Skocz do zawartości
Emir

Warhawk

Rekomendowane odpowiedzi

Zainspirowany tym tematem ( i drobnym faktem ze w Warhawk gra na PS3 znacznie wiecej osob niz w UT3 ) dzis przed wyjazdem na uczelnie kupilem i pobralem Warhawk i dodatek Omega Down (to chyba jedyny narazie? Broken Mirror dopierow tym mc-u? ) wiec jak tylko naucze sie w to grac to mozecie tez na mnie liczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sparing w srode godz. 21

Lista graczy:

1. Sm1PL

2. Killdante

3. Webster8

4. Furio2000

5. Budowniczy

6. Didu

7. Damian_Pl

8. Piter-Pol

9. Kunta-kinte

10. Marioo33

11. DrHackenbush

12. Maly341

13. Rpzzpl

14. Pablo_Pl

czekamy na chetnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sie pisal ale ostrzegam - lamie w Warhawk niemilosiernie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bym sie pisal ale ostrzegam - lamie w Warhawk niemilosiernie.

Jeśli jest jak mówisz to mi raźniej Nie będę jedynym popychadłem w stadzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Godz. 21:00

Serwer: SM1

Na poczatek tradycyjnie DM...

Eucadia - "DM" (najmniejsza) czas 10 min. limit pkt. 50

Island Outpost - Bridge Out "ZONE" czas 20min. limit pkt. 3000

Eucadia - Northern bridge "CTF" czas 20min. limit flag 5

Archipelago - Acropolis Assault "ZONE" czas 20min. limit pkt. 3000

Eucadia - Valley Battle "CTF" czas 20min. limit flag 5

Badlands - "Dogfight" czas 10min. limit 50pkt.

Radze byc punktualnym poniewaz serwer jest bez hasla, w ten sposob uzupelnimy braki kadrowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetnie jak zwykle wybieracie taką godzinę że mam na styk (tj. kończę zajęcia o 21, więc zanim dojadę...) ostatnio jak dotarłem (spóźniłem się 17 minut to serwer już był pełny no nic spróbuję dzisiaj do zobaczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do ktorej ma potrwac ten dzisiejszy maintenance serverow - bo cholera patch mi sie pobral ale gra nie chce sie laczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie nie moglem byc cos mi wypadlo - no i sorry za PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszni z Was niektórych wymiatacze. Mogę spytać czy dużo ludzi gra na Frag'FX?Czy to czyste padowe skille. ja zanim przestawię się z myszki minie jeszcze trochę czasu ale po te 30 punktów robiłem :-)

Dzieki i do następnego razu.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze niektorzy zauwazyli ale jednak udalo mi sie wbic na pare chwil wczoraj. I nawet nie bylem ostatni w rankingu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też chwilę grałem i również nie byłem ostatni... Może nie jakoś na początku, ale w połowie stawki się utrymywałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jak sie dobrze gralo to zapraszmay na nastepny w przyszlym tyg tylko jeszcze termin nie jest znany ale prawdopodobnie bedzie to wtorek/sroda

klan [NBK]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało się świetnie ale druga bitwa-zones to była jatka, BYłem w niebieskim teamie i to była po prostu rzeź niewiniątek.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,czy gra ma podział na regiony(serwery) tzn. czy kupując gre na (US) PS Store można grać na serwerach (EU) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość webster8
mam pytanie,czy gra ma podział na regiony(serwery) tzn. czy kupując gre na (US) PS Store można grać na serwerach (EU) ?

mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mozna

Dzięki za info,to mnie ucieszyłeś bo jak wszyscy zainteresowani WarHawkiem pewnie wiedzą,że na US Store koszt gry to tylko 20$(po kursie 2,15,daje to tylko 43zł) + podatek 4$ nieco ponad 50zł. Gdzie u nas to wydatek rzędu 120zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przy okazji ostatniej gry "odkryłem", że po double clicku w r2 mamy większy dopalacz :-) Wcześniej tylko go przytrzymywałem i miałem dopalacz ale ten lżejszy. Powiedzcie mi jeszcze jedno. czy miny zastawione prze ze mnie wybuchaja jak na nie nadpnę lub nadepnie na nie ktos z mojego teamu? Z tego co zaobserwowałem to nie ale nie jestem pewien.Jeszcze jedno. W instrukcji są opisane SWARM MISSILES ale udało mi się je zebrać może ze 2 razy. jak wygląda ich ikonka na mapie? tzn. Zwykłe są zielone, żołte to te "bardziej" naprowadzane , a jakie są te SWARM?

Next question- czy za odznaczenia dostaje się punkty? Pytam bo brakowało mi około 50 ptk. do 1 class airmana, a tu nagle info, że dotałem rank advancement, a w trakcie gry zdobyłem jakieś tam odznaczenie.

Jezcze jeden ask :-) Co to sa te servery zaznaczone na niebiesko. Większośc ma na początku US (pewnie USA).

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje miny naziemne nie wybuchają pod tobą, ani pod nikim innym z twojej drużyny, chyba że gdy jesteś koło niej ktoś pokombinuje z granatem lub wystrzeli parę kul z magazynku.

Niebieskie serwery to są serwery oficjalne. Białe założone przez innych graczy. Na niebieskich zawsze punkty dochodzą do rankingu.

Co do medalu, to chyba nie dają żadnych punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WarHawk jakos mi sie juz znudzil. Ale Broken Mirror fajny nie powiem Ostatnio zrobiłem coś takiego z wonxem że on podleciał samolotem a ja rzuciłem tą ,,samoprzylepke'' co ulecza. I podlatywalismy do kolesi i uleczalismy ich

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Warhawk to absolutny NUMERO UNO jesli chodzi o PS3! Pasuje mi bo zawsze byłem fanem fps na peceeta i teraz trudno mi sie do padów przyzwyczaic w takich grach jak COD4, a poza tym klasyczne fps w wydaniu na konsole są dla mnie za wolne. Warhawk to co innego . Zajebiścei sie steruje padem i mapy sa ogromne, a po za tym jest sporo dla każdego. Nie trzeba być padowym wymiataczem, zeby zgarnać parę punktów. mam nadzieję, ze będzie druga częśc chociaż w 1 bedę jeszcze klepał przez długie miesiące.

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Przyszla srode 23.04 odbedzie sie kolejny sparing, termin moze ulec zmianie wstepna godzina 21.

Jezeli nie bedzie wystarczajacej liczby graczy (24) to serwer bedzie mial charakter otwarty.

Wszystkich chetnych serdecznie zapraszam, no i jeszcze najwazniejsza sprawa, piszcie czy posiadacie dodatek "Broken Mirror" bo napewno bedzie na sparingu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze ale jeszce nie mam omegi ani mirrora natomiast mam juz kartę z której mogę wpłacac na PSS Wallet więć powinno mi się do środy udać zassać oba dodatki.

Pozdro Furio2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×