Skocz do zawartości
Emir

Gran Turismo 5 - Archiwum

Rekomendowane odpowiedzi

Qgar, to taki fachura w GT jak ty i nie wie gdzie sa te luki?

Dzisiaj znalazlem kolejna luke, chyba juz czwarta czy piata. Chodzi o Suzuke.

Pierwszy zakret mozna sciac na piatce (gdzie zalecany jest 3. bieg).

Trzeci zakret scinami tez na piatce (zalecana 4 i 3 zaraz potem)

po nim jest mocny w lewo (zalecana 2.) ktory tez jak sie dzisiaj okazalo mozna skosic, ale w odpowiednim miejscu.

Potem jest dluga prosta, zakret w lewo, ktory tez mozna sciac i mocny w prawo, ktory rowniez mozna skosic, ale tez tylko w jednym miejscu.

Ile to wyszlo? 5? Tak wiec Suzuka to wolna amerykanka, mozna jezdzic jak po polu. Na jednym okrazeniu mozna nadrobic na moje oko spokojnie ze 3 sekundy, co oczywiscie jest mnostwem czasu jesli zajrzymy do rankingu. I takiego czegos bym nie chcial w GT.

Pozdro.

PS. Mozliwe ze numerx zakretow pomylilem, ale nie mam teraz mapy przed soba i jestem po paru piwach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki z Ciebie master ze bierzesz zakrety na 5 biegu a nie znasz suzuki na pamiec? Ale co ty w ogole rozumiesz przez scinanie zakretow? Ni huhu nie mam pojecia jak ty chcesz sciac 2 pierwsze zakrety po trawie i jeszcze na tym zyskac. Tylko jeszcze mi powiedz na jakich ustawieniach jezdzisz? Professional? I Ty chcesz brac zakrety na 5 biegu? Sorry ale chyba jeszcze Cie te piwa trzymaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezdze na profesional bez zadnych wspomagaczy (ewentualnie z trakcja do max 5 przy jakis dzikusach z napedem na tyl).

A co Ci nie pasuje ze biore zakret na 5. 7-biegowym Ferrari? Nie czaje. Na 5. jedzie jakos 240kmh. Suzuke znam na pamiec jak jade, wiec tu tez nie wiem o Ci chodzi. Mam zrobic filmik i wstawic na serwer zebys mi uwierzyl? Pewnie, ze na trawie auto zwalnia, ale i tak jest szybciej, niez jechac dookola zakretem. Na Suzuce jestem zazwyczaj w pierwszej trojce, chyba ze startuje ostatni i wszyscy scinaja.Aha a przez scinanie zakretow, w tym watku, rozumiem najechanie 4 kolami na trawe - nie kladki, platki i inne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodatkowa ciekawostka , chyba nie ma już zabezpieczeń na GT5 kupione z ps store usa , u mnie normalnie gra odpala już się na normalnym użytkowniku z pl , radze sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokada pozwalajaca grac tylko z konta, na ktorym zostalo zakupione GT zostala zniesiona juz przy wczesniejszych updatach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzbierałem dwa miliony chciałem kupić f2007 ale nie mogłem było napisane failed this car cannot be puchased yet co mam zrobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak sciągnąci tego update

update'y - przynajmniej u mnie - zawsze się ściągały przy uruchomieniu gry...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ci się nie ściaga automatycznie to wejdź np. na ikonkę News lub GtTV i jak masz podłączoną konsolę do neta to ściągnie ci się ten update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzałka

jeśli ktoś z was kupił GT5Prologue na PSN store i chciałby odsprzedać jedną ze swoich kopi to dajcie mi znać na gg10851739 (mój znajomy chce kupić , więc jeśli ktoś z was chce zarobić to pisać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Swego czasu jak jeszcze posiadałem GT5P to mówiono, że premiera pełnowartościowego produktu jakim ma być GT5 planowana jest na początek 2009 roku.

Jak wygląda sprawa w tej chwili ? Podano jakiś dokładny termin ? Może jakaś obsuwa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym temacie jest odpowiedź.

2010 rok. I to pewnie bliżej sylwestra niż nowego roku.

i to jest właśnie irytujące. GT5P jest strasznie krótkie, a alternatywy brak (jest Ferrari cośtam, ale to jednak nie to co Gran Turismo). Zazdroszczę trochę Xboxiarzom Forzy, bo może i gorsza niż GT5 będzie, ale już jest i to się liczy. Chociaż przy braku obsługi kierownic oprócz tego palącego się tworu M$ jakoś mam mieszane uczucia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie potwierdzono, że trwają pracę przy GT na PSP, a przy okazji gościu z SONY powiedział, iż opóźnienia wynikaja z tego, że Polyphony jest bardzo zajęte pełnoprawnym GT5. Tak więc wiadomo, że coś się dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie potwierdzono, że trwają pracę przy GT na PSP, a przy okazji gościu z SONY powiedział, iż opóźnienia wynikaja z tego, że Polyphony jest bardzo zajęte pełnoprawnym GT5. Tak więc wiadomo, że coś się dzieje

już od tylu lat tą grę zapowiadają, więc nie ma co się zapalać. Skoro GT5 ma taką odległą datę premiery wersja na PSP nie pojawi się prędko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sklepgekon.pl Ferrari Challange jest za 95 zł, więc jak ktoś chętny to tylko teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to teraz glowkujcie

Ale jaja. Wygląda super, ale co oznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to teraz glowkujcie

Nie robi wrażenia po tym co zobaczyłem w GRiD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie robi wrażenia po tym co zobaczyłem w GRiD

Grid to zabawka co ma cieszyc oko, coś co ma bawic i bawi zarówno w rozgrywce jak i w modelu zniszczeń - wszystko nastawione na widowiskowośc.

Ale to na tym zdjęciu wygląda BARDZO realistycznie. Widziałem w życiu wiele wypadków, wraków itd. I zdecydowanie ten jest najbliższy realizmowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hie hie....

Chodzilo o to ze to jest niby screen z GT:Prologue z uszkodzeniami, kiedy w GT:P nie ma uszkodzen

Poza tym ten screen to fake ... Fotoszop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×