumowując moją małą historię kółek, jeżeli masz kasę, bierz G25, nie będziesz żałował. Jak masz mniej, to bierz DFP albo poczekaj na DF GT (ale sugerowana cena 599zł i jej niedostępność w naszym kraju trochę mogą utrudnić zakup), a jak i na te sprzęty nie masz kasy, to pozbieraj, bo inne kiery to tylko strata kasy. DFP jest obecnie dolną granicą kierownic, z których na 100% będziesz miał radość, a nie frustrację źle wydanych pieniędzy.

Nie no, innej nie biorę Choć dla mnie przeskok będzie tak ogromny niczym z innej planety, bo mój Logitech ma 8 lat (!!), jestem maniakiem gier samochodowych (do tego roku nei mialem innej gry niż wyścigi), więc grałem na niej codziennie. I pomysleć, że tak przez 8 lat. Najgorzej jednak jak przyszedł do mnie jakis głupek-kolega i szarpał tą kierownicą. Tylko obawiam sie, że jak kupię G25 w przyszłym roku, Logitech będzie kończył pracę nad kolejnym swoim cudem. Choć Momo Racing długo trzymał, a G25 jak na swoja cenę dobrze sie sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zastanów zanim kupisz Ferrari Challenge Trofeo Pirelli, ponieważ Blimey robi Ferrari Project na PC (piękna grafa), a EA ma w planachprojekt Ferrari Racing, choć nie wiadomo, czy nie zrobią z tego NFS'a z Ferrari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Blimey robi Ferrari Project na PC (piękna grafa)

hehe moj laptop ledwo sobie radzil z GTR2 w najnizszych ustawieniech wiec nowe gry na PC to raczej nie moje zmartwienie

EA ma w planachprojekt Ferrari Racing, choć nie wiadomo, czy nie zrobią z tego NFS'a z Ferrari

raczej tak choc jesli zrobia cos podobnego do porshe unleashed to napewno zagram poza tym na ten tytuł pewnie bedzie trzeba poczekac z rok, narazie sa skupieni na tym swoim undercover ktoremu juz teraz w ciemno moge wystawic ocenę max 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe moj laptop ledwo sobie radzil z GTR2 w najnizszych ustawieniech wiec nowe gry na PC to raczej nie moje zmartwienie

A na moim działa na średnich, bo na wysokich ścinało, a zwłaszcza z kokpitu.

poza tym na ten tytuł pewnie bedzie trzeba poczekac z rok, na razie sa skupieni na tym swoim undercover ktoremu juz teraz w ciemno moge wystawic ocenę max 7

Widać, że lubisz oceniać w ciemno Ja liczę na grę, której będę mógł wystawić 9. Bo 10 zajęta przez MW. Szkoda, że grafika zapowiada się słabo, bo co jak co, ale NFS powinien wyglądać ładnie. Najbardziej mnie śmieszą ludzie, którzy uważają, że artworki takie jak ten to screeny >>>

Moderatorzy, może założycie wątek o NFS UC ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać, że lubisz oceniać w ciemno

nie poprostu kazdy kolejny nfs rozczarowuje mnie coraz bardziej ciagle to samo tylko w innej oprawie, fakt, w prostreet probowali wprowadzic troche innowacji ale niestety to tez im nie wyszlo a na smamym starcie do nowego nfs zniechecil mnie wywiad z jednym z producentow chyba (nie pamietam dokladnie kto to byl ) i generalnie zanosi sie na polaczenie midnight club i most wanted. To wystarczło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do wielu uwielbiam wszystkie NFSy.

Co z tego że zmiany można policzyć na palcu jednej ręki (łącznie ze zmianami w grafice)? Rozgrywka jest dalej bardzo szybko, bardzo klimatyczna i pełna świetnej zabawy przy kapitalnie (jak zawsze przez EA) dobranej muzyce.

No, ale koniec Offa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu o tej grze ostatnio tak cicho? Zadnych materiałów, zadnych wiesci ani nic. Kiedy jest premiera? Doczekac sie nie moge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o GT5 to ostatnie wiesci jakie slyszalem to takie ze w przyszlym roku laskawie zapowiedza kiedy ewentualnie mialo by sie pojawic,ale nie predzej niz w 2010 a narazie skupiaja sie na prologu, tyle ze jakos tego nie widac zbytnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zdradzcie mi tajemnice jak przejsc plansze w Class;B jest taka plansza ze startuje sie z 16 pozycji i do dyspozycji jest tylko Honda Integra Type R '04 (B-6)

Max co zdobylem to 7 pozycje nic wiecej .... ?!

Help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz po prostu trenować. staraj się zawsze jechać w tunelu powietrznym za kimś, gdy będziesz bardzo blisko niego to go wyprzedzaj.

tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się za samochodami rywali (tunel powietrzny) i musisz wykorzystać pokrętną fizykę GT5 Czyli odbijać się od band - zrób to na zakręcie przed mostem (po prostu na pełnej prędkości wjedź prawym przodem na bandę - nie bokiem, bo się odbijesz i Cię obróci) i na ostatnim. Zarobisz tam kilka pozycji, które pozwolą później zaliczyć wyścig...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×